Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

JuraPark Krasiejów

JuraPark Krasiejów to największy Park Jurajski nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Rozrywkę i mnóstwo ciekawostek znajdą w nim nie tylko dzieci, ale też ich opiekunowie i rodzice. Wizyta w tym miejscu to istna podróż w czasie. Zobaczycie tu blisko 70 gatunków, około 200 realistycznie wykonanych modeli, autentyczne wykopaliska, nowoczesne technologie i mnóstwo innych atrakcji, które zebrane w jednym miejscu, przełożą się na wyjątkowo spędzony czas.Na JuraPark Krasiejów składają się: Park Dinozaurów, Park Ewolucji, Park Rozrywki, Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon paleontologiczny, autentyczne wykopaliska i wiele innych niesamowitych miejsc. Zobaczycie rekonstrukcje mezozoicznych płazów i gadów w naturalnej wielkości, oceanarium, pełne stworzeń znanych jedynie z książek, tunel czasu, który przybliży Wam, jak powstawało życie na naszej planecie… Na terenie parku znajdziecie także ogromny plac zabaw z torami przeszkód, huśtawkami, linkami wspinaczkowymi i wieloma innymi atrakcjami.

Filtry

Średnia cena 235,25 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

iw

Zweryfikowany użytkownik

iwona

JuraPark Krasiejów - Pakiet JuraPark

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-04-21