Zbierz 10 osób na 120-minutowy trening piłkarski w Champions Skills Lab w Legia Training Center k. Warszawy. Technologia 360° i ponad 60 wyzwań dla grupy!
Dwie godziny intensywnego treningu, dziesięć osób i technologia, która nie wybacza błędów – tak wygląda sesja w Champions Skills Lab. To nie boisko, to cyfrowa arena, gdzie każdy ruch jest analizowany przez system 360° reagujący w ułamku sekundy! Ponad 60 interaktywnych wyzwań sprawdzi wszystko – od precyzji strzałów po błyskawiczność reakcji. Grupowa rywalizacja? Owszem, ale to również integracja przez sport w najnowocześniejszym wydaniu. W międzyczasie możecie zmieniać formacje, testować strategie i odkrywać, kto naprawdę ma piłkarskie geny. Finałowy raport pokaże liczby – kto strzelał najcelniej, reagował najszybciej i kontrolował piłkę jak profesjonalista. To miejsce, gdzie przyszłość piłki nożnej rozgrywa się na Waszych oczach!
Co zyskujesz dzięki treningowi w Champions Skills Lab?
Co zawiera oferta?
Czas na turbo kozacki trening!
Legia Training Center w Książenicach pod Grodziskiem Mazowieckim to jeden z najbardziej zaawansowanych ośrodków sportowych w Europie Środkowej, oddalony około 30 km od Warszawy. Kompleks rozciąga się na 15 hektarach i dysponuje ośmioma pełnowymiarowymi boiskami oraz budynkiem głównym zajmującym ponad 9000 m². W skład infrastruktury wchodzą bursa, zaplecze hotelowe, profesjonalna siłownia oraz innowacyjne centrum LegiaLab. Dedykowany system Champions Skills Lab doskonali umiejętności piłkarskie w czasie rzeczywistym.
Warunki realizacji vouchera:
Ważne informacje
Inne informacje
Wymagana wcześniejsza rezerwacja min. 3 dni. Na realizację weź ze sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. W przypadku nieodwołania wizyty na 24 godziny przed umówionym wcześniej terminem voucher uznaje się za zrealizowany.
Inni klienci również kupili