Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca ALVIS

Całodobowa opieka nad psem – Warszawa

Warszawa
W zależności od wybranej opcji
1 os.
139,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym13,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 dzień roboczy dla zamówień złożonych do 14:00
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Jeśli planujesz wakacje lub inny dłuższy wyjazd i szukasz najlepszego rozwiązania na zapewnienie w tym czasie dobrej opieki swojemu psu, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Alvis. To profesjonalny serwis specjalizujący się w opiece nad zwierzętami. W ramach swojej oferty zapewnia całodobową opiekę nad psami w domu petsitterów, czyli doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów.

Jak wygląda przebieg usługi?

Przed rozpoczęciem opieki nad zwierzęciem organizowane jest najpierw darmowe spotkanie zapoznawcze w domu petsittera. W trakcie jego trwania pupil, będąc jednocześnie przy Tobie, może na spokojnie oswoić się z nowym miejscem i zapoznać się z opiekunem. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, w dniu zlecenia wystarczy, że przywieziesz pieska bezpośrednio do domu petsittera lub skorzystasz z pomocy firmy Alvis za opłatą.

Kiedy Twój pies zostanie już sam na sam z opiekunem, zapewniony będzie mu dostęp do wody, pokarmu, a także organizowane będą dla niego różne zabawy. W trakcie opieki petsitter będzie również regularnie wychodził z nim na spacery o jego stałych porach.

Abyś nie martwił się o swojego zwierzaka, opiekun na bieżąco wysyłać Ci będzie szczegółowe raporty wraz ze zdjęciami pupila oraz notką na temat tego, co wydarzyło się w ciągu dnia. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, co dzieje się z Twoim psiakiem.

UWAGA

Żywność dla psa zapewnia właściciel!

 

Dodatkowe informacje dotyczące realizacji usługi

Podane ceny dotyczą 1 zwierzaka. W niektórych przypadkach może zaistnieć konieczność uiszczenia dopłaty za dodatkowego zwierzaka bezpośrednio u usługodawcy.

Kupując voucher, klient oświadcza, że zapoznał się i zgadza się z regulaminem na stronie https://dog-walk.pl/regulamin

Voucher nie gwarantuje, że usługa na pewno się odbędzie w terminie pasującym klientowi - to zależy od dostępności opiekunów. Przed realizacją vouchera należy skontaktować się z usługodawcą w celu ustalenia najbliższego możliwego terminu realizacji usługi.

Usługodawca może odmówić przyjęcia zwierzęcia lub wykonania usługi, jeśli zwierzę może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi (jest agresywne, nie posiada ważnych szczepień i zabezpieczeń przeciw kleszczom, w rui, z cieczką, jest nieodrobaczone).

Ważne informacje

 • Warszawa

 • Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

 • W zależności od wybranej opcji

 • 1 osoba

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od nabycia

Inne informacje

Przed realizacją vouchera należy skontaktować się z usługodawcą w celu ustalenia najbliższego możliwego terminu realizacji usługi.Usługodawca może odmówić przyjęcia zwierzęcia lub wykonania usługi, jeśli zwierzę może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi (jest agresywne, nie posiada ważnych szczepień i zabezpieczeń przeciw kleszczom, w rui, z cieczką, jest nieodrobaczone).

Alvis to pierwszy w Polsce serwis opieki nad zwierzętami. Firma kompleksowo zajmuje się rozwiązywaniem problemów w utrzymaniu zwierzaków, żeby większa ilość osób mogła posiadać u siebie czworonożnego przyjaciela. Alvis świadczy ponad 1000 usług miesięcznie, a w ciągu dwóch lat działalności, firmie zaufało ponad 900 zadowolonych klientów. Ich usługi są oceniane 5/5 w Google i na Facebooku. Pracownicy Alvis są szczegółowo sprawdzani pod kątem bycia pet friendly i kompleksowo szkoleni. Tylko 1 na 20 kandydatów zostaje opiekunem. Dzięki temu macie pewność, że Wasz pupil jest w dobrych rękach. Podczas spacerów pracownicy Alvis wykorzystują specjalny sprzęt, który zapewnia psu bezpieczeństwo i chroni przed jego ucieczką. Opiekunowie są do Waszej dyspozycji codziennie, także w weekendy oraz święta. Po spacerze, wizycie lub opiece jako właściciel czworonoga otrzymasz szczegółowy raport ze zdjęciami swojego zwierzaka i najważniejszymi informacjami o przebiegu opieki. Dzięki temu zawsze masz pewność, co słychać u Twojego pupila!