Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezenty na święta do 30 zł

Filtry

Średnia cena 16,33 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Prezent pod choinkę do 30 zł

"Last Christmas I gave you my heart..." - ta piosenka nieodłącznie kojarzy się ze Świętami. Już dziś praktycznie wszędzie możemy ją usłyszeć. Ale, jeśli Boże Narodzenie, to także prezenty świąteczne. Jak przygotować się do tego wyzwania? Niekiedy budżet pozostaje ograniczony. Czy za 30 zł można komuś sprawić drobny prezent, ale taki, który jednak się sprawdzi? Otóż najlepsze prezenty znajdziesz w ofercie Super Prezentów, gdzie nie brakuje propozycji także za 30 zł. Wybór vouchera będzie na pewno świetnym pomysłem na tegoroczną gwiazdkę.

Fajny prezent na Święta? Także za 30 zł!

Wielu z nas na Święta Bożego Narodzenia chce dać miły upominek i myśli, że im więcej będzie to kosztowało, tym lepiej. Nie jest to do końca prawda. Drobne prezenty też potrafią być super. Czasami wydaje nam się że coś, co kosztuje krocie, to świetny pomysł, ale potem okazuje się, że podarek nie był do końca trafiony. Jest tak dlatego, że każdy z nas ma inne gusta, a cena nie sprawi, że człowiek nagle polubi coś, do czego dotychczas miał wyraźną awersję. Nie należy więc skupiać się tylko na tym, by jak najwięcej pieniędzy przeznaczyć na dar, który wręczymy bliskiej osobie. Najważniejsze to jest dopasowanie tego upominku do gustu kto ma to otrzymać. I tak dobrym pomysłem będą np. takie podarunki jak karty podarunkowe, pobyt w parku linowy czy gry planszowe. Ale oprócz tego mam inne, ciekawe propozycje, które prezentujemy poniżej.

Rzutki

Gra w rzutki, czy też w darta to znana chyba wszystkim zabawa, kojarzona głównie z barową rozrywką. Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale oprócz tego rzutki są poważną dyscypliną sportową, w której nawet Polacy mają pewne sukcesy. Tak czy inaczej nie rozmawiamy tutaj o wielkich wyczynach, a o zwykłej rozrywce, którą za prawie że bezcen możesz podarować każdemu, kto w tym roku znajdzie pod choinką prezent od Ciebie. Jeśli tylko ta osoba lubi rzucać do celu i drzemie w niej duch zdrowej rywalizacji, to taki podarunek na pewno sprawdzi się jako znakomicie spędzony czas w gronie przyjaciół i znajomych.

Salon gier

Choć z pozoru może to nie ma zbyt wiele wspólnego z jakimkolwiek świątecznym motywem, to jednak w praktyce voucher do salonu gier będzie znakomitym podarkiem dla prawdziwego gamera. Będzie on mógł zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości i ucieszyć się z grania, także na komputerze stacjonarnym. Warto wiedzieć, że współcześnie nie tylko dziecko cieszy się z takich gier, ale również osoby dorosłe lubią w ten sposób spędzać czas.

Seans filmowy

Jeżeli szukać gwiazdkowego podarku na ostatnią chwilę, to polecamy odnieść się do klasyki gatunku. Na początku XXI wieku w Polsce utarł się taki zwyczaj, że jeżeli ktoś chce dać komuś oryginalny prezent świąteczny, który będzie się wyróżniał na tle swetrów, skarpet, perfum czy książek, to zaprosi tę osobę do kina. Dzisiaj taka bardziej uwspółcześniona forma jest dostępna za małe pieniądze. Możesz dać komuś znakomity prezent w postaci seansu filmowego na mojekino.pl, gdzie osoba zainteresowana może sama albo z innymi bliskimi, których zaprosi, obejrzeć taki film, na jaki tylko będzie miała ochotę.

VR

Prezenty pod choinkę różne mają imię, a jednym z nich jest VR, czyli wirtualna rzeczywistość. Super Prezenty posiadają voucher na taki upominek. Osoba obdarowana, włożywszy na nos okulary VR ma szansę przenieść się do niesamowitego świata, gdzie wcieli się w postać z fantastycznego uniwersum i będzie mogła doświadczyć czegoś, co na pewno pozostanie z nią na całe życie.

Muzeum życia w PRL-u

Czas bardzo szybko upływa. Wśród klientów nie brakuje tych nieco starszych, którzy doskonale pamiętają swoje dzieciństwo oraz młodą dorosłość w okresie PRL-u. Tymczasem, już grubo ponad 30 lat żyjemy w wolnej Polsce. Pamięć o Polsce Ludowej wciąż pozostaje żywa, ale widać wyraźnie, że zanika, zwłaszcza wśród kolejnych pokoleń, a wiele faktów się zaciera. Dlatego warto połączyć przyjemne z pożytecznym i dać dzieciom albo młodzieży voucher na wizytę w Muzeum życia w PRL-u. Będzie to na pewno pouczająca wizyta, która jednocześnie pozwoli na lepsze zrozumienie się nawzajem pokoleń - tego starszego oraz tego najmłodszego.

Strefa minibohatera

Prezentami dla dzieci nasze oferty stoją, a jedną z niewątpliwie ciekawszych propozycji jest strefa minibohatera. Dzięki temu rozwiązaniu możesz podarować dziecku wspaniale spędzony czas, pełen radości i śmiechu. Ten upominek to jest aktywność fizyczna dla Twojego dziecka, co jest niewątpliwie 100 razy lepsze niż przesiadywanie przez ekranem telewizora, komputera czy smartfona. Twoje dziecko na pewno polubi spędzanie czasu w ten sposób i będzie chciało powrócić do strefy minibohatera. Zastanów się nad tym prezentem, gdyż jest to cenowo bardzo korzystna propozycja, a zarazem niosąca radość pociechom.

Billard

Gra w billarda również należy do klasyki gatunku. Jako prezent świąteczny jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne. Za niewielkie pieniądze masz okazję dać komuś mnóstwo radość z czasu, który ta osoba spędzi w gronie znajomych. Billard pozwala się odprężyć i oderwać od szarej rzeczywistości, na chwilę zapomnieć o pracy.

Kajaki

Pływanie kajakami także może być prezentem na Boże Narodzenie? Jak najbardziej! Nie szkodzi, że upominek zostanie wręczony zimą. Osoba obdarowana ma 12 miesięcy na wykorzystanie swojego vouchera. Może więc popływać kajakami w bardziej dogodnej porze roku, np. latem. Jest to cudowna aktywność fizyczna, która sprawi radość każdemu lubiącemu tego typu rozrywki.

Prezent do 30 zł - dla kogo?

Wyjątkowy prezent na święta może kosztować mniej niż 30 zł. Oczywiste jest, że nasuwa nam się skojarzenie, by taki upominek podarować koleżance albo koledze pracy. W niejednym zakładzie jest tak, że przed wigilią pracownicy robią sobie nawzajem prezenty. Kwota nie jest wygórowana, więc wszystko powinno się zgadzać. Ale tak naprawdę prezent do 30 zł możesz dać każdemu - również przyjacielowi czy członkowi rodziny. Mniej jest ważne ile upominek kosztuje. Najważniejsze, by dawał radość i świadczył o tym, że dajemy drugiej osobie uczucie.