Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Happy Face& Body

Happy Face & Body oferuje wiele usług z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz fizjoterapii. Salon specjalizuje się w skutecznych metodach powstrzymywania procesów starzenia, zwalczania cellulitu, rozstępów oraz tkanki tłuszczowej. Jego specjaliści wychodzą z założenia, że młody, atrakcyjny i zadbany wygląd to czynniki, które pozwalają czuć się pewnie i komfortowo. W celu ich utrzymania i poprawy korzystają z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń i metod. Happy Face and Body to miejsce, w którym skorzystasz z szerokiej gamy usług kosmetycznych, a także zabiegów medycyny estetycznej. Salon oferuje innowacyjny manicure, pedicure, a także masaże. Do oferowanych zabiegów wykorzystuje się wyłącznie kosmetyki i urządzenia renomowanych marek. Dlatego salon współpracuje m.in. ze słynną niemiecką firmą Klapp. Specjaliści Happy Face & Body regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w wielu szkoleniach oraz kursach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i chcąc uzyskać jak najlepsze efekty, firma proponuje swoim klientom darmowe konsultacje. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej ulepszyć swoje usługi i jak najlepiej dopasować je do ich potrzeb – mając na celu skuteczną poprawę niedoskonałości i wydobycia naturalnego piękna. Wszystkie zabiegi w salonie Happy Face & Body upływają w miłej i spokojnej atmosferze, sprzyjającej dobremu samopoczuciu.

Filtry

Średnia cena 973,55 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 2 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ma

Zweryfikowany użytkownik

Małgorzata

Voucher kwotowy do Happy Face & Body w Gdańsku

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Jestem tam stałą klientką i chciałam sprawić przyjaciółce prezent - będzie tak zadowolona jak ja! ;]

2024-04-03

Sz

Zweryfikowany użytkownik

Szymon

Voucher kwotowy do Happy Face & Body w Gdańsku

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2024-03-27