Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezent dla nastolatki

2023-01-10

Prezent dla nastolatki

Prezent dla nastolatki - wystarczy tyle, by już wiedzieć, że może nie być łatwo i przyjemnie, a poszukiwania upominku mogą się okazać ogromnym wyzwaniem. Nic bardziej mylnego! Rozpracowaliśmy algorytm „NASTOLATKA” i doskonale wiemy, co zrobić, aby obdarowana dziewczyna ucieszyła się z prezentu.

Prezent dla nastolatki to chyba jeden z najtrudniejszych upominków, jakie przyszło sprawić naszej dorastającej córce, bratanicy czy przyjaciółce. To wiek, w którym zabawki już nie są na topie, elektronika jest na tyle na porządku dziennym, że trudno tu o niespodzianki, a wszystko, co dorosłym wydaje się atrakcyjne (książki, kalendarze czy kursy i szkolenia) dla nastolatki może, chociaż nie musi, okazać się mało interesujące, a nawet nudne. Co więc podarować w prezencie, aby nastolatka była zachwycona upominkiem, a święta czy urodziny stały się pięknym dniem z prezentowym strzałem w dziesiątkę?

Prezent na święta dla nastolatki

Święta to rodzinny czas, spędzony w gronie najbliższych. To też wspaniała okazja do tego, by w prezencie dla nastolatki podarować coś, co przede wszystkim będzie spełnieniem jej marzeń, ale też może okazać się szansą na to, by dać dorastającej dziewczynie możliwość poznania siebie: rozwoju pasji czy odkrycia czegoś zupełnie nowego w jej życiu. Pięknie wspomnienia, niezapomniane przeżycia i niepohamowane wręcz emocje to z pewnością najpiękniejsze prezenty. O czym może w skrytości serduszka śnić dorastająca dziewczyna? Warto zapytać! Wiemy, że to ten wiek, w którym pisanie listów do Mikołaja odeszło w zapomnienie, dlatego nie bójmy się zapytać - to nie tylko ułatwi wybór upominku, ale przede wszystkim da gwarancję zadowolenia. Oczywiście! Zawsze istnieje ryzyko, że super prezent będzie poza zasięgiem finansowym czy logistycznym, dlatego dla dobra obdarowującego, lepiej zapytać o kilka rzeczy z listy marzeń do spełnienia. A co na tym spisie może się znaleźć? Nasze pomysły możemy wymieniać w nieskończoność: przejażdżka samochodem w fotelu pasażera, wizyta w parku trampolin, a może kurs gotowania? Wszystko zależy od nastolatki! Wiemy jednak, że bez względu na to o czym marzy, to próba spełnienia tych pragnień na zawsze zostanie w pamięci, a może będzie początkiem życiowej drogi? Wiek dorastania to czas, w którym wszystko szybko się zmienia, a rollercoaster emocji, pragnień i potrzeb jest ogromny. Jeśli w tym czasie mamy szasnę zrobić coś, co sprawi radość, wywoła uśmiech, pomoże w przetrwaniu nastoletnich problemów - zróbmy to i podziwiajmy piękny uśmiech na buzi tej dziewczyny, która nagle stała się dorosła i czasami nawet się zastanawiamy, czy ktoś nam jej nie podmienił… uspokajamy! To ona i ciągle ma marzenia, które pragnie spełniać, nawet jeśli częściej się obraża i głośnie wyraża swoje zdanie.

Prezent urodzinowy dla nastolatki

Nastoletnie, słodkie urodziny spędza się w gronie przyjaciół - wiemy to. Oczywiście, że rodzice są obecni w życiu dorastających dzieci, ale jest to zdecydowanie ten etap, w którym bardzo ważni są rówieśnicy. I o ile ci ostatni doskonale wiedzą, co kupić w prezencie urodzinowym swojej koleżance, o tyle rodzice albo dalsi członkowie rodziny mogą mieć problem z tym, co podarować w prezencie jubilatce. Mamy rozwiązanie tego problemu. Podarujmy coś, co zrobi wrażenie nie tylko na obdarowanej dziewczynie, ale też jej znajomych. A jak ulubioną ciocię, a nawet babcię pokochają przyjaciele, a prezent od niej zrobi odpowiednie wrażenie i jest to niewątpliwe gwarancja upominkowego sukcesu. Bo czy na grupie nastolatków coś może zrobić większe wrażenie niż ekstremalna przygoda w przestworzach albo wizyta w escape roomie czy gokarty i to dla całej paczki znajomych? Zdecydowanie nie ma nic lepszego niż prezent urodzinowy dla nastolatki, z którego skorzystają także jej przyjaciele. Oczywiście, odpowiednie wrażenie w social mediach jest równie ważne - takie mamy czasy i nie bójmy się tego powiedzieć. Dlatego im bardziej „medialny” prezent, tym lepiej!

Prezent dla nastolatki

Wiemy, że poszukiwania prezentu dla dojrzewającej dziewczyny może być trudne, natomiast jesteśmy przekonani, że posłuchanie tego co mówi i obserwacja tego, co lubi z uważnością na potrzeby to już duża część sukcesu. Nie obdarowujmy dorastającej dziewczyny tym, co nam się wydaje, tylko sprawmy, by prezent był dopasowany do jej potrzeb, stylu, gustu czy zainteresowań. To gwarancja trafionego prezentu i uśmiechu!

Wstecz