Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2023

2023-01-09

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2023

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż, bo 21 i 22 stycznia. Najczęściej wybór prezentów z tej okazji przypomina zautomatyzowany proces, a naszym celem jest zmiana takich nawyków. W tym artykule dowiesz się, że prezent na Dzień Babcia i Dziadka w 2022 roku może być inny. Zapoznaj się z listą podarunków dla seniorów rodziny i pamiętaj, że nie ma przedmiotu, którego nie pokryje kurz. W przeciwieństwie do przeżyć, bo one pozostają na zawsze!

Spis treści

Co na dzień babci i dziadka

Powyżej wymieniliśmy zachowania i cechy, za które doceniamy ich najczęściej, ale przecież to żadna reguła.

Wiadomo, że nie da się włożyć ludzi w tę samą formę. Być może Twoi dziadkowie charakteryzują się zupełnie innym zestawem dobrych cech. I właśnie to jest piękne – możemy mówić o unikatowych wartościach wyznawanych przez dziadków, poznając kolejne składniki bezinteresownej miłości, a jednocześnie uświadamiać sobie coś więcej…

…Przecież to oni wychowali naszych rodziców. Wszystko, co zawdzięczasz tacie i mamie, narodziło się w domu najstarszych członków rodziny. Za to należy im się podziw oraz szczególna pamięć w okazji Dnia Babci i Dziadka.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka – wystarczy zmienić podejście do obdarowywania

Prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka powinien być ciekawy. Zapewne w tym momencie myślisz sobie — Ot, wymyślili. Toż to oczywiste!

Istnieje jednak różnica pomiędzy tym, co wiemy, a możliwościami. Czasami zdajemy się ich nie widzieć. W zestawieniu znajdującym się poniżej odnajdziesz informacje o typach aktywności – nie o konkretnych podarunkach. To kompendium wiedzy poparte doświadczeniami, autorytetem oraz wiedzą specjalistów, dzięki którym nasze prezentowe imperium wciąż się rozrasta. Dzięki nakreśleniu drogi do odnalezienia podarunku idealnego zyskasz też pewność, że przeżycie znajdujące się w koszyku jest skutkiem Twojego nienarzuconego wyboru.

Zapoznaj się więc z naszą listą, dzięki której prezenty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zyskają zupełnie inne znaczenie!

Prezenty na Dzień Babci

Widowiska kulturowe dowodzą, że ludzki talent twórczy może rodzić emocje, jakich nie sposób uświadczyć w żadnych okolicznościach. W naszej sekcji teatralnej odnajdziesz spektakle podbijające serca setek tysięcy miłośników aktorskiego kunsztu najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży.

Babcia obdarowana możliwością podziwiania aktorskiego kunsztu z pewnością doceni artyzm i może nawet połączy obecność na spektaklu z innymi aktywnościami, takimi jak dancing czy kolacja (nierzadko odbywają się one na terenie obiektu w ramach vouchera).

Prezent dla babci może wykazywać się również ogromem pożytku dla ciała i ducha. Najważniejsze jest to, że w dobrym salonie nie trzeba wybierać pomiędzy relaksem i korzyściami w kontekście typowo somatycznym.

W podkategorii dotyczącej pielęgnacji ciała znajdziesz całe setki propozycji, takich jak pakiety zabiegowe, usługi spa, dostęp do stref wellness, a nawet rytuały pielęgnacyjne, będące połączeniem wielu ofert tego typu. Wizyta w salonie może potrwać nawet kilka godzin, a korzyści psychosomatyczne pozostają niekiedy na całe miesiące!

Podniebne aktywności są niesamowite, bo umożliwiają to, co dla wielu wydaje się jedynie marzeniem. Za czasów Twojej babci loty były zjawiskiem rzadkim – nie było to doświadczenie niemające racji bytu, ale z pewnością cechowało się dużo unikatowością. W kolejnych latach, gdy postęp technologiczny wzrósł wykładniczo, nie było już czasu, aż w końcu fantazja z młodzieńczych lat zagubiła się gdzieś pomiędzy wskazówkami przemijania.

Wyobraź sobie, że Twoja ukochana babcia – osoba, która spodziewa się kolejnej uroczej poduszki czy ciepłego koca – przypomina sobie o tych marzeniach w momencie otrzymania vouchera na lot widokowy… Wielu odbiorców tego podarunku nie kryło wzruszenia przy najbliższych, co wynika z opinii odnośnie wszelkich lotów.

Pamiętaj też, że podniebna podróż nie wiąże się z ograniczeniami co do wieku. Wystarczą jedynie chęci oraz pozytywne nastawienie!

Prezenty na Dzień Dziadka

Ten prezent na Dzień Dziadka pokaże seniorowi rodziny różnicę pomiędzy alkoholem z prawdziwego zdarzenia a trunkami znajdującymi się na marketowych półkach. Sommelierskie rzemiosło umożliwia wyodrębnianie komponentów smakowych, jakich wcześniej się nie zauważało, a przecież to w obecności profesjonalnych sommelierów odbywa się większość degustacji w tej kategorii!

Odbiorca prezentu spróbuje kilkunastu rodzajów whisky, unikatowych win, piw rzemieślniczych produkowanych przez istnych artystów oraz wielu innych smakowitych trunków!

Celność, zręczność, spostrzegawczość, cierpliwość – to tylko niektóre umiejętności możliwe do wykształcenia podczas wykonywania aktywności strzeleckich, i to bez względu na wiek! Badania dowodzą, że tarcze strzeleckie pochłaniają wszystko to, co negatywne. Dzięki łączeniu nauki strzelania z zabawą człowiek może zupełnie zapomnieć o wszelkich życiowych troskach, co okazuje się niezwykle pożyteczne dla dziadka szukającego sposobu na rozładowanie wszelkich napięć.

Warto pamiętać, że wszystkie strzelnice oferowane w tej podkategorii są certyfikowanymi obiektami militarnymi. Ponadto kadry specjalistów czuwających nad realizacją służą pomocą w każdym momencie wizyty.

Przed rozwinięciem tego wątku warto uściślić jedną kwestię. Umiejętności prowadzenia pojazdów nie mają wieku, poglądów ani płci. Faktem jest jednak, iż zmieniające się zasady ruchu drogowego mogą być utrapieniem dla osób starszych, i nie chodzi tu o wiek, lecz twarde dowody w postaci liczb. Wynika z nich, że statystyczny senior prowadzi auto znacznie rzadziej niż osoba w wieku produktywnym, a dodatkowo udaje się w statystyczne krótsze trasy – niekiedy różnica pomiędzy starszym kierowcą i młodym uczestnikiem ruchu wynosi nawet kilkaset tysięcy kilometrów w skali roku.

Voucher na kurs motoryzacyjny to prawdopodobnie największy dowód troski o bezpieczeństwo dziadka, który chciałby nabyć nowe umiejętności, przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego bądź… podriftować. Tak, posiadamy również kursy dotyczące sportów motoryzacyjnych!

 

Prezent dla babci i dziadka

Czy kolacja może być zaskakująca? W końcu to tylko… jedzenie. Oczywiście, że może! Choć samo jedzenie jest prawdopodobnie najczęściej wykonywaną czynnością w ludzkim życiu, to rzecz tkwi w tym, co znajduje się na talerzu, a przede wszystkim – co dzieje się wokół talerza.

Restauracje zawarte w naszych propozycjach dość często należą do grona najchętniej odwiedzanych, docenianych bądź najbardziej ekskluzywnych obiektów gastronomicznych. W tej kategorii odnajdziesz wszystkie możliwe kuchnie świata i najbardziej zaskakujące formy kulinarnych przeżyć – w ciemności, na statku, na dachu stadionu, a nawet ze spektaklem teatralnym w tle!

Polska to piękny kraj, co udowadniamy w naszych kategoriach podróżniczych i pobytowych. Jeżeli sądzisz, że Twoi dziadkowie potrzebują oddechu od zgiełku miasta, romantyzmu i odrobiny wolności – ta sekcja z pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie!

Znajdujące się tutaj hotele cieszą się ogromną popularnością z wielu powodów. Pierwszym z nich jest wszechobecny luksus, który idzie w parze z atrakcyjną ceną pobytu. Kolejnym powodem, dla którego warto wybrać voucher do hotelu na prezent dla dziadków, jest lokalizacja. Mazury, Bieszczady, Zakopane, morze czy nasza stolica to miejsca, które potrafią zaskoczyć w wielu aspektach, na przykład darami natury, zabytkami, licznymi perspektywami rozrywek morskich bądź wartością historyczną.

Oprócz tego hotele wymieniane w tej podkategorii oferują liczne udogodnienia i atrakcje, ze szczególnym naciskiem na relaks. Największe obiekty hotelowe mogą się pochwalić bogatymi strefami wellness&spa, które cieszą wszystkie osoby złaknione szeroko pojętej ulgi.

To niesamowite, że słona grota może dać tyle słodkich wspomnień oraz korzyści psychosomatycznych! W ramach tego prezentu osoby obdarowane zaspokoją organizmy spragnione wytchnienia, a dodatkowo zaznają znakomitej, bajecznej atmosfery tlącej się w każdym skrawku tego miejsca.

Sól, podgrzewana i przedmuchiwana przez specjalnie zaprojektowany system, zaczyna parować oraz jonizować ujemne powietrze. Oznacza to, że organizmy dziadków zostaną zaopatrzone w znacznie większe dawki mikroelementów niż na co dzień.

Nawet sama warstwa wizualna czyni grotę istnym azylem dla zmysłów, a przecież tego potrzeba dziadkom szukającym spokoju…

Zestaw podarunkowy to zbiór kilkudziesięciu przeżyć, spośród których obdarowani dziadkowie wybiorą jedną aktywność, a następnie zrealizują w dowolnym terminie, w ciągu roku od dokonania zakupu. Nieocenionym walorem zestawu jest perspektywa nienarzuconego i wolnego wyboru dowolnej oferty. Odbiorcy podarunku otrzymają możliwość selekcji przeżyć cechujących się różnorodnością.

Nieobojętne pozostają również tematyka oraz lokalizacja realizacji zestawów, o czym przekonasz się poniżej!

Polecane zestawy podarunkowe:

  ---

Super Prezenty to ponad trzy tysiące ekscytujących, wzruszających oraz zabawnych przeżyć. Jeśli więc żadna z powyższych propozycji nie przypadła Ci do gustu, to jeszcze nic straconego! W kategoriach prezenty dla dziadka i prezenty dla babci umieściliśmy te podarunki, które otwierają nowe perspektywy, ukazują piękno, a do tego są swego rodzaju parafka pamięci o dziadkach.

 

Wstecz