Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezent na 30 urodziny dla niej – obdaruj ukochaną kobietę

2020-08-24

Prezent na 30 urodziny dla niej – obdaruj ukochaną kobietę

30 urodziny to jedna z niewielu chwil, kiedy możemy być najważniejsi na świecie. Sama rocznica narodzin wiąże się z czymś więcej, zwłaszcza gdy obchodzi ją ważna dla nas osoba, a tym bardziej – kobieta. Trzecia dekada życia to okres, w którym każda pani śmiało może uznać się za w pełni dorosłą i choć ma to swoje dobre lub mniej pozytywne strony, to jedno jest pewne – prezent urodzinowy z tak ważnej okazji powinien różnić się od tych, które podarowałeś w poprzednich latach! Jak dobrze wiesz, perspektywa wielkich przeżyć nie rodzi się w sklepie odzieżowym, kosmetycznym ani tym z gadżetami, lecz w umyśle uraczonym emocjami, a te wynikają z aktywności oraz przeżyć wypełnionych komfortem, zabawą i beztroską! W tym artykule dowiesz się, jaki prezent na 30 urodziny dla niej możesz podarować ukochanej kobiecie; mamie, dziewczynie, żonie, siostrze lub przyjaciółce.

Prezent dla niej na 30 urodziny – przede wszystkim masaż!

Nie od dziś wiadomo, że każda pani uwielbia, gdy prezent urodzinowy porusza zmysły – w końcu odpowiednia pielęgnacja jest niezwykle ważna, a kiedy wiąże się ona z dodatkowymi korzyściami, to przepis na prezent dla niej, na 30 urodziny zwłaszcza, pisze się sam! Masaż w salonie Wake Up Beauty to cielesna rozkosz wśród relaksacyjnych niebios, a wszystko to odbywa się tu, na ziemi! Prezent dla niej na 30 urodziny powinien pokazywać, że ulga nie zna ograniczeń, a specjalistki z tego boskiego salonu udowadniają wielotorowość prowadzonych masaży!

Zalety masażu w Wake Up Beauty:

 • wielotorowe podejście do terapeutyki ciała,
 • istotny wpływ na sferę psychofizyczną,
 • prezent zawiera diagnozę stanu skóry, niezwykle istotną w walce przeciw niedoskonałościom.

Wśród najlepszych salonów dostępnych w naszej ofercie znajduje się również Samui Spa, gdzie rdzenne Balijki wykorzystują swoje doświadczenia celem niwelacji psychofizycznych uszczerbków przy pomocy legendarnego masażu balijskiego, będącego znakomitym orężem w walce przeciw trudom codzienności! Już jedna wizyta w tej fabryce malowanej wytchnieniem skutkuje odpływem dyskomfortów oraz cielesną rozkoszą, której pragnie każda kobieta! Jeżeli istnieje oryginalny prezent na 30 urodziny dla niej, dający jednocześnie poczucie rozpieszczenia oraz beztroski, to z pewnością jest nim voucher na masaż w Samui Spa.

Zalety masażu balijskiego

 • elementy refleksologii wykazują zbawienny wpływ na działanie całego organizmu,
 • masaż jest przeprowadzany w przyjaznym, klimatycznym gabinecie, gdzie panuje bajeczna atmosfera,
 • wizyta w tym miejscu jest źródłem zarówno fizycznego, jak i duchowego orzeźwienia.

 

 

Pomysł na prezent na 30 urodziny dla niej – podarunek z poLOTEM!

Życie uczy nas, że powinniśmy mierzyć wysoko… Warto zauważyć, że lot paralotnią może okazać się symbolem prezentu „wysokich lotów”, jak i jedną z niewielu okazji, by ukochana kobieta przekonała swoje zmysły do podniebnej przygody pisanej błękitem nieba. Gdy człowiek znajduje się na takiej wysokości – zdaje sobie sprawę z tego, że najlepszą animatorką jest sama przyroda. Lot charakteryzuje się ogromnym przyłożeniem do bezpieczeństwa, a dodatkowo wtłacza w układ nerwowy gigantyczne pokłady emocji; ogrom nieba, w którym znajdzie się obdarowana kobieta, odznaczy swój ślad nie tylko w umyśle, ale odciśnie bajeczną parafkę w samym środku serca spragnionego frajdy.

Zalety lotu paralotnią:

 • to jeden z najdoskonalszych sposobów, by połączyć zwiedzanie oraz pragnienie doznawania emocji,
 • cena tego prezentu jest niezwykle atrakcyjna!

Zapewne spotkałeś się już z opiniami rzuconymi gdzieś w eter, które jednak wyrażają pozytywny pogląd na dany temat, jak w przypadku wszelkich aktywności o nieco bardziej angażującym charakterze. Możesz również sam nakierować rozmowę, wykorzystując okoliczności. Nadchodzi Twój urlop? Powiedz, że planujesz polecieć samolotem i obserwuj reakcje. Być może powstanie dyskusja, z której jasno wyniknie, że solenizantka chciałaby wzbić serce w przestworza!

Skoro już mowa o eksploracji nieba, to nie ma lepszej propozycji, jeśli chodzi o prezent na urodziny! Lot samolotem wydaje się istotą spełnienia marzeń kobiety złaknionej pozytywnej aury połączonej z wizualnym zachwytem! Nocny lot widokowy wypełnia duszę obsydianową czernią nieba zawieszonego nad Warszawą, a do tego czaruje oczy skuteczniej niż jakakolwiek inna aktywność! Gdy miasto otulone mrowiem gwiazd połozy się spać, Twoja ukochana ujrzy jedynie miliony światełek pochodzących z blokowisk znajdujących się tysiące metrów pod pokładem samolotu dryfującego wysoko nad szczytami najwyższych warszawskich budynków.

Zalety nocnego przelotu samolotem:

 • to jedno z najbardziej emocjonujących przeżyć.
 • pilot przeprowadzający realizację jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale również dobrym narratorem podniebnej przygody.

Kobieta, którą kochasz, wcale nie musi lubić aktywności typowych dla pań. Istnieją również miłośniczki doświadczeń przeznaczonych pozornie tylko dla mężczyzn. Lot w tunelu aerodynamicznym jest jak pralka na umysł złakniony odświeżenia. Ten wyjątkowy prezent wręczysz swojej kobiecie nie tylko na 30 urodziny, ale i z każdej innej okazji! Flyspot to tunel aerodynamiczny,  który wykorzystuje symulatory swobodnego spadania. To właśnie dzięki nim ukochana zapomni, czym jest grawitacja. Flyspot składa się z tunelu o średnicy 4,5 metra, posiadającego zamknięty obieg powietrza. Znajdujące się wewnątrz wentylatory wytwarzają strumień powietrza przekraczającego prędkość 300 km/h!

Zalety lotu w tunelu aerodynamicznym:

 • Flyspot jest jedną z niewielu aktywności możliwych do realizacji o każdej porze roku,
 • to jedyny sposób, by polecieć bez opuszczania ziemi,
 • sama realizacja nie wiąże się z fizycznym zaangażowaniem – wszystko robi powietrze!

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na 30 urodziny dla niej byłby odpowiedni, zwłaszcza gdy solenizantka należy do zacnego grona zapalonych „adrenalinożerców”, skok na bungee będzie nie tylko perfekcyjnym wyborem, ale i najlepszym podarunkiem, jaki uda Ci się kiedykolwiek wręczyć! Człowiek zawieszony na linie zachowuje się niczym pokrzykujące jojo, a sama świadomość bycia na wysokości 90 metrów oczyszcza umysł ze zbędnych myśli. W momencie wykonywania skoku osoba obdarowana będzie znajdowała się pod opieką profesjonalistów, którzy zadbają zarówno o przyjazną atmosferę, jak i każdy aspekt związany z bezpieczeństwem. Mario Bungee Jumping to firma zajmująca się organizacją skoków od kilkunastu lat, mając za sobą tysiące pomyślnie przeprowadzonych realizacji! Czy istnieje lepszy prezent dla niej na 30 urodziny? To jeden z najoryginalniejszych sposobów, by spędzić jubileusz swoich narodzin!

Zalety skoku na bungee:

 • to doświadczenie gwarantuje ekstremalną dawkę wrażeń,
 • realizacja odbywa się bez pośpieszania uczestników – specjaliści jedynie motywują do oddania skoku!

Prezent na urodziny dla ukochanej kobiety – zainwestuj w przygodę!

Kto nie uwielbia wielkich historii? Z pewnością niejednokrotnie bliska Twemu sercu kobieta uskarżała się na monotonię i brak życiowego „żaru” piękna otaczającego ją świata. Możemy zaproponować Ci dość nieoczywiste rozwiązanie. Otóż wyobraź sobie, że jednym ze sposobów na wykrzesanie ognia przygody w sercu Twojej damy jest… woda! Nurkowanie w zalanym kamieniołomie to fantastyczna opowieść pisana po dnie zbiornika wypełnionego przeróżnymi „skarbami”. Ukochana, której podarujesz ten wyjątkowy prezent, pozna techniki nurkowania oraz teoretyczne zagadnienia związane ze sprzętem, a następnie wybierze się w morską podróż po kamieniołomie, gdzie czeka ją prawdziwy kolaż bajecznych widoków, a może nawet wyzwań. Czy nie tak powinno się obchodzić 30 urodziny?

Zalety nurkowania w kamieniołomie:

 • aktywność, która bawi oraz uczy,
 • cały wymagany sprzęt zapewnia organizator,
 • możliwość podwodnego zwiedzania i odkrywania najróżniejszych przedmiotów, które ukryto na dnie zbiornika.

Pomysł na prezent na 30 urodziny dla niej może łączyć w sobie perspektywę doznawania przygody oraz ekstremalnych emocji, co udowadnia zjazd tyrolski. To aktywność atakująca układ nerwowy z dwóch stron – sam zjazd na linie oferuje cudowne widoki najpiękniejszych górskich miejscowości, a wysokość podsyca ten ogień hektolitrami adrenaliny! Tak bajeczne przeżycie to porcja co najmniej 140 metrów pozytywnego szaleństwa z pięknym krajobrazem w tle! Podaruj zjazd tyrolski – niech Twoja mama, siostra, dziewczyna lub przyjaciółka wyrzuci negatywne myśli oraz wstrzyknie sobie wrażenia!

Zalety zjazdu tyrolskiego:

 • doskonałe rozwiązanie dla osób chcących połączyć pragnienie doznawania emocji oraz chęć obserwacji pięknych widoków,
 • zjazd na tyrolski jest bardzo okazyjny cenowo.

Prezent urodzinowy na 30 rocznicę narodzin – analizuj jej zachowania!

Każda kobieta ceni sobie pamięć. Jednak nie chodzi tylko o leniwe zakreślenie dnia w kalendarzu, które przypomni o urodzinach. Rzecz tkwi w umiejętności słuchania, bo pragnienia są niezwykle często poprzedzane słowem! Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pamiętasz więcej, niż może Ci się wydawać. Spróbuj połączyć nadchodzącą okazję z tym, co zostało wyrażone w dosłowny sposób.

Przeanalizuj ostatnie spotkanie z przyszłą solenizantką, na przykład wtedy, gdy wpadłeś do niej na niedzielny obiad. Być może w tle leciał maraton „Mody na sukces”, a w trakcie 6 odcinków Brooke zdążyła zrobić sałatkę oraz pokonać trzy schodki w drodze do pokoju, by przynieść obrus. Kiedy już pojawiła się scena z jedzeniem, Twoja mama, dziewczyna czy siostra zachwyciła się daniem przygotowanym przez tę legendarną postać.

Tak się składa, że w restauracji Different przyszła trzydziestolatka zazna zarówno wirtuozerskiego smaku, jak i nakarmi serce spragnione emocjonujących porywów. Przy kolacji w ciemności nie chodzi o nadanie delikatnego mroku – rzecz tkwi w całkowitym zasłonięciu oczu. Dokładnie tak! Dzięki temu zabiegowi pozostałe zmysły ulegają wyostrzeniu, a osoba konsumująca danie może doznać istnej kulinarnej ekstazy, nawet przy tych potrawach, które spożywała wiele razy w ciągu swojego życia!

Zalety kolacji w ciemności:

 • jedno z najbardziej oryginalnych kulinarnych doświadczeń,
 • zyski z kolacji są przeznaczane na cele charytatywne,
 • idealny sposób, by spróbować czegoś znanego z zupełnie innej perspektywy.

Zdarzają się również sytuacje, w których panie mówią o swoich potrzebach ogólnikowo. To bardzo często zjawisko odnośnie pragnień z nutą „wakacyjnej atmosfery”. Chodzi przede wszystkim o to, by zaznać zabawowego, beztroskiego klimatu, najlepiej z obecnością wody w roli głównej. Chochołowskie Termy to kawałek raju odkrojony od przyziemnego banału. Tutaj nic nie jest oczywiste, za to wszystko szalenie angażujące i do tego okraszone niemalże nieograniczonymi możliwościami spędzania czasu! Kompleks liczy ponad 30 basenów oraz beczek z wodami termalnymi, wykazującymi właściwości lecznicze i terapeutyczne. Jest to miejsce, gdzie każdy znajdzie interesujące atrakcje! Wody w basenach wydobywane są z głębokości ponad 3 kilometrów, a do tego zawierają one mnóstwo mikroelementów!

Zalety pobytu w Termach Chochołowskich:

 • to jeden z największych obiektów wodnych w Polsce,
 • woda znajdująca się w basenie wykazuje właściwości prozdrowotne,
 • kompleks oferuje liczne atrakcje, często niedostępne w innych miejscach tego typu.

Zestaw podarunkowy – oryginalny prezent na 30 urodziny dla niej

Istnieją takie chwile, gdy nie da się zgadnąć, które z przeżyć mogłoby sprawić największą radość, zwłaszcza że jest w czym wybierać, a niektóre oferty mogą celować w gusta solenizantki dokładnie tak samo! Oczywiście nie ma powodu do paniki, natomiast tego typu obawy nie wróżą nic złego, a wręcz otwierają Cię na jeszcze większą możliwość wyboru, jednocześnie skracają czas poszukiwań podarunku, praktycznie do minimum!

Na pomoc w Twoich rozważaniach odnośnie idealnego prezentu przychodzą zestawy podarunkowe. Te książeczki są wypełnione magią naszych najlepszych przeżyć, dodatkowym plusem takiej formy obdarowywania jest możliwość zamówienia opakowania na specjalne życzenie. Najważniejszym aspektem, który decyduje o niesamowitych korzyściach zestawów podarunkowych, jest perspektywa samodzielnego wyboru jednego z kilkudziesięciu przeżyć znajdujących się w książeczce. Skoro już wiemy, czym jest taki zestaw, warto by dowiedzieć się, który wybrać; w końcu obecnie mamy ich 18! Zanim odpowiemy na to pytanie, przypominamy o konieczności zachowania elementu zaskoczenia – w końcu to ważny dzień, a prezent na 30 urodziny dla niej powinien być nieoczekiwany! Właśnie z tego powodu najtrafniejszy będzie wybór spośród dwóch zestawów: Super Ona oraz Super Emocje.

Zestaw Super Ona zawiera kilkadziesiąt propozycji masaży, zabiegów oraz rytuałów pielęgnacyjnych, wśród których wszystkie są wykonywane w najbardziej renomowanych salonach na terenie największych polskich miast. Obdarowana 30-latka odnajdzie tu zarówno masaże relaksacyjne, jak i terapeutyczne, wykonywane przy użyciu sprawdzonych technik. Każdy z salonów oferujących swoje usługi w tym zestawie posiada nie tylko wykwalifikowaną kadrę specjalistów z przeróżnych gałęzi branży beauty, ale również tę cząstkę magii, która czyni wizytę spacerem po krainie magii wypełnionej wytchnieniem. Doskonała atmosfera nadaje zabiegom nie tylko charakter pożyteczny dla ciała, ale całej sfery psychofizycznej.

W zestawie prezentowym Super Emocje obdarowana kobieta znajdzie przeżycia o charakterze mniej i bardziej ekstremalnym, jednak ich wspólnym mianownikiem jest aktywny wypoczynek, wśród emocjonujących skoków, bajecznych lotów, szelestu kul do paintballa wypełnionych farbą, a nawet odgłosów wydobywających się z silników wielkich Monster Trucków! Każdy z organizatorów przeżyć w zestawie Super Emocje zapewnia profesjonalizm na każdym poziomie realizacji, natomiast atmosfera, której doświadczy solenizantka, zapisze się w pamięci skuteczniej niż jakakolwiek rzecz!

Zalety zestawów podarunkowych:

 • to doskonały sposób na wręczenie prezentu osobie lubiącej kilka z proponowanych przez nas aktywności,
 • zestaw podarunkowy posiada odpowiednią oprawę wizualną, stworzoną do obdarowywania,
 • ceny zestawów prezentowych są bardzo przystępne.

Super Prezenty to ponad trzy tysiące ekscytujących, wzruszających oraz zabawnych przeżyć, wśród których każde z nich odciska bezterminowy ślad w ludzkiej pamięci. W kategorii „ prezenty dla niej” umieściliśmy te podarunki, które otworzą przed ukochaną kobietą nowe perspektywy, ukażą piękno, a dodatkowo pozostaną w umyśle spragnionym czegoś więcej.

Zrezygnuj z rzeczy

Prezenty, które zostają na zawsze – to hasło, które przyświeca Super Prezentom od początku powstania działalności. Przedmioty, zwłaszcza te produkowane masowo, z pewnością nie są niezniszczalne. Wypełniając naszą podarunkową misję, przekonaliśmy się, że aktywność zaskakująca bądź trafiona w gusta potrafi zaszczepić w umyśle wspomnienia o tytanicznej wytrzymałości, czego nie zapewni wazon, koc ani perfumy. Problem z doborem prezentów rodzi się niekiedy z faktu, że zbyt często utożsamiany dobra materialne z czynnością wręczania podarunku. Postaraj się zerwać z tym nawykiem i wejdź na naszą stronę, gdzie odnajdziesz ponad 3 tysiące sposobów, by pokazać kobiecie, że potrafisz zaskakiwać i znaleźć oryginalny prezent na 30 urodziny dla niej!

Wstecz