Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca BALLOON EXPEDITION

Lot balonem - Karkonosze

Karkonosze
3-4 godziny, lot trwa około 60 minut.
2 os., 3+ os., 1 os.
699,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym69,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 dzień roboczy dla zamówień złożonych do 14:00
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Lot balonem w Karkonoszach to podniebne doświadczenie, które zachwyca tysiące osób każdego roku. Osoba obdarowana voucherem znajdzie się w koszu balonu wraz z doświadczonym pilotem, a następnie ujrzy najwyższe polskie pasmo górskie z perspektywy ptaka. Oczy odbiorcy podarunku z pewnością oczarują się niezwykle zróżnicowanym ukształtowaniem terenu i panoramami skradzionymi z bajki.

Połączenie znakomitych walorów przyrody i emocjonującego lotu zaowocuje oczyszczeniem ze zbędnych myśli oraz wspomnieniami, których nie sposób wymazać z pamięci.

Komu podarować taki prezent?

Voucher na lot balonem w okolicach Karkonoszy uszczęśliwi wszystkich miłośników niecodziennych przygód – jako prezent urodzinowy, wakacyjny podarunek czy aktywność ułatwiająca ucieczkę od codziennej rutyny. Max. waga uczestnika to 105 kg.

Trasa lotu:

 • Zapora Pilchowice,
 • Błonie Jeleniogórskie,
 • Góra Szybowcowa,
 • Plaża Zamku Czocha.

Prezent zawiera: 

 • na miejscu startu krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem,
 • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu,
 • niesamowite widoki z pokładu bajecznie kolorowego balonu,
 • drobny poczęstunek w miejscu lądowania balonu,
 • lampkę szampana dla każdej z osób,
 • po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego),
 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
 • pamiątkowe zdjęcie przesyłane drogą elektroniczną,
 • transport pasażerów z miejsca zbiórki na miejsce startu.

Lokalizacja lotu i ograniczenia odnośnie realizacji:

Lot Balonem może się odbyć, jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Maksymalna waga klienta to 105 kg. W przypadku przekroczenia wskazanej wagi zakup vouchera wiążę się z dopłatą w kwocie +50 % ceny vouchera bezpośrednio u organizatora lotu. Osoby powyżej 150 kg obowiązane są do dopłaty +100 % wartości vouchera. Klient zobowiązany jest do podania prawdziwych oraz aktualnych danych, w tym również wagi pasażerów oraz danych kontaktowych (nr tel. oraz mail). W przypadku zmiany danych – należy niezwłocznie zaktualizować je u wykonawcy. 

Firma nie ponosi odpowiedzialności za niewskazanie lub nieprawidłowe wskazanie danych osoby posiadającej voucher. Osoba obdarowana voucherem jest zobowiązana do skontaktowania się z firmą w celu zgłoszenia vouchera oraz podania danych niezbędnych do jego realizacji. Firma nie ponosi odpowiedzialności za warunki pogodowe i zastrzega sobie prawo do odwołania lotu (dotyczy również odwołania lotu na miejscu przed startem).

Szczegółowe informacje i przeciwskazania dostępne w regulaminie Usługodawcy na stronie: https://wyprawabalonem.pl/regulamin/ 

PARTNER POSIADA CERTYFIKAT BOP

Certyfikat BOP jest to specjalnie uprawnienie przewoźnika lotniczego, który upoważnia do wykonywania pełnoprawnych przewozów lotniczych. Posiadanie go jest najlepszą rekomendacją bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu wykonywanych lotów. 

Aby uzyskać certyfikat, organizator ma obowiązek posiadania wykwalifikowanego personelu i odpowiedniego systemu bezpieczeństwa. BOP jest doskonałym potwierdzeniem rzetelności oraz pełnego profesjonalizmu przewoźnika.

Osoby o ograniczonej mobilności poruszające się przy pomocy specjalistycznego sprzętu (tj. wózek) nie mają możliwości skorzystania ze standardowego lotu grupowego. Dbając o komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów firma Balloon Expedition przygotowała specjalną ofertę dla osób o ograniczonej mobilności.

Link poniżej:
https://www.superprezenty.pl/lot-balonem-dla-osoby-niepelnosprawnej-balloon-expedition

Rezerwacji należy dokonać po zakupie/otrzymaniu vouchera. Ze względu na ścisłą zależność realizacji usługi od warunków pogodowych, po za kupie vouchera klient będzie informowany o możliwości zrealizowania lotu w formie zaproszeń SMS od momentu zgłoszenia się do bazy danych organizatora usługi 

 

 

Ważne informacje

 • Balloon Expedition, Karkonosze

 • Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu, wówczas ustalany jest inny termin.

 • 3-4 godziny, lot trwa około 60 minut.

 • W zależności od wybranej opcji.

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

 • Ubiór dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte buty na płaskiej podeszwie.

Inne informacje

Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Rezerwacji należy dokonać po zakupie/otrzymaniu vouchera. Przy rezerwacji podaj numer kuponu. Lot może się odbyć jeśli nie ma mgieł i opadów a szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h.Maksymalna waga to 105 kg. W przypadku przekroczenia wskazanej wagi zakup vouchera wiążę się z dopłatą w kwocie +50 % ceny vouchera bezpośrednio u organizatora lotu. Osoby powyżej 150 kg obowiązane są do dopłaty +100 % wartości vouchera. Udział w locie balonowym jest możliwy dla osób pełnoletnich lub niepełnoletnich z opiekunem do 16 roku życia. Min. wiek pasażera lotu to 6 lat.Lot grupowy w tygodniu – z pierwszeństwem w tygodniu od poniedziałku do piątku. Lot grupowy w weekend – z pierwszeństwem w weekend, może lecieć zarówno w tygodniu jak i w weekend.

Balloon Expedition to firma lotnicza, świadcząca usługi z zakresu lotu balonem w całej Polsce. Jako przodownicy w tym typie rozrywki, ludzie tworzący to miejsce traktują emocje oraz piękno jako dwa największe wyznaczniki niesamowicie spędzonego dnia. Dzięki możliwości realizacji przeżyć w całym kraju oraz maksymalnemu profesjonalizmowi, połączonemu z niezwykłą wiedzą instruktorów, jest to jedno z najpiękniejszych i zarazem najbardziej bajkowych przeżyć, jakie można podarować drugiej osobie. Balloon Expedition łączy to, co nieuchwytne z ludzką ciekawością, tworząc perspektywę doświadczenia i wspomnień, które zostają na zawsze – zupełnie jak wszystkie Super Prezenty.

4.8
(8 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
6
4 punkty
2
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
Do
Dorota
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2024-02-21

Zależało mi na prezencie który zaoferuje pozytywne wrażenia

BP
Barbara Pietrzak
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2024-02-05

Oferta jest bardzo interesująca, ciekawe miejsca.

Kr
Krzysztof
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-10-02

Zo
Zofia
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-04-11

Jo
Jola
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-01-26

ŁZ
Łucja Zawadzka
Zweryfikowany użytkownik
4.0
· 2022-08-17

Ew
Ewaryst
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2022-04-10

S5
SZALONA 50-TKA DARKA
Zweryfikowany użytkownik
4.0
· 2021-12-09

Bo jest orginalny

Marcin · 2022-11-25
Witam, Jak mniej więcej wygląda plan takiego lotu? Chodzi mi o rozpiskę godzinową? O której jest start oraz powrót na miejsce startu? Oraz skąd dokładnie jest wylot? Pozdrawiam
Super Prezenty odpowiadają · 2022-11-29
3-4 godziny, sam lot trwa około 60 minut, wszystko uzależnione jest od warunków atmosferycznych, start odbywa się zazwyczaj +/- do 50km od miejsca docelowego, szczegółowe informacje udostępnione zostaną przez Organizatora podczas rezerwacji.
Czy ta informacja była dla ciebie pomocna?

OPINIE (8)

Do
Dorota
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2024-02-21

Zależało mi na prezencie który zaoferuje pozytywne wrażenia

BP
Barbara Pietrzak
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2024-02-05

Oferta jest bardzo interesująca, ciekawe miejsca.

Kr
Krzysztof
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-10-02

Zo
Zofia
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-04-11

Jo
Jola
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-01-26

ŁZ
Łucja Zawadzka
Zweryfikowany użytkownik
4.0
· 2022-08-17

Ew
Ewaryst
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2022-04-10

S5
SZALONA 50-TKA DARKA
Zweryfikowany użytkownik
4.0
· 2021-12-09

Bo jest orginalny