Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Masaż twarzy w Lublinie

Filtry

Średnia cena 239,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Masaż twarzy Lublin

Trwałe zmiany, które powodują zmarszczki mimiczne, napięcia mięśniowe, stany zapalne skóry, nieładna cera - to tylko kilka z bolączek, z którymi dziś boryka się niejedna osoba dbająca o swoją urodę i zdrowie. Dotyczy to nie tylko kobiet, ale także mężczyzn. Niektórzy decydują się na radykalne kroki, korzystając z chirurgii plastycznej twarzy. Jednakże istnieją zabiegi o wiele mniej inwazyjne, takie jak np. masaż tkanek głębokich. Jego zastosowanie wiąże się ze złagodzeniem rysów naszej twarzy, uniesieniem dolnej partii twarzy, a także powoduje rozluźnienie mięśni. Daje on także pozytywny efekt w głębszych warstwach skóry. Jeśli więc z niepokojem przyglądasz skórze twarzy, to na pewno dla Ciebie przeznaczony będzie zabieg odmładzania twarzy jakim jest masaż kobido w Lublinie.

Masaż kobido w Lublinie - początki

W okresie PRL-u próżno było szukać w Lublinie rozmaitości kulturowych z innych państw, chyba że były to kraje zaprzyjaźnione z "opiekującym się" nami Związkiem Radzieckim. Po transformacji ustrojowej w 1989 roku otworzyły się umysły Polaków, otworzyły się też granice. Okazało się, że jest nam bliskie nie tylko to, w co jesteśmy zapatrzeni (popkultura USA) oraz to, do czego nam blisko geograficznie (rynek Europy Zachodniej) ale też to co pochodzi z Dalekiej Azji.

Już w latach 90-tych w Lublinie ludzie wykazywali żywe zainteresowanie wieloma aspektami należącymi do szeroko pojętej azjatyckiej kultury - japońskie anime, chińska odzież, kuchnia wietnamska i koreańska W tym wszystkim pojawiły się także kwestie dotyczące dbania o zdrowie, jak chociażby akupunktura czy... japoński masaż twarzy kobido właśnie.

Kto może skorzystać z masażu twarzy w Lublinie?

Z zabiegów medycyny estetycznej, w tym również z masażu kobido może skorzystać praktycznie każdy, kto tylko odczuwa taką potrzebę. Możesz zdecydować się na poprawę wyglądu niezależnie od tego w jakim wieku jesteś i jaka jest kondycja zdrowotna Twojej skóry twarzy. We współczesnym świecie nie tylko osoby starsze i spracowane potrzebują takich masaży. Również ludzi młodzi często żyją w permanentnym stresie, borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi, co koniec końców powoduje, że ich twarz nie wygląda najlepiej. Aby to zmienić warto zadbać o siebie i pójść na masaż kobido. To doskonała okazja do tego, aby ufundować sobie odrobinę zdrowia.

Jaką techniką wykonywany jest masaż twarzy w Lublinie?

Technika japońskiego masażu polega na tym, że osoba wykonująca usługę, nieśpiesznie, stopniowo masuje poszczególne części twarzy przechodząc od etapu do etapu. Nie jest więc to metoda agresywna lecz bardzo spokojna, dzięki czemu osoba uczestnicząca ma zapewniony głęboki relaks. Taki masaż odciska się bardzo pozytywnie na mięśniach twarzy, ale nie zmienia rysów twarzy. Wręcz przeciwnie - po masażu rysy są poprawione, bardziej wyraziste. Jest to czynność naturalna, która już spodobała się bardzo wielu osobom.

Jakie są właściwości masażu twarzy w Lublinie?

Masaż twarzy kobido spełnia kilka bardzo ważnych funkcji. Można powiedzieć, że jest to naturalny drenaż limfatyczny. W wyniku masażu następuje przepływ limfy, co przede wszystkim sprawia, że martwe komórki skóry twarzy są usuwane z organizmu. Niweluje to także nadmierne napięcie mięśni twarzy. Masaż pobudza krążenie krwi, co daje efekt odmłodzenia twarzy - rysy są wyraźniejsze, a jej koloryt znacznie się poprawia. W wyniku zabiegu następuje także wygładzenie zmarszczek.

Gdyby tego było mało, to warto też nadmienić, że masaż dalej natychmiastowy efekt odmłodzenia, a ponadto ma miejsce łagodzenie bólów głowy. Korzystając z masażu dajemy sami sobie dużo warte chwile wypoczynku. Po takim masażu stres na pewno minie, a my zyskamy siłę do tego, by dalej mierzyć się z codziennością.

Dla kogo masaż twarzy to dobry pomysł na prezent?

Mówiliśmy już o tym, że masaż można ufundować sobie samemu, ale czy byłby to dobry pomysł na prezent dla kogoś innego? Oczywiście taki podarek może być jak najbardziej fajny i spodobać się osobie obdarowanej, ale przy wyborze prezentu warto kierować się gustami oraz potrzebami człowieka, któremu chcemy wręczyć taki dar. Masaż kobido będzie znakomity dla każdego, kto myśli o zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, boryka się na co dzień ze stresem, potrzebuje wypoczynku od pracy, a oprócz tego wszystkiego z przyjemnością zechce poznać część japońskiej kultury.

Gdzie w Lublinie wykonywany jest masaż twarzy?

Masaże twarzy wykonywane są w rozmaitych miejscach w Lublinie. Nie brakuje salonów, gdzie można poddać się zbawiennemu w skutkach zabiegowi. Przykładowymi, wybranymi lokalizacjami są: Gabinet Masażu i Rehabilitacji MASSU, ul. Głęboka 10/10, Hati Thai, ul. Wigilijna 12 czy Instytut Urody Bonsai SPA ul. Kazimierza Wielkiego 8. Zdecydowanie najwygodniej będzie Ci wybrać taką lokalizację, która znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Czy masaż twarzy to atrakcja tylko dla kobiet?

Mogłoby się wydawać, że masaż twarzy to zabieg typowo kobiecy, zarezerwowany jedynie dla przedstawicielek płci pięknej. Istotnie poprawa wyglądu twarzy zapewne najprędzej zainteresuje Panie, ale kto powiedział, że Panowie nie mogą również z tego skorzystać? Stereotypowo przyjęło się, że jeśli ładna twarz - to musi ona należeć do kobiety. Na szczęście w ostatnich czasach coraz więcej mówi się także o dbaniu o męską urodę. Warto jako mężczyzna zapisać się na taki masaż i przeżyć coś, co z całą pewnością na długo zapisze w Twojej pamięci, a dzięki czemu uzyskasz wymierne efekty.

Masaż twarzy Lublin - ile to kosztuje?

Z cenami jest tak, że się zmieniają. W przypadku dobrej sytuacji gospodarczej mogą nieco spaść, natomiast w przypadku inflacji należy się spodziewać, że będą większe. Jednakże w przypadku japońskiego masażu kobido nie musisz się spodziewać stawek, które będą wstrząsem dla Twojego portfela. W Lublinie ceny tej usługi zaczynają się już od 150 zł. Jeśli natomiast wybierzesz wariant gdzie masaż jest rozbudowany i np. przechodzi na szyję i plecy, to wówczas możesz zapłacić około 250 złotych.

Czy warto skorzystać z masażu twarzy w Lublinie?

Z masażu twarzy w Lublinie na pewno warto skorzystać. Pomyśl o tym, ile dobrego może to zrobić dla zdrowia Twojej twarzy - to przywrócenie jej zdrowego blasku i wspaniałej kondycji.

 

MASAŻ TWARZY - LISTA MIEJSC, GDZIE ZNAJDZIESZ TO PRZEŻYCIE: