Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezenty dla szefa

Prezent dla szefa, wręczany przy różnych okazjach, powinien być oryginalny i przełamywać sztampowość. W tej kategorii znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić szefowi radość z pomocą oryginalnego prezentu. Dzięki temu Twój zespół zostanie przez niego zapamiętany na zawsze. To ważne, zwłaszcza jeśli wcześniejsza współpraca była przyjemnością dla obu stron. 

Prezenty dla szefa
Filtry

Średnia cena 1 015,69 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Niepowtarzalny prezent dla szefa - z jakiej okazji?

Spersonalizowany prezent dla szefa można mu wręczyć z kilku okazji i nie ma niczego niestosownego w tym, że to pracownicy organizują podarunek swojemu przełożonemu. Jest to m.in. świetny sposób na to, by podziękować mu za wieloletnią współpracę, jeśli właśnie wybiera się na emeryturę lub zmienia pracę. Takie ukoronowanie wspólnej drogi zawodowej to miły gest, który z pewnością ucieszy szefa. Pozwoli to również podkreślić fakt, że jego praca była wartościowa i miała znaczenie, co zaprocentowało zgranym i oddanym pracy zespołem. Dla niemal każdego szefa do najlepszy prezent na świecie. 

Prezent dla szefa warto zorganizować również na jego urodziny lub ważną rocznicę. Można go podarować także przy okazji jakiegoś ważnego sukcesu, który osiągnął. Niezależnie jednak od tego, czy to urodziny szefa, czy też inne "prezentowe" wydarzenie, warto zwrócić uwagę na jakość i niematerialną wartość tego prezentu. Warto mu bowiem podarować emocje i przeżycia w najczystszej postaci. Znajdź u nas swój pomysł na prezent dla szefa: odchodzącego na emeryturę, mającego urodziny i świętującego wielki sukces. Zainspiruj się!

Prezent dla szefa - gdy zespół organizuje miłą niespodziankę

Trzeba przyznać, że wyjątkowym prezentem jest sam fakt, że pracownicy poczuwają się do tego, by podarować szefowi coś wyjątkowego przy poszczególnych okazji. A tych okazji jest tak samo wiele, jak w przypadku pracowników. Co podarować szefowi, by docenił starania zespołu?

Prezent dla dwojga - elegancki prezent dla szefa świętującego ślub

Prezent z okazji ślubu powinien być stosowny. Elegancki prezent może dotyczyć rzeczy materialnej, np. pięknego kompletu porcelanowych filiżanek. Praktyczny prezent również może być dobry. Jednak warto postawić również na wspólne emocje i przeżycia, które nie zawsze są częścią naszej codzienności. Dodatkowo w ten sposób można docenić również małżonkę szefa. Warto w tym celu podarować im zaproszenie na wspólną, wyjątkową kolację, by mogli cieszyć się spędzonym razem czasem, w dodatku w towarzystwie pysznego jedzenia. Jeśli oboje kochają szczyptę adrenaliny i piękne widoki - doskonałym pomysłem może być również lot balonem. To świetny prezent, dzięki któremu wrażenia i wspomnienia będą im towarzyszyć przez długi czas. 

Emocje w powietrzu - niebiański prezent dla szefa

Wyjątkowy prezent to taki, po którym widoki pozostają pod zamkniętymi powiekami na długie lata. Taki z pewnością będzie nie tylko lot balonem, ale również lot paralotnią. Jeśli Wasz szef lubi duże wysokości i nie boi się ich, warto, by poczuł, jak to jest latać. To kilka chwil, dzięki którym może poczuć wiatr na policzkach i oglądać wszystko z wysokości, która pozwala spojrzeć na wiele rzeczy inaczej. To bardzo oryginalny pomysł na prezent dla szefa, dlatego z pewnością zapamięta zespół, który mu go wręczył. 

Warsztaty i degustacje - dla miłośnika kuchni

Oryginalny i jednocześnie odrobinę zabawny prezent to także zaproszenie na degustację wysokiej klasy alkoholi lub nieziemsko pysznego wina do prawdziwej, imponującej winnicy. To również okazja ku temu, by zaprosić szefa na warsztaty kulinarne, jeśli tylko lubi gotować i chce się wykazać tym, jak włada nożem, łyżką i przyprawami. To wprost idealny prezent dla miłośnika kulinariów, dzięki któremu może zapomnieć na chwilę o codziennych sprawach i stać się kimś innym, np. kucharzem w wykwintnej restauracji. 

Super Samochody i szef jako kierowca

Być może szukasz prezentu dla szefa, który jest wielbicielem motoryzacji? Zatem bardzo trafionym upominkiem będzie zaproszenie na przejażdżkę jednym z super samochodów. Osiągają zawrotne prędkości, dźwięki ich silników pieszczą zmysł słuchu, a kierowca może w danej chwili poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Voucher na prezent dla szefa może dotyczyć nie tylko samej przejażdżki, ale również wyścigu za sterami takiej sportowej maszyny! Jeśli zatem szukasz eleganckiego prezentu, obok którego nie da się przejść obojętnie, to jest to naprawdę świetny pomysł. 

Wymarzony prezent dla szefowej? Wspaniały dzień w SPA

Instytucja szefa nie zawsze oznacza, że mamy do czynienia z mężczyzną. Czasem współpracujemy ze świetną szefową, której również chcemy podziękować lub ucieszyć upominkiem, wręczonym przy wielkiej okazji. W tym przypadku również postawić na oryginalny prezent, w ramach którego wręczamy nie przedmiot, ale garść niezapomnianych wrażeń i emocji. W nasze eleganckie pudełko zapakujcie zatem zaproszenie na luksusowy dzień lub weekend w SPA. To czas na chwilę odpoczynku, prawdziwe wytchnienie i odprężenie, którego wszyscy czasem tak bardzo potrzebujemy. Tak piękny prezent dla szefa jest również wyrazem troski o drugiego człowieka. 

Oryginalne prezenty wybrane przez obdarowanego

Aby mieć pewność, że nasz wybór okaże się trafiony, warto postawić na bon podarunkowy Superprezenty.pl. Osoba, która go posiada, samodzielnie może wybrać prezent, z którego skorzysta. To bardzo bezpieczne i uniwersalne rozwiązanie dla tych, którzy być może nie mieli wcześniej okazji ku temu, by dobrze poznać swojego przełożonego, a tym samym trafić z prezentem dla niego. Samodzielny wybór spośród wielu wyjątkowych, absolutnie unikalnych prezentów, to doskonały sposób na brak pomyłki. Upominek jest wówczas elegancki i gustowny. To piękny kartonik, w którym kryją się setki pomysłów! 

Oryginalny prezent dla szefa na Superprezenty.pl

Nie szukaj dłużej i nie zastanawiaj się, jak możesz zdobyć uznanie prezesa. Określony gadżet, taki jak kubek, kalendarz, czy długopis, nie zawsze przemówi do gustu przełożonego. Ale niezapomniane przeżycia? Masz pewność, że przemówią do każdego. Skorzystaj z naszych inspiracji i doceń swojego szefa!