Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Questhunt

Jedna drużyna, jeden cel, jedna godzina. Quest Hunt to escape room, w którym liczy się gra zespołowa. Na Pradze będą się dobrze bawić zarówno dorośli, jak i dzieci. Starannie przygotowane pokoje zagadek z wieloma skrytkami kryją w sobie nie tylko tajemnice, lecz także podpowiedzi. Dzięki temu wizyta w Quest Hunt dostarczy emocji i satysfakcji każdemu.To świetna alternatywa dla popularnych rozrywek. W Quest Hunt nie sposób się nudzić.Są tu dwa pokoje zagadek. W Cyberdżungli uczestnicy muszą wykazać się niemałym sprytem i umiejętnością abstrakcyjnego myślenia. Tylko taka mieszanka umiejętności pozwoli grupie wydostać się z escape roomu. Z kolei Odyseja kosmiczna zaskoczy nawet starszych i doświadczonych graczy, ponieważ wymaga szybkich reakcji i łączenia dostępnych faktów, które mają pomóc uczestnikom w naprawie statku kosmicznego.Gotowi na przygodę?

Questhunt
Filtry

Średnia cena 202,40 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników