Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Binkowski Resort

Binkowski Resort to kompleks wypoczynkowy położony na obrzeżach miasta, w sercu Parku Baranowskiego w Górach Świętokrzyskich. Tworzą go dwa obiekty hotelowe: luksusowy, czterogwiazdkowy hotel, z którego okien roztacza się widok na las. To istna oaza ciszy i spokoju. Drugim z obiektów jest trzygwiazdkowy, kameralny dworek utrzymany w tradycyjnym stylu, oddalony 50 m od hotelu. Oprócz lasu sosnowego otacza go piękny ogród. Na hotelowych gości czeka mnóstwo atrakcji, między innymi tropikalne baseny, ekskluzywny park wodny z tropikalną roślinnością i całoroczną temperaturą powietrza wynoszącą 32 stopnie Celsjusza.

Binkowski Resort
Filtry

Średnia cena 2 323,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników