Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Podziękowania dla świadków – co podarować w prezencie?

2022-07-06

Podziękowania dla świadków – co podarować w prezencie?

Sezon ślubny w pełni, a na ostatniej prostej warto się zatrzymać i zastanowić, czy aby na pewno wszystko jest dopięte na ostatni guzik i kto w tym domykaniu spraw, organizacji oraz realizacji pomógł najbardziej? Z pewnością jest wśród gości ktoś, kto wziął na siebie organizację wieczoru kawalerskiego, obiecał roznosić alkohol na stoły albo w upale i popłochu pompował niezliczone ilości balonów! A może ktoś, kto towarzyszył podczas przymiarek sukni ślubnej, poszukiwał najlepszego fotografa w mieście i zorganizował imprezę wszechczasów z konkursami, grą miejską i SPA? Świadek i świadkowa, bo o nich mowa, to najważniejsze (po Parze Młodej) osoby na ślubie i weselu, ale ta dwójka jest także niezastąpiona podczas wielkich przygotowań. Ich wkład, zaangażowanie i wsparcie z pewnością zasługują na wyróżnienie, a podziękowania dla świadków powinny stać się tradycją podczas każdego wesela. Co podarować im w prezencie, aby pokazać jak ważni są dla nas i jak bardzo doceniamy to, co dla nas robią? Oto kilka sprawdzonych pomysłów na oryginalny pomysł na prezent dla świadka i świadkowej, które z pewnością skradną ich serca, wzruszą i dostarczą niezapomnianych emocji.

Prezent dla świadka poszukiwany!

Odrobinę przezornie, ale zdecydowanie celowo rozpoczniemy od pomysłu na prezent dla świadka. Dlaczego? Dlatego, że wszyscy zawsze skupiają się przede wszystkim na świadkowej. My potrafimy zaskoczyć, a niezapomnianych emocji dostarczamy bez liku, więc zaczniemy od kogoś, kto zdecydowanie na zapomnienie nie zasługuje. Świadek to człowiek orkiestra, który potrafi zrobić wszystko, a Pana Młodego uratuje z największych tarapatów. Poszukując więc pomysłu na prezent dla świadka, warto przede wszystkim zastanowić się, czy chcemy, aby upominek był bardziej uniwersalny, czy raczej stawiamy na coś, co zachwyci świadka i zagwarantuje mu niezwykłe przeżycia. My oczywiście stawiamy na emocje, wspomnienia i wyjątkowe wydarzenia. Taki właśnie powinien być prezent – oryginalny, a jednocześnie optymalnie spersonalizowany. Fan motoryzacji będzie zachwycony, kiedy w prezencie otrzyma jazdę sportowym samochodem, miłośnik sportów ekstremalnych ucieszy się ze skoku ze spadochronem, a sportowiec poczuje ogromną wdzięczność, jeśli w podziękowaniu otrzyma voucher na sporty wodne czy siłownię. Każda z tych atrakcji będzie dowodem na to, że obdarowana osoba jest dla nas ważna, a jej zainteresowania i pasje są istotne dla Pary Młodej.

Prezent dla świadkowej musi być wyjątkowy

Świadkowa to MacGyver w pięknej sukience, który podczas przygotowań i samej uroczystości jest niczym agent do zadań specjalnych: planuje, organizuje, realizuje i jeszcze sprawia, że Panna Młoda nie panikuje. Kiedy więc poszukujemy prezentu w podziękowaniu dla świadkowej, warto dobrze się zastanowić nad tym, co naprawdę i szczerze ją ucieszy. Personalizowany album ze zdjęciami czy bukiet kwiatów wzruszą do łez, ale czy nie warto podarować druhnie czegoś bardziej oryginalnego? Przypuśćmy, że takie coś byłoby spełnieniem jej marzeń o skoku na bungee, a wizyta w SPA i oddanie się w ręce ekspertów od relaksu przeniosłoby ją w krainę odpoczynku, spokoju i ukojenia, którego bardzo jej potrzeba? Brzmi jak bardzo dobry plan, prawda? Poszukując więc upominku dla świadkowej, wybierzmy coś, co nie tylko sprawi jej wiele wzruszeń i radości, ale także pozwoli na spełnienie siebie i swoich pragnień. Idealny prezent dla druhny to taki, który uraduje, rozbawi, wywoła uśmiech. Nikt tak jak ona nie zasługuje na specjalne wyróżnienie.

Uniwersalny prezent dla świadka i świadkowej

Uwielbiacie swoich świadków i z całego serca pragniecie im podziękować, ale szukacie prezentu, który będzie bardziej uniwersalny, a przy tym oryginalny? Mamy to! W obawie przed tym, że skok ze spadochronem nie jest spełnieniem marzeń, a masaż nie ukoi skołatanych nerwów zachęcamy do podarowania w podziękowaniu dla świadków specjalnych zestawów podarunkowych. Mnogość możliwości do wyboru w każdym z setów to gwarancja, że prezent będzie udany, a obdarowane osoby zadowolone i zachwycone. Nie ma bowiem nic lepszego niż podarunek, który spełnia wszystkie oczekiwania, dostarcza nieznanych dotychczas emocji i wywołuje radość.

Co jeszcze warto zrobić dla swoich świadków?

Pamiętajmy, że świadkowie, podobnie jak Para Młoda bardzo stresują się odpowiedzialną funkcją i pragną, aby ten dzień był spełnieniem marzeń ich bliskich. Nie zapominajmy więc o ważnych słowach „Dziękuję” i zadbajmy o to, aby nasi świadkowie poczuli się docenieni i ważni, a prezent dla nich był po prostu zamkniętym w przedmiot wyrazem wdzięczności. Może warto wzbogacić upominek o wspólne, pamiątkowe zdjęcie, które już na zawsze będzie przypominało o Waszym ślubie? Taki upominek w połączeniu ze słowami podziękowania i emocjami zaklętymi w voucherach od Super Prezenty sprawi, że poczują się wyjątkowo, a Waszą wdzięczność i podarowane przeżycia zapamiętają na bardzo długo.

Parom Młodym życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze wspólnego, pięknego życia – niech króluje w nim radość, pozytywne emocje i miłość. A Świadkom w imieniu każdej Pary Młodej dziękujemy za zaangażowanie w przygotowania. Bez Was ten dzień nie byłby taki, jak powinien, wszyscy dobrze to wiedzą!

Wstecz