Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Przegląd ekstremalnych prezentów do 100 zł

2016-11-30

Przegląd ekstremalnych prezentów do 100 zł

Kupując prezent do kwoty 100 złotych, rzadko kiedy sięgamy po te oferujące ekstremalne przeżycia. Co jest tego przyczyną? Przede wszystkim, większość z nas patrzy na ekstremalne prezenty wyłącznie przez pryzmat kosztownych skoków spadochronowych. Na szczęście, mamy dobrą wiadomość. Nawet dysponując ograniczonym budżetem, bez przeszkód możemy przebierać w ofertach prezentów-przeżyć, które dostarczą nieziemskich emocji!

 

Dzięki temu artykułowi:

- dowiesz się że, ekstremalny prezent nie musi kosztować fortuny

- poznasz listę 5 najlepszych prezentów z adrenaliną do 100 zł

 

Ekstremalne skoki

Większości z nas kojarzą się wyłącznie z bungee oraz skokami spadochronowymi. Świat ekstremalnych skoków ma jednak do zaoferowania zdecydowanie więcej. Zachęcamy, żeby przygodę z nim rozpocząć od Dream Jumpu. Skoki w takiej formie odbywają się z niższych wysokości, ale ich unikatowa technologia pozwala na maksymalne wydłużenie czasu swobodnego spadania. Pod tym względem, Dream Jump prezentuje się zdecydowanie lepiej, niż wspomniane już skoki na bungee.

dream-jump-skok-2-wieze

W Polsce skoki typu Dream Jump możemy znaleźć w Głogowie, Warszawie oraz we Wrocławiu. Z wyjątkiem tego pierwszego, który realizowany jest z 222-metrowej wieży i kosztuje około 400 zł, pozostałe dwa są zdecydowanie bardziej przystępne cenowo i możemy je kupić za mniej niż 100 złotych. 

W Warszawie skoki odbywają się z 28-metrowej wieży zlokalizowanej na terenach dawnej fabryki na Żeraniu. Natomiast, Dream Jump dostępny Dolnym Śląsku stostunkowo od niedawna, pozwala śmiałkom na skoki z dachu Stadionu Miejskiego, z wysokości aż 40 metrów.

Polecane prezenty:

 

Rajdówki

Prezenty motoryzacyjne bez wątpienia należą do jednych z najdroższych, głównie z powodu wysokich kosztów utrzymania aut. Na szczęście, w ofercie prezentowej oprócz supersamochodów pokroju Ferrari, czy Lamborghini, możemy znaleźć także rajdowe legendy z Subaru Imprezą na czele. Eksploatacja tych aut wiąże się z mniejszymi wydatkami, co pozwala na zakup prezentu za bardzo rozsądne pieniądze. 

 

jazda-subaru-prezent

Co prawda, kwota 100 zł nie pozwoli nam na prowadzenie rajdówki, ale będziemy mogli usiąść na fotelu pasażera i przejechać się z prawdziwym kierowcą rajdowym. Uwierzcie nam na słowo, taka jazda dostarczy znacznie więcej adrenaliny, niż prowadzenie auta samemu. Doświadczony kierowca rajdowy znający tor i auto jest w stanie wycisnąć z niego zdecydowanie więcej. 

Polecany prezent:

 

Strzelnice

Jeśli zamiast motoryzacji, bliska osoba preferuje bardziej wystrzałowe przeżycia, z pewnością doceni pobyt na profesjonalnej strzelnicy, gdzie przy wsparciu instruktora będzie mogła oddać serię strzałów do tarczy. Każda strzelnica oferuje ogromny wybór broni, różniących się od siebie ciężarem oraz gabarytami. Podstawowe pakiety, jak chociażby Poznaj Strzelanie oferują 50 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm. Przekładając to na normalny język, strzały oddawane są głównie z pistoletów lub z karabinka M4. 

strzelnica-prezent-warszawa-krakow-poznan

Większość strzelnic w naszej ofercie jest zadaszona i ogrzewana, co pozwala na realizację prezentu przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Radzimy zawsze przed wyborem prezentu sprawdzić szczegóły oferty, zwracając głównie uwagę na informacje dotyczące sezonowości usługi. Prezenty w formie pobytów na strzelnicy, dzięki niskiej cenie oraz dużej dawce adrenaliny należą do najpopularniejszych ofert dla mężczyzn. 

Polecane prezenty:

 

Offroad

Off-road to z kolei oferta dla osób lubiących wyzwania, znudzonych jazdą po równych drogach. Jazda terenowa odbywa się na specjalnie przygotowanym torze, co pozwala na pokonanie wymagających przeszkód i wysokich wzniesień. W tej kategorii szczególnie polecamy miejsca, które oferują, różne tory w zależności od naszych umiejętności. Nie każdy jest w stanie od razu wejść do Monster Trucka lub wjechać samochodem terenowym w trudny teren. Takim miejscem jest z pewnością tor w podwarszawskich Jankach oferujący trzy trasy z różnym stopniem trudności. Naprostszą zieloną, czerwoną oraz czarną. 

Podstawowa trasa przeznaczona jest dla kierowców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z off-road’em. Niezależnie od ilości błota i śniegu na trasie, pokonać ją można bez wysiadania z samochodu i używania łopaty w celu wykopania auta. Kolejne trasy podnoszą przed nami poprzeczkę co raz wyżej. Na szczęście, trasy są ze sobą połączone, dlatego wybierając najtrudniejszą z nich, najpierw pokonamy dwie łatwiejsze, żeby na końcu, jako wisienkę na torcie zostawić sobie najbardziej wymagającą. 

Polecane Prezenty: 

W wodzie

Osobom kochającym wodne przeżycia polecamy szczególnie dwa prezenty, Flyboard oraz Wakeboarding.

Flyboard, który jest często nazywany latającymi butami pozwala unieść się nawet do 10 metrów nad taflą wody. Brzmi niesamowicie, prawda? W rzeczywistości jest jeszcze lepiej. Za kwotę 89 zł możemy kupić 10-minutowy lot nad Zalewem Zegrzyńskim z nagraniem całej przygody, co pozwoli zachować wspomnienia na dłużej. Do opanowania techniki i uzyskania stabilizacji potrzebujesz około 3 minut. Dodatkowo, zawsze obok osoby realizującej prezent jest instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i podpowiada techniki latania pozwalające unieść się jak najwyżej. 

flyboard-prezent-warszawa-cena

 

Jeśli pragniemy czegoś mniej ekstremalnego, ale równie emocjonującego, sięgnijmy po wakeboarding za wyciągiem, czyli połączenie kitesurfingu, snowboardu oraz surfingu. Wakeboarding polega na pływaniu na specjalnej desce bardzo podobnej do deski kitesurfingowej. Emocje są gwarantowane! Osoby, które próbowały już sportów wodnych, na pewno od razu zaczną próbować swoich sił na specjalnie przygotowanych przeszkodach, a pozostali, dzięki pomocy instruktora, szybko złapią bakcyla i wkrótce dołączą do fanów tego wodnego sportu. 

Polecane prezenty:

POLECANE PREZENTY:

Wstecz