Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Studio S

Studio S to studio fotograficzne wykonujące usługi sesji, jak i prowadzące kursy fotograficzne na wszystkich poziomach zaawansowania. Działalność jest prowadzona przez niezwykle doświadczonego licencjonowanego fotografa z 40-letnim doświadczeniem. Bardzo szeroki zakres wiedzy technicznej oraz praktycznej pozwala prowadzącemu wdrożyć do zajęć każdy aspekt sztuki artystycznego wyrazu, a perfekcyjny warsztat połączony z darem dydaktycznym skutkuje istotnym wpływem na pozytywny odbiór prowadzonych warsztatów. Voucher na prezent realizowany przez Studio S to perfekcyjny wybór dla osób zakochanych w obiektywie aparatu, pragnących wkroczyć w świat fotografii u boku jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. 

Filtry

Średnia cena 762,80 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ag

Zweryfikowany użytkownik

Agnieszka

Pierwsza Przygoda z Fotografią w Warszawie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-12-06