Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co robić w ferie 2022? Zainspiruj się naszymi propozycjami

2022-01-25

Co robić w ferie 2022? Zainspiruj się naszymi propozycjami

Ferie to czas pełen beztroski oraz perspektyw spędzenia czasu wśród przyjaciół bądź rodziny. Zastanawiasz się, co robić w ferie 2022? Przeczytaj kolejny artykuł dotyczący zimowych aktywności na terenie Dolnego Śląska, Mazowsza, Opolszczyzny i Pomorza Zachodniego. Gwarantujemy, że czas poświęcony artykułowi nie będzie zmarnotrawiony – w końcu dobra inspiracja nie ma ceny!

Obserwując wszelkie zjawiska pogodowe w ostatnich latach, można dojść do wniosku, że zima jest dość złośliwą porą roku. Jak już zaskakuje, to kierowców… Nie ma jednak mowy o zaskakiwaniu pięknym puszystym śniegiem wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujemy. Jeśli istnieje pora, w której typowa zimowa aura jest wyjątkowo pożądana, to właśnie w czasie ferii. Cóż, w tym roku – jak zresztą 2 i 3 lata temu – raczej nie ma co liczyć na ogromne hałdy śniegowego puchu.

Całe szczęście, że super Prezenty potrafią zaskakiwać! Przed przystąpieniem do dalszej części artykułu warto pamiętać, że przecież ferie to nie tylko ten upragniony śnieg…

Zainteresuj się zestawieniem prezentów i aktywności na ferie 2022

Zimowe wakacje powinny cechować się przede wszystkim doskonałą zabawą. Wśród 3500 prezentów, które znajdziesz na naszej stronie, istnieje przynajmniej kilkadziesiąt najróżniejszych podkategorii dotyczących przeróżnych doświadczeń.

Zdajemy sobie też sprawę, że cenisz swój czas; nie każdy ma go tyle, aby wertować wszystkie skoki, loty, jazdy samochodami czy kolacje. Lista przeżyć proponowanych w tym artykule to sugestie naszych specjalistów, którzy kierują się swoimi doświadczeniami oraz opiniami klientów spędzających ferie dzięki Super Prezentom. Zainspiruj się propozycjami oraz dokonaj wyboru idealnego przeżycia feryjnego.

Najważniejsza informacja o tegorocznych feriach 2022

Tym razem nasze zestawienie dotyczy województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego oraz zachodniopomorskiego. Pamiętaj, że ferie 2022 w tych województwach rozpoczynają się już 31 stycznia i potrwają do 13 lutego! 

Być może trafiłeś na ten artykuł, jednak pochodzisz z innego okręgu administracyjnego? W takim przypadku zapoznaj się z artykułami dotyczącymi 1 i 2 transzy ferii zimowych 2022.

Co robić w ferie? Top 3 aktywności na ferie dla każdego z województw

Dolnośląskie, ferie 2022:

Park trampolin, do którego zabierzesz się wraz z rodziną, to jeden z największych i najbardziej rozwijających się obiektów tego typu. Każda osoba spragniona beztroski oraz zabawy w „skocznych klimatach” powinna się tu znaleźć! Organizator udostępnia kilkanaście najróżniejszych stref tematycznych; każda z nich cechuje się dodatkowo zupełnie innymi walorami wizualnymi!

Przedstawiana tu restauracja udowadnia, że dobre jedzenie może wzmocnić każde uczucie. Uczestnicy kolacji spędzą czas w klimatycznym lokalu, z kolei mistrzowie kuchni przygotują potrawy, których aromaty oraz unikatowe smaki czuje się na długo po opuszczeniu lokalu.

Przeżycie w postaci kolacji dla dwojga będzie idealne dla rodziców i każdej innej pary świętującej ważny dla siebie dzień bądź chcącej rozgrzać się w zimowy feryjny wieczór.

Lamborghini Gallardo to jedno z największych dzieł dzisiejszej motoryzacji. Unikatowa konstrukcja czyni go istną gwiazdą branży motoryzacyjnej. Osoba obdarowana tym prezentem zasiądzie za jego kierownicą i przemierzy ulice jednego z najpiękniejszych polskich miast.

Jazda ulicami miasta cechuje się różnorodnością, jakiej nie sposób uświadczyć podczas przejażdżki torowej. Podziwianie Wrocławia i pochłanianie spojrzeć zazdrosnych przechodniów zza szyby takiej maszyny będzie przeżyciem godnym osoby spragnionej nieprzemijających wspomnień.

Mazowieckie, ferie 2022:

Parki trampolin dowodzą, że nudę trzeba po prostu… wyskakać. Trampoliny znajdujące się w Jump World nie są zwykłymi zabawkami – to istne katalizatory pozytywnego szaleństwa. Organizator udostępni uczestnikom kilkanaście stref, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

A może pragniesz wybrać się tu z druga połówką?

Uwierz nam, że nie ma lepszego spoiwa dla dobrej relacji niż porządny i efektownie wykonany skok!

Park wodny Suntago to przeogromny obiekt, w którym każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Znajdują się tu różnorodne strefy dopasowane do najróżniejszych preferencji. Na przestrzeni liczącej kilkaset metrów kwadratowych znajdują się miejsca przeznaczone do wypoczynku, zabawy, a nawet odnowy biologicznej. Możecie wybrać się tu również całą rodziną bądź z najlepszymi przyjaciółmi!

Warszawa urzeka nie tylko intrygującą infrastrukturą czy samym faktem bycia stolicą. Przez miasto przepływa bowiem najdłuższa polska rzeka. Osoba obdarowana tym wyjątkowym prezentem znajdzie się w samolocie wraz z certyfikowanym pilotem. Spoglądając na panoramę miasta, uczestnik nakarmi swoje zmysły krajobrazami przedstawiającymi szal  Wisły, a przy okazji zobaczy zupełnie nowe oblicze Starego Miasta, Stadionu Narodowego oraz Pałacu Kultury.

Opolskie, ferie 2022:

Off-road budzi emocje nawet za dnia. Duże pagórki, hałdy, błotniste tereny, pozornie nieprzejezdne szlaki czy trawersy to przeszkody budzące respekt jeszcze przed zajęciem miejsca kierowcy pojazdu 4x4. W trakcie przejażdżki pojawia się również czynnik emocjonalny, a do tego dochodzi konieczność pokonania swoich ograniczeń. To jednak dopiero początek, gdyż osoba obdarowana prezentem będzie musiała stawić czoła temu wyzwaniu pod osłoną nocy. To iście ekstremalne doświadczenie!

Lot balonem uchodzi za jedną z najpopularniejszych aktywności w naszej ofercie. Nic nie może równać się z ogromem przestworzy, które udowadniają, jak mały jest człowiek względem tego, co stworzyła sama matka natura.

Na wysokości kilkuset metrów ziemskie krajobrazy ukazują prawdziwy kunszt. Źrenice przyczepione do opolskich pejzaży nie będą chciały oglądać już niczego innego. Tak spektakularne doświadczenie podarujesz najbliższej osobie, na przykład narzeczonej, siostrze czy ukochanej mamie.

Osoba obdarowana tym przeżyciem pozna prawdziwe motoryzacyjne legendy, prowadząc każdą z nich! Porsche uznaje się za markę wpisaną w naszą kulturę. Ledwie garstka ludzi na świecie ma okazję, by choćby spojrzeć na jeden z powyższych modeli. Uczestnik tego przeżycia ujrzy ich piękno, a przede wszystkim pokieruje nimi, porównując niebotyczne osiągi!

Zachodniopomorskie, ferie 2022:

Masaż klasyczny to najskuteczniejsza forma pielęgnacji, ponieważ opiera się o terapeutyczne, sprawdzone oraz praktykowane przez lata techniki minimalizacji wszelkich dyskomfortów oraz uszczerbków psychofizycznych. Osoba obdarowana zazna nie tylko ulgi, lecz również najwyższego poziomu przyjemności; kryje się ona zarówno w skuteczności, jak też atmosferze związanej z realizacją w jednym z najlepszych szczecińskich salonów.

To perfekcyjny sposób na wypoczynek po szkole czy stresującej pracy.

Wspinaczka sprawdzi się jako idealna aktywność na ferie! Realizacja tej pożytecznej aktywności wiąże się z rozwojem wielu cech pożądanych w dzisiejszych czasach.

Refleks, umiejętność przewidywania oraz planowania, trening fizyczny oraz spostrzegawczość to tylko niektóre umiejętności do poddania próbie w trakcie wspinaczki pod opieką doświadczonej kadry instruktorskiej. Na wspinaczkę wybierzesz się z rodzicami, przyjaciółmi lub rodzeństwem. Wystarczy pozytywne nastawienie, by zdobyć najwyższe szczyty!

Co robić w ferie w Szczecinie, gdy nie ma śniegu? Najlepiej wybrać się na paintball! Rozrywka tego typu to jedyna gra zespołowa, podczas której można do siebie strzelać bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Uczestnicy podzielą się na grupy, a następnie zostaną wyposażeni w bronie.

Oferta realizowana w sugerowanym przez nas miejscu cechuje się ogromną różnorodnością – absolutnie nie ma tu miejsca na jakąkolwiek nudę czy powtarzalność. Teren udostępniany do zabawy jest na tyle duży, by czerpać przyjemność z rozgrywki przez dłuższy czas, ciesząc się jednocześnie pokaźnymi zapasami amunicji!

----

Jeżeli szukasz propozycji aktywności na ferie zimowe 2022, których nie ma akurat w tym zestawieniu, zajrzyj na stronę główną: www.superprezenty.pl, gdzie odnajdziesz ponad 3 500 pomysłów na niesamowity, oryginalny oraz emocjonujący podarunek!

Wstecz