Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Inne kraje

Pragniesz wręczyć prezent na urodziny z rozmachem? Wakacje za granicą to nie tylko wyjątkowy prezent dla pary, ale i okazja, by doznać wytchnienia na wielu płaszczyznach. Sprawdź kategorię „wakacje za granicą” lub wybierz podróżniczy podarunek bądź zdecyduj się na romantyczny wyjazd z drugą połówką!

Inne kraje
Filtry

Średnia cena 1 341,12 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Nie jest tajemnicą, że podróże kształcą, a u nas okazuje się, że wycieczka zagraniczna to również wspaniały prezent, dla dwojga zakochanych, rodziców i każdej osoby miłującej się w łączeniu piękna szaty natury oraz wygody najlepszych zagranicznych hoteli. Pragniecie wyruszyć w niesamowitą podróż we dwoje? Zdecydujcie się na romantyczną podróż do słonecznej Hiszpanii, gdzie słońce zatopione w charakterystycznych wąskich uliczkach opatula swoimi promieniami wszystkich zakochanych, spragnionych bajecznych pejzaży oraz miłosnych uniesień w lekko egzotycznym stylu. A może wolicie spędzić wakacje w Czechach? Ten kraj oferuje znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać – spędzicie tu kilka dni w aktywnym stylu! Być może należycie do osób wielbiących szept morskich ramion oraz widok atramentowego lustra wody stykającego się z ogromem szafiru przestworzy? W takim przypadku ciężko nie wspomnieć o rejsie – to idealny pomysł na wakacje oraz odpowiedź na pytanie „gdzie jechać w tym roku?”. Organizatorzy wycieczek oraz hotele, takie jak Argo w Wilnie, Aida w Pradze czy budapesztański STÁCIÓ WELLNESS & CONFERENCE, gwarantują nie tylko obsługę na najwyższym poziomie, ale także wytchnienie na wielu płaszczyznach; poznacie tu zarówno doskonałe strefy Welleness z masażami, basenami oraz saunami, ale również komfort pochodzący z luksusowych apartamentów oraz pokoi wykrojonych z samego środka  snów o beztrosce. Sądzisz, że wakacje za granicą nie są na Twoją kieszeń? Nic bardziej mylnego! Nasze oferty na wakacje zaczynają się już od 199 zł. Tanie wczasy za granicą to doskonały prezent na urodziny i z każdej innej okazji!