Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Lock&Escape

Lock And Escape to poznański organizator gier w rzeczywistości, opierających się na opuszczeniu danego pomieszczenia w określonym czasie. Escape roomy oparte na zagadkach logicznych oraz wyzwaniach z lekko horrorowym akcentem wyróżniają się różnorodnością oraz fabułami projektowanymi z zamysłem, by wykorzystać pełen potencjał miejsca, w którym rozgrywa się akcja. Dodatkowo tym, co charakteryzuje Lock And Escape, jest niezwykły klimat, jaki udało się pozyskać przy pomocy ciekawych rekwizytów, gry światłem i cieniem, wystroju i manipulacji zmysłami. Osoby tworzące to miejsce przykładają szczególną uwagę do kwestii bezpieczeństwa, dlatego każdy z pokoi jest ściśle kontrolowany, a wszelkie technologie używane z troską o ogólny stan techniczny.

Lock&Escape
Filtry

Średnia cena 205,90 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników