Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Jak zrobić piwo w domu

jakzrobicpiwo.pl to projekt dydaktyczny dotyczący sztuki warzenia piwa domowego. Założyciel działalności Tomasz Buczek prowadzi kursy umożliwiające nabycie narzędzi merytorycznych niezbędnych do prawidłowego warzenia piwa domowego. Potwierdzeniem referencji organizatora jest zwycięstwo w łódzkim konkursie piw domowych. Dzięki umiejętnościom nabytym w branży szkoleniowej Tomasz Buczek jest w stanie przekazać tajniki sztuki piwowarskiej w przystępnej i lekkiej formie. Osoba, która zdecyduje się na realizację kursu piwowarskiego, będzie w stanie uwarzyć idealne piwo nawet po pierwszych zajęciach!

Jak zrobić piwo w domu
Filtry

Średnia cena 270,75 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników