Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Masaż stop w Poznaniu

Filtry

Średnia cena 254,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (14)
Od 99,00 zł

Masaż stóp Poznań

Kiedy mówimy: "Poznań" mogą nam się pojawić w głowie naprawdę bardzo rozmaite skojarzenia. Dla ekonomisty Poznań będzie oznaczał jeden z najniższych wskaźników bezrobocia w kraju, podróżnik - wymieni koziołki, rynek i katedrę. Miejscowy zacznie wychwalać pyry z gzikiem, student zaś rzuci hasłem: "Poznań - miasto doznań". To wszystko jest dość powszechnie znane, ale czy wiesz, że stolica Wielkopolski słynie także z tego, że pracujący tutaj ludzie mogą się zrelaksować i odpocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie? Różnorodnych zabiegów w Poznaniu nie brakuje, a jednym z tych, który się cieszy sporą popularnością i niewątpliwie zasługuje na uwagę jest masaż stóp.

Skąd się wziął masaż stóp w Poznaniu?

Masaż stóp nie jest zabiegiem, który moglibyśmy znaleźć w średniowiecznych księgach i przypisać mu głębokie zakorzenienie w historii Polski. Różne techniki tego rodzaju masażu przyszły do nas głównie ze Wschodu i to w największej mierze już po 1989 roku. Także w Poznaniu pojawiły się osoby, w których to ojczystych krajach takie masaże są wpisane w tradycje, a przez wiele wieków ich sposób wykonywania został opanowany do perfekcji. Osoby wykonujące ten zabieg mają więc ogromną wiedzę o technice masażu tak ważnej wszakże części ciała jak ludzkie stopy.

Co warto wiedzieć o masażu stóp w Poznaniu?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że dalekowschodnia technika masażu stóp jest ściśle powiązana z tamtejszą filozofią oraz medycznym pojmowaniem organizmu człowieka. W ujęciu ogólnym sens całego zabiegu opiera się na tym, że ciało zostaje potraktowane jego pewien system, łączący w sobie kanały energetyczne od których zależy zarówno zdrowie fizyczne jak i dobre samopoczucie psychiczne człowieka. Uwalniana energia może być dobra albo zła. Szczęśliwy i zdrowy organizm to taki, w którym zostaje zachowany balans energetyczny. Niestety, w wyniku tego, że jesteśmy zbyt zapracowani, nie mamy czasu aby odetchnąć i nie dbamy o siebie, uwalniane jest zbyt dużo złej energii, co zaburza nasze funkcjonowanie i sprawia, że czujemy się fatalnie.

Technika masażu polega z grubsza na pobudzaniu ręcznym kanałów energetycznych, które znajdują się w podeszwach stóp oraz w niektórych punktach grzbietu stopy. Nie można jednak mówić o tylko jednym, ogólnym masażu. Poszczególne zabiegi różnią się od siebie w szczegółach. W zależności od tego, czego oczekujesz od zabiegu i jakich problemów zdrowotnych chcesz się pozbyć wskazane będzie wybranie odpowiedniego masażu. Ma to bardzo duże znaczenie, gdyż wpływa na to jaki będzie zakres zabiegu, czy będzie stosowany olejek zapachowy, czy masaż będzie też rozciągał się na inne części ciała, a nawet - jak długo będzie trwał masaż podeszwy.

Dlaczego warto skorzystać z masażu stóp w Poznaniu?

Korzyści zdrowotne płynące z tego zabiegu są rewelacyjne. Pomagają nie tylko na syndrom ociężałych nóg, ale też wpływają na całe nasze ciało. Taki masaż pobudza krążenie krwi, oczyszcza organizm, wpływa pozytywnie na centralny system nerwowy, poprawia sen i wspiera system odpornościowy. A gdyby tego było mało, ma to zbawienny wpływ na nasze narządy wewnętrzne, dzięki czemu w efekcie poprawiają się także procesy trawienne. Każdy, kto choć raz skorzystał z tej atrakcji wie doskonale, że warto w ten sposób wypocząć i dać sobie samemu szansę na lepsze zdrowie.

Czy masaż stóp to typowo kobiecy zabieg?

Mogłoby się wydawać, że taki masaż stóp to rozrywka typowo kobieca. Owszem, Panie mogą z pełnym powodzeniem udać się na taki zabieg, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach współczesna kobieta bywa potwornie zapracowana, a co za tym idzie - należy jej się chwila wypoczynku i zadbania o samą siebie. Jednakże to wcale nie oznacza, że Panowie nie mogą korzystać z masażu stóp. Wręcz przeciwnie. Oni także ciężko pracują, pozostają w permanentnym stresie, często, niestety zaniedbują swoje zdrowie i w związku z tym również i dla nich taki zabieg może się okazać wręcz niezbędny, by ratować osobiste zdrowie.

Masaż stóp Poznań - czy ten zabieg jest bezpieczny?

Tak, masaż stóp jest zabiegiem w 100% bezpiecznym. Nie ma żadnych obaw, że taka czynność może wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie. Tak już pisaliśmy powinniśmy raczej spodziewać się czegoś zupełnie odwrotnego - poprawienie zdrowia fizycznego, oczyszczenie organizmu z toksyn, lepsza jakość snu, odstresowane całe ciało oraz optymalny przepływ energii wewnętrznej.

Gdzie w Poznaniu wykonywany jest masaż stóp?

Wszystko zależy od tego jaki konkretnie rodzaj masażu stóp Cię interesuje. Ogólnie rzecz biorąc w Poznaniu można wyróżnić dwa salony wyróżniające się jakością świadczonych usług. Jednym z nich jest Siam Relax, ul. Wrocławska 25-25A. Natomiast drugie miejsce to Thai Lamai Masaż Tajski, ul. Naramowicka 240. Warto wybrać taką lokalizację, do której będzie Ci bliżej.

Masaż stóp - ile to kosztuje?

Ceny nie są nigdy stałe. Możemy jedynie rozmawiać o pewnych przedziałach cenowych, ale dużo też zależy do rodzaju masażu. Najzwyklejszy masaż stóp będzie Cię kosztował nieco ponad 100 zł, ale jego cena może być wyższa. Masaż stóp olejkami aromatycznymi to już koszt rzędu 200-250 zł. Natomiast za masaż tajski zapłacisz od 150 zł do ponad 200 zł.

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania masażu stóp?

Organizatorzy nie przewidują restrykcyjnych ograniczeń oraz nie wymieniają szczególnych przeciwwskazań zdrowotnych, co do masażu stóp. Z zabiegu może skorzystać praktycznie każdy, bez względu na samopoczucie. Można jedynie wspomnieć o tym, że wymagana jest wcześniejsza rezerwacja na dzień świadczenia usługi.

Masaż stóp - czy to dobry pomysł na prezent?

Masaż stóp może być świetnym upominkiem, nie tylko jeśli zrobisz go dla siebie, ale też dla kogoś innego np. dla przyjaciółki. W końcu to nie tylko relaks i przerwa od pracy, ale też realne odtruwanie organizmu. Z całą pewnością każdy, kto boryka się z problemem ciężkich nóg, nadmiernym stresem w pracy oraz gorszym stanem psychicznym z pożytkiem skorzysta z tego masażu.

MASAŻ STÓP - LISTA MIEJSC, GDZIE ZNAJDZIESZ TO PRZEŻYCIE: