Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Podole Wielkie Gorzelnia

Podole Wielkie to gospodarstwo i gorzelnia w jednym. Tu realizuje się ideę „od pola do butelki” – tak powstają wyjątkowe produkty: okowity i wódki. Położona na Pomorzu w odległości 20 km od wybrzeża Bałtyku wytwórnia cieszy się ponad 150-letnią tradycją. Wszystkie komponenty produkowanych destylatów pochodzą z własnych pól. Zebrane w nich surowce (zboża i ziemniaki) są poddawane procesowi fermentacji, a następnie powolnej destylacji w pękatej, miedzianej kolumnie. Alkohole Podola Wielkiego nie zawierają żadnych dodatków, nie są filtrowane, a gotowy wyrób jest butelkowany i etykietowany ręcznie. Na terenie Podola Wielkiego macie możliwość wysłuchania opowieści i zobaczenia, w jaki sposób funkcjonuje jedna z nielicznych ocalałych gorzelni rolniczych w Polsce. Tutaj prześledzicie cały proces produkcyjny od zacierania, przez fermentację do finalnej destylacji. Wycieczka zwieńczona zostanie degustacją wybranych alkoholi.

Podole Wielkie Gorzelnia
Filtry

Średnia cena 59,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników