Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca DRUMSETPRO

Nauka gry na perkusji

Bielsko-Biała, Chorzów (okolice), Katowice (okolice), Rzeszów
W zależności od wybranej opcji cenowej.
1 os.
149,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym14,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 dzień roboczy dla zamówień złożonych do 14:00
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Perkusja jest sercem wiecznie żywej muzyki, ale nawet nieśmiertelna istota nie chce doświadczyć arytmii. Osoby wykazujące smykałkę do matematyki zaczynały od nałogowego wyliczania, chirurdzy robili w dzieciństwie „operacje” lalkom swoich sióstr, więc w jaki sposób urodzony perkusista wykaże zainteresowanie instrumentem? Będzie ciągle stukał! Jeżeli podczas rozmowy ktoś z Twoich bliskich gnębi blat stołu seriami rytmicznych puknięć, zwłaszcza gdy w tle leci piosenka - to nie jest oznaka zaburzeń psychoruchowych, tylko predyspozycji! Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu; zadbaj o swoje meble oraz aspiracje kogoś z ukochanych! Podaruj lekcje gry na perkusji pod okiem prawdziwych rzeźbiarzy polskiej sceny muzycznej.

Kontrakt z Universal Music Polska, występy na Polsat Top Trendy, nominacje do nagród Eska Music Awards, czy współprace z wybitnymi muzykami oraz szanowanymi filharmoniami – to jedynie garść osiągnięć, jakich udało się dokonać tym nietuzinkowym artystom. Mimo że każdy z nich wyróżnia się swoim własnym, niepowtarzalnym podejściem do przekazywania wiedzy, to wielu z nich łączy fakt, iż perkusyjne pałeczki łamali pod okiem… innych nauczycieli. Taka zależność dowodzi, że poszczególne elementy gry na instrumencie mają na siebie wpływ, niczym system naczyń połączonych. Właśnie dlatego niezwykle ważna jest kolejność opanowania poszczególnych ogniw prowadzących do poprawnej techniki.

Oczaruj ukochaną osobę niezwykle pożytecznym podarunkiem. Skorzystaj z niżej wymienionych propozycji czasowych i wręcz voucher na naukę gry na perkusji.

Jednorazowa lekcja

To propozycja idealna dla osób niemających styczności z techniczną stroną muzycznego rzemiosła ani z zestawem perkusyjnym. Jeżeli wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto lubi słuchać sekcji rytmicznych, ale nie masz pewności, czy zajęcia się spodobają – wybierz jednogodzinną lekcję pod okiem nauczyciela.

Dwugodzinna lekcja

Jeżeli pragniesz wprowadzić obdarowanego zarówno w namiastkę teorii, jak i praktyki gry – wybierz dwugodzinną lekcję pod okiem muzyka, który postara się zainteresować swojego ucznia skondensowaną dawką podstawowych zagrywek i informacji o technicznym aspekcie perkusji.

Czterogodzinna lekcja

To idealny wybór dla osób zaawansowanych, średniozaawansowanych oraz tych, którzy zaczynają przygodę z perkusją, jednak mieli już przyjemność gry na tym instrumencie, a co za tym idzie – najpewniej nie zniechęcą się już do teorii ani praktyki. W czasie czterech godzin zainteresowany ma szansę postawienia pierwszego, porządnego kroku w podstawach bądź wzmocnienia się w konkretnej technice, jeżeli opanował podstawy jako samouk.

Osiem godzin nauki

Intensywny kurs nauki gry na perkusji. W czasie ośmiu godzin można nauczyć się już nie tylko absolutnych podstaw ale też zacząć grać z muzyką. To najkorzystniejsza opcja, zakładając iż obdarowany przejawia pokaźny zapał do nauki bądź miał styczność z zestawem perkusyjnym.

Dwunastogodzinny kurs gry na perkusji

Wybierając ten pakiet masz pewność, że obdarowany zostanie dokładnie wprowadzony w świat muzyki. Nauczyciel ma możliwość przeanalizowania potencjału ucznia oraz wytyczenia mu drogi, dzięki której w przyszłości mógłby nabyć biegłości w opanowaniu tematyki sekcji rytmicznej. Przy takiej liczbie godzin nauczyciel ma czas, by otworzyć uczniowi drzwi do nowej pasji.

Miejsca realizacji:

- Bielsko-Biała, ul. Podwale 38 

- Chorzów, ul. Harcerska 1

- Rzeszów - Zaczernie 962 

- Wodzisław Śląski, ul. Wałowa 49

 

 

Ważne informacje

 • DRUMSETPRO, Bielsko-Biała, Chorzów i okolice, Rzeszów i Wodzisław Śląski

 • Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

 • W zależności od wybranej opcji cenowej.

 • 1 osoba

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

 • Wygodny ubiór, w którym czujesz się dobrze.

Inne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację należy wziąć ze sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. Zapraszamy zarówno dzieci (od lat 6), jak i dorosłych! Sesja 1h lub 2h albo bloki 4h, 8h lub 12h (realizacja w sesjach np. 1 lub 2h)

DRUMSETPRO to profesjonalna szkoła perkusyjna, której oddziały ulokowano na południu Polski (Bielsko-Biała, Chorzów, Kraków, Rzeszów, Wodzisław Śląski). Misją ludzi tworzących to miejsce jest przede wszystkim zarażanie miłością do muzyki, a w szczególności sekcji rytmicznej, którą wyspecjalizowana kadra uważa za iskrę rozpalającą ognisko dźwięku. Dzięki wielotorowości i różnicom dydaktycznym uczących tu muzyków Drumsetrpo ma do zaoferowania lekcje ukierunkowane na konkretny gatunek muzyczny, a nawet poszczególny punkt wieloaspektowego nurtu artystycznego.

5.0
(2 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
2
4 punkty
0
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
Ad
Ad*****
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2020-12-13

Ma
Magdalena
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2020-06-23