Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

LayLine

Szkoła żeglarstwa Layline to miejsce, w którym rozpoczyna się większość spektakularnych wodnych przygód. Właśnie tutaj instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem prowadzą kursy motorowodne i żeglarskie. Szkoła oferuje szkolenia online na dedykowanej platformie e-learningowej, indywidualnie dostosowując harmonogram zajęć do oczekiwań swoich uczestników. Layline oferuje patenty, takie jak: sternik motorowodny, motorowodny sternik morski, żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski oraz licencje na holowanie obiektów pływających. Placówki Layline znajdują się w Tychach, Pszczynie, Rybniku i Krakowie są również łatwo dostępne z Katowic – zaledwie 20 minut podróży. Rozpocznij swoją przygodę na wodach ze Szkołą Żeglarstwa Layline i zdobądź nowe umiejętności, które otworzą przed Tobą fascynujący świat przeżyć motorwodnych i żeglarskich.

LayLine
Filtry

Średnia cena 650,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty