Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca LotyParalotnią.pl

Lot Paralotnią dla Dwojga

Poznań (okolice), Trójmiasto (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Bydgoszcz (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Szczecin (okolice), Władysławowo
Usługa trwa 30-45 min w tym ok 12-15 min lotu
2 os.
549,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym54,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 dzień roboczy dla zamówień złożonych do 14:00
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Myśleliście kiedyś o tym, by wznieść się w przestworza i przez chwilę poczuć się jak ptaki? Chcecie doświadczyć czegoś niesamowitego? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK – lot paralotnią jest czymś dla Was.

Czekają na Was jedyne w swoim rodzaju widoki oraz z niczym nie porównywalne poczucie wolności. Wznieście się w powietrze z prędkością 40 km/h, a doświadczony instruktor zadba o to, by lot się odbył bezpiecznie.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA LOT PARALOTNIĄ?

Lot paralotnią to doskonały sposób sprawienia sobie lub bliskiej osobie niezwykłej pamiątki na całe życie – fantastycznych wspomnień. Loty startują ze zbocza gór bez użycia wyciągarki. Wysokość na jaką się wzbijesz uzależniona jest od temperatury i ilości tlenu. Lot trwa od 12-15 minut. Długość lotu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz indywidualnych predyspozycji uczestnika. 

CO ZAWIERA PREZENT:

 • wynajęcie kasku oraz innych zabezpieczeń na czas lotu
 • krótkie szkolenie oraz opiekę instruktora
 • lot paralotnią z pilotem w tandemie dla dwojga
 • niezapomniane wrażenia

LOTY PARALOTNIĄ REALIZOWANE SĄ W:   

Okolice TRÓJMIASTA
 • Lotnisko Borsk
 • klify nadmorskie*: Władysławowo, Mechelinki, Gdynia-Orłowo, Jastrzębia Góra 
Okolice POZNANIA:
 • lotnisko w Michałkowie
PIŁA
 • Piła

* Miejsce wykonywania lotów, zwłaszcza na klifach nadmorskich, uzależnione jest od warunków atmosferycznych. Dlatego też nie sprzedajemy lotów w konkretnym miejscu gdyż jest to zbyt uzależnione od warunków pogodowych. Sprzedajemy lot i umawiamy się na wybrany przez Państwa termin i od pogody w tym terminie uzależnione będzie gdzie warunki meteo pozwolą na wykonanie lotu i to właśnie tam pojedziemy. Trzeba będzie się dostosować.

CZY LOT PARALOTNIĄ JEST BEZPIECZNY?

Lot odbywa się z doświadczonym pilotem-instruktorem w tandemie, na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej. Podczas spokojnego lotu widokowego nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie doświadczony pilot. To on steruje paralotnią, co sprawia, że Ty zyskujesz możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach widoków.

Każdy pilot posiada ważne uprawnienia do wykonywania lotów, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Z tego powodu nie musisz bać się o swoje bezpieczeństwo – jesteś w naprawdę dobrych rękach.

JAK UBRAĆ SIĘ NA LOT?  

Najlepszy będzie strój sportowy, niekrępujący ruchów ciepły, kurtka najlepiej przeciwwiatrowa. Obuwie najlepiej za kostkę (typu treckingowe) ale zwykłe adidasy także wystarczą. Można zabrać ze sobą także okulary przeciwsłoneczne, które napewno nie spadną podczas lotu paralotnią ;) W okresie jesienno zimowym obowiązkowe rękawiczki. Od nas dostaniesz kask na głowę.

JAKA POGODA JEST POTRZEBNA DO LATANIA?  

Mówiąc bardzo ogólnie pogoda, która nie stwarza zagrożenia burzowego, nie ma zbyt silnego wiatru. I nie pada bo wtedy latanie to żadna frajda ;) A bardziej szczegółowo: siła wiatru na lotniskach, lądowiskach i w górach nie większa niż 4m/s przy ziemi oraz 7m/s na wysokości 100-300m nad poziom terenu, siła wiatru na klifach nadmorskich 5-8m/s. Na klifach odpowiedni kierunek wiatru, prostopadły "od morza". Aby zrealizować lot zachmurzenie nie może być niskie. Nie musi być słonecznie, brak słonecznej pogody nie przeszkadza w wykonaniu lotu widokowo zapoznawczego.

Dzień przed umówionym terminem lotu trzeba  skontaktować się z nami w celu potwierdzenia realizacji. Gdyby pogoda okazała się niesprzyjąca to oczywiście voucher nie przepada tylko umówimy wtedy inny dogodny dla Was termin.

CZY SĄ JAKIEŚ OGRANICZENIA?

Nie ma ograniczeń wiekowych ale minimalna waga uczestnika to 35 kg maksymalna 105 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego na wykonanie prezentu lub opiekun prawny musi być obecny podczas lotu. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, nadciśnienie, padaczka, choroby umysłowe. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych używek nie mogą brać udziału w realizacji prezentu.

FILMOWANIE LOTU 

Jeśli chcesz, by Twoja podniebna przygoda została uwieczniona to istnieje możliwość bezpośredniej rejestracji Twojego lotu cyfrową kamerą video. Profesjonalnie nagranie pozwoli utrwalić Twój lot i pokazać go komu tylko zechcesz. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą kartę pamięci. Opłata za filmowanie wg cennika Usługodawcy. 

 

Ważne informacje

 • Lotyparalotnia.pl dokładne lokalizacje w opisie oferty

 • Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

 • Usługa trwa 30-45 min w tym ok 12-15 min lotu

 • 2 osoby

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

 • Ubiór dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte buty na płaskiej podeszwie.

Inne informacje

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi 6-cio cyfrowy numer kuponu. Na realizację zabierz ze sobą voucher podarunkowy. Realizacja uzależniona od warunków pogodowych. Minimalna waga uczestnika 35 kg, maksymalna 105 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego na wykonanie prezentu lub opiekun prawny musi być obecny podczas lotu. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, nadciśnienie, padaczka, choroby umysłowe. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych używek nie mogą brać udziału w realizacji prezentu.

Zespół Lotyparalotnią.pl swoją działalność rozpoczął w 1997 roku. W jego skład wchodzą doświadczenipiloci i instruktorzy paralotniowi działający w największych polskich miastach. Piloci posiadają wszelkieniezbędne uprawnienia, a wykorzystywany do lotów sprzęt jest w pełni certyfikowany. Nowoczesne,dwumiejscowe paralotnie zapewniają pełen komfort oraz bezpieczeństwo lotu. Lotyparalotnią.pl wykonują usługi polegające na lotach widokowych oraz lotach szkoleniowych dla entuzjastów powietrznych sportów. Lot paralotnią lub lot motoparalotnią możemy odbyć w wielu pięknych miejscach w całej Polsce.

4.0
(1 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
0
4 punkty
1
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
to
tomek
Zweryfikowany użytkownik
4.0
· 2019-07-06

Ola · 2020-12-10
Czy podczas lotu będę siedziała obok mojej osoby towarzyszącej czy będziemy lecieć osobno ?
Super Prezenty odpowiadają · 2021-01-19
Loty odbędą się jeden po drugim.
Czy ta informacja była dla ciebie pomocna?
Żaneta Zblewska · 2020-12-05
Czy lot dla 2 osób tzn że leca razem i jeszcze pilot czyli łącznie 3? Czy wtedy bez pilota? Czy każda osoba ze swoim pilotem?
Super Prezenty odpowiadają · 2021-01-19
Lot paralotnią w tandemie oznacza że lecą dwie osoby tzn pilot instruktor oraz jeden uczestnik. Zakupiony lot o nazwie Lot dla 2 osób (lub Lot dla Dwojga) oznacza, że loty odbywają się jeden po drugim.
Czy ta informacja była dla ciebie pomocna?