Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

e-Kupon Podarunkowy

e-Kupon Podarunkowy

E-Kupon podarunkowy to nasza propozycja dla osób ceniących czas i wygodę. Nie musisz wychodzić z domu, by odszukać i podarować komuś jeden z naszych fantastycznych Super Prezentów. Voucher podarunkowy w formie e-kuponu możesz kupić w ciągu kilku minut. Proces zakupu jest jasny oraz intuicyjny.

Czym jest e-Kupon Podarunkowy?

  • To elektroniczny Kupon Podarunkowy, który osoba obdarowana wydrukuje samodzielnie na dowolnej drukarce.
  • To kupon, który w ciągu kilku minut można kupić online - samodzielnie wydrukować lub przesłać drogą mailową do osoby obdarowanej.
  • Jest to szybki i oryginalny prezent, który można dopasować do temperamentu i zainteresowań obdarowywanej osoby.

 

Jak długo zajmuje kupno e-Kuponu i jak to zrobić?

  • Wybierasz swoją wyjątkową propozycję i umieszczasz w koszyku zakupowym.
  • Dokonujesz płatności za prezent za pomocą PayU (rekomendowany sposób) lub zwykłym przelewem.
  • Odbierasz maila z linkiem do Kuponu Podarunkowego, który możesz własnoręcznie wydrukować u siebie w domu lub przesłać drogą mailową do osoby, której chcesz zrobić niespodziankę! 

Na naszej stronie www.superprezenty.pl możesz ułatwić sobie drogę do odnalezienia wymarzonego prezentu. Przygotowaliśmy podział na kategorie, który pozwoli Ci zawęzić poszukiwania. Możesz wykorzystać również odpowiednie filtry, zaznaczając m.in.: lokalizację, przedział cenowy czy też okazję, z której chcesz podarować komuś prezent. Dzięki temu wybranie jednej spośród ponad trzech tysięcy aktywności będzie szybkie i precyzyjne. 

Zalety e-Kuponu:

  • jest to elektroniczny voucher, który łatwo, szybko i przyjemnie znajdzie się na Twoim e-mailu
  • kupon możesz wydrukować w swoim domu na dowolnej drukarce
  • jeśli nie możesz spotkać się z osobą, której chcesz dać prezent – możesz wysłać jej mailowo kupon z wymarzonym prezentem

 

To najszybsza droga do Twojego wymarzonego prezentu! Całość procesu trwa zaledwie kilka minut!