Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Przedświąteczne zakupy bez kolejek z 25% obniżką!

2021-11-08

Przedświąteczne zakupy bez kolejek z 25% obniżką!

Listopad to piękny jesienny miesiąc, z którym kojarzysz kubek gorącej herbaty, lekko wietrzną pogodę oraz urocze spacery po dróżkach wtulonych w pierzyny pożółkniętych liści. To również czas, gdy możesz rozpocząć świąteczne plany, aby uchronić swoje nogi przed gwiazdkową gorączką!

Są w życiu takie momenty, kiedy mamy ochotę rzucić to wszystko i zwyczajnie zaznać odrobiny spokoju, bez względu na okoliczności czy wszelkie konsekwencje. Tylko dlaczego takie myśli uaktywniają się przede wszystkim podczas przygotowań do świąt? 

Powód jest oczywisty – chodzi o ten wszechobecny „kocioł”… 

Stanie w kolejkach okazuje się statystycznie najpowszechniejszą grudniową czynnością na świecie; czekamy na wszystko, bo przed nami znajduje się sporo osób, które chcą zrobić dosłownie to samo, czyli nabyć produkt. 

Dlaczego akurat w tym samym momencie? Cóż, to wynika z pewnych tendencji, które Ty możesz ominąć, chociaż w pewnym stopniu!

Postaw na Super Prezent jeszcze przed świąteczną gorączką

My ludzie mamy pewną skłonność do poddawania się psychologii tłumu. Skoro większość osób rozpoczyna świąteczne przygotowania, załóżmy, od 10 grudnia, to my też powinniśmy – podpowiada nam podświadomość. 

Otóż nie, wcale nie musimy. Możemy wykonać lwią część przedświątecznych czynności jeszcze w listopadzie! 

Najbardziej wymagającym procesem jest wybór odpowiednich prezentów…

Z listopadową obniżką 25% na wszystkie przeżycia w Super Prezentach możesz zaoszczędzić ogrom czasu i nerwów. Pamiętaj, że promocja dotyczy punktu handlowego ulokowanego w Galerii Mokotów.

Zasugeruj się pomysłami na gwiazdkowe podarunki, które znajdziesz w punkcie Super Prezentów na terenie Galerii Mokotów.

Nocny lot nad Warszawą

Nocny lot widokowy to wspaniała szansa, by pokonać strach przed lataniem i zobaczyć Warszawę z zupełnie innej perspektywy. To jedno z najbardziej unikatowych przeżyć, które pamięta się do końca życia! Ten lot jest dostępna tylko w naszej ofercie! Ponadto istnieje możliwość otrzymania nocnego lotu gratis, jeśli zrobisz zakupy za co najmniej 500 zł. Nie czekaj, ponieważ pula lotów jest ograniczona! 

Domek nad Narwią

Narew to podwarszawskie królestwo wypoczynku…

Odbiorcy podarunku spędzą 2 dni w niecodziennie zaprojektowanym domku! Owalna konstrukcja oraz liczne przeszklenia czynią kopułę perfekcyjnym punktem widokowym na wielobarwne leśne dróżki, drzewostany oraz wschody i zachody słońca.

Jazda Lamborghini Huracanem

Lamborghini Huracan to motoryzacyjny farmaceuta, który zagwarantuje odpowiednią dawkę adrenaliny komuś z Twoich bliskich.  

Huracan pędzi z obłędną prędkością przekraczającą 300km/h i tym samym deklasuje swoich rywali! To Lamborghini jest również źródłem perfekcyjnej wygody, a wszystko to dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom konstrukcyjnym. Czy to nie jest idealny prezent świąteczny dla niego?

-

Chcesz zapoznać się z całą ofertą Super Prezentów? Odwiedź punkt handlowy w Galerii Mokotów i skorzystaj z 25-procentowej zniżki, dzięki której świąteczne prezenty zakupisz już w listopadzie!

 

Wstecz