Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Masaż twarzy w Poznaniu

Filtry

Średnia cena 276,42 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Masaż twarzy Poznań

Wyobraźmy sobie, że posiadamy wehikuł czasu, który umożliwi nam podróż - wprawdzie wciąż w naszej rzeczywistości - ale kilkadziesiąt lat wstecz. Znalazłszy się w epoce PRL-u zapytamy naszych znacznie młodszych krewnych co sądzą o masażu twarzy. Zapewne niejedni z naszych rodziców zrobiliby większe oczy, a dziadkowie to już na pewno złapaliby się za głowy. Kiedyś mało kto bowiem słyszał o wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej, a jeśli już - to uchodziło to za osobliwą fanaberię. Dzisiaj już nikogo to nie dziwi, ba - stało się standardem, z którego Polki i Polacy licznie korzystają. Do właśnie takich przyjemnych sposobów na spędzanie czasu należy masaż kobido.

Skąd masaż twarzy wziął się w Poznaniu?

Dawniej w Polsce tylko nieliczny interesowali się odległymi, egzotycznymi kulturami. Systemowe ograniczenia oraz polityczna kontrola sprawiały, że podróż w celu poznania odmiennych obyczajów często była utrudniona. Aż tu nagle nastał nam rok 1989 roku, a po nim transformacja ustrojowa. Pociągnęła ona ze sobą nie tylko znaczne reformy w polityce i gospodarce, ale też zmieniła nastawienie ludzi do tego, co dalekie i nieznane.

Jednym z wymiarów tych przemian było to, że do Polski zaczęli napływać ludzie także z dalekiej Azji. Szybko okazało się, że Polacy lubią to, co pochodzi właśnie z tej części globu. Śpiewająco egzamin zdały chociażby chińskie produkty odzieżowe czy kuchnia wietnamska. Jednakże również z Japonii przybyło do nas dużo osób, które zaczęły robić tutaj biznes w oparciu o to, co w ich kraju jest standardem. I właśnie w ten sposób do Poznania zawitał między innymi japoński masaż twarzy kobido.

Kto może skorzystać z masażu twarzy w Poznaniu?

Z masażu kobido może skorzystać praktycznie każdy, kto zadbać o zdrowie skóry twarzy. Jeśli czujesz, że właśnie tego potrzebujesz, zależy Ci na Twoim zdrowiu, a jednocześnie pragniesz się zrelaksować i poznać coś kulturowo odmiennego, ale jakże pożytecznego - to japoński masaż kobido jest skierowany właśnie do Ciebie.

Warto wiedzieć, że masaż twarzy to bardzo dobry zabieg nie tylko dla osób starszych, schorowanych i zapracowanych do granic możliwości. Mogą z niego skorzystać także osoby młode. O zdrowie skóry warto dbać w każdym wieku, a wspomniany zabieg jest ku temu idealną wręcz okazją.

Jaką techniką wykonywany jest masaż twarzy w Poznaniu?

Technika wykonywania masażu kobido nie jest agresywna ani inwazyjna. Osoba ją wykonująca stopniowo przechodzi od etapu do etapu, nie śpieszy się, wykonuje ruchy starannie i w taki sposób, by odczucia były przyjemne dla osoby korzystającej. To nie tylko skuteczna metoda na to, aby poprawić wygląd twarzy i kondycję skóry, ale też jest to znakomity sposób na pozbycie się stresu.

Jakie są właściwości masażu twarzy w Poznaniu?

Efekty masażu kobido każdorazowo są oszałamiające i potrafią zaskoczyć niejednego, kto z ich korzystał. Przede wszystkim opisana wyżej technika ma doprowadzić do rozluźnienia mięśni twarzy. Często to właśnie ich nadmierne napięcie daje negatywne skutki dla zdrowia i urody. Masaż sprawia, że owal twarzy staje się wyraźniejszy, natomiast rysy się nie zmieniają. To, z czego bardzo cieszą się klienci, to odczuwalnie poprawiona elastyczność skóry. Ponadto warto wiedzieć, że skorzystanie z zabiegu sprawia, że poprawia się także zdrowie psychiczne uczestnika. Długotrwały efekt przekłada się nie tylko na powierzchnię ale też działa w głębszych warstwach skóry. Można wierzyć lub nie, ale dodatkową korzyścią z masażu jest to, że znikają bóle głowy.

Dla kogo masaż twarzy to dobry pomysł na prezent?

Masaż twarzy to na pewno znakomity prezent dla każdego, kto tego potrzebuje. Możesz go ofiarować członkowi Twojej rodziny, przyjacielowi, innej bliskiej osobie czy nawet koledze albo koleżance z pracy. Zwróć uwagę na to, że jednym z dostępnych wariantów jest masaż dla dwojga. Możesz więc ufundować taki prezent na Walentynki czy rocznicę związku swojej drugiej połówce oraz sobie.

Bywa tak, że klienci kupują masaż kobido w Poznaniu z myślą o prezencie ślubnym albo z okazji zakończenia pracy współpracownika. Ale to nie jedyne okazje. Masaż może być wspaniałym podarkiem z okazji urodzin, imienin, czy Świąt.

Gdzie w Poznaniu wykonywany jest masaż twarzy?

Japoński masaż jest wykonywany w Poznaniu na Jeżycach, na ul. Nad Seganką 3, a także w Centrum, na ul. Krakowskiej 34/3. Najlepiej będzie wybrać takie miejsce, które znajduje się jak najbliżej Twojej lokalizacji. Z całą pewnością będzie to dla Ciebie najbardziej wygodne rozwiązanie.

Czy masaż twarzy to atrakcja tylko dla kobiet?

Wbrew temu, co głoszą stereotypy masaż twarzy to nie tylko atrakcja typowo "kobieca". Może z tego skorzystać niejeden Pan, pod warunkiem, że mu to pasuje, potrzebuje tego i chce, aby zdrowie skóry jego twarzy uległo poprawie. Wielu mężczyzn zapomina jak ważne jest dbanie o siebie - również w sferze dermatologicznej. A przecież wystarczy niewiele - udać się na zabieg, który nie trwa w nieskończoność, a oprócz tego jest źródłem przyjemności. Na szczęście coraz większy odsetek Panów rozumie, że dbanie o siebie oznacza również lepsze samopoczucie.

Masaż twarzy Poznań - ile to kosztuje?

Ceny mają to do siebie, że zmieniają się w czasie. Dzisiaj możemy mówić o konkretnych stawkach, za rok będą one inne. Możemy jednak pokusić się o to, by mówić o pewnych widełkach. Za najprostszy masaż ograniczony jedynie do twarzy i nie zawierający dodatkowych usług możesz zapłacić nawet mniej niż 100 zł. Jeżeli, przykładowo zdecydujesz się na nieco bardziej rozbudowany wariant, gdzie doznasz masażu twarzy szyi i dekoltu, to wówczas zapłacisz ponad 200 zł. Kompleksowe świadczenie usługi, gdzie jeszcze dodatkowo masowane są plecy będzie kosztowało w okolicach 300 zł.

Czy warto skorzystać z masażu twarzy w Poznaniu?

Na pewno warto pójść na masaż kobido w Poznaniu, by zadbać o swoją skórę twarzy. Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną czy kobietą, zadbaj o swoje zdrowie, jednocześnie fundując sobie chwile przyjemności.