Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Kite Zone

Kite Zone to firma kitesurfingowa ulokowana w Chałupach, która oferuje przeżycia oraz szkolenia z zakresu sportów wodnych.  To wyspecjalizowana kadra z 20-letnim doświadczeniem i jej umiejętności czynią tutejsze przeżycia wspaniałą i niezapomnianą przygodą. Ceniąc sobie bezpieczeństwo, tutejsi instruktorzy przykładają wielką wagę do każdego aspektu kursu. Dodatkowo atmosfera panująca podczas realizacji intensyfikuje doznania wynikające z bajecznych widoków, które rozlewają się po przed oczami uczestników aktywności wodnych organizowanych przez Kite Zone. Zajęcia są prowadzone według norm i wytycznych Polskiego Związku Kiteboardingu. Do nauki wykorzystuje się najnowszy sprzęt Cabrinha 2019, wyposażony we wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa. 

Filtry

Średnia cena 659,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty