Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Exotic Greeting

Exotic Greeting to grupa uroczych dziewczyn z Afryki Zachodniej, którym towarzyszy tancerz, a w wersji z piosenką dodatkowo gitarzysta. Wykonają oni dla Was: wideo z życzeniami w połączeniu z tańcem lub wideo z życzeniami z piosenką. Muzycznym tłem dla życzeń może być dowolna piosenka z YouTube – wystarczy, że podacie wybrany moment utworu, do którego grupa ma zatańczyć. Zmontowany filmik trwa do 55 sekund i zostanie przygotowany w czasie od 1 do 2 dni. Filmik może zostać opublikowany na stronie Exotic Greeting tylko wtedy, gdy wyrazicie na to zgodę. Z okazji urodzin w jednym filmie mogą być wspomniane dwie osoby. Do filmiku możecie dodać do 7 zdjęć w formacie A4 i do 3 zdjęć A1. Gotowy film zostanie wysyłany do Was e-mailem z linkiem do Dysku Google, który będzie dostępny przez 30 dni, po czym film zostanie usunięty. Pozdrowienia mogą zostać nagrane w prawie każdym języku (w polskim jak najbardziej), żeby potwierdzić możliwość nagrania w innym języku, skontaktujcie się z grupą poprzez e-mail: [email protected].

Exotic Greeting
Filtry

Średnia cena 227,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników