Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Jazda na prezent - porównanie modeli Ferrari [INFOGRAFIKA]

2018-05-07

Jazda na prezent - porównanie modeli Ferrari [INFOGRAFIKA]

W życiu nic nie jest takie proste, na jakie wygląda. Banał? O prawdziwości tego stwierdzenia przekonał się pewnie każdy, kto musiał wybrać prezent. Załóżmy, że chcesz kupić jazdę Ferrari dla kogoś bliskiego. Do wyboru masz kilka modeli z logo wierzgającego konia na masce. Na pierwszy rzut oka wydają się niemal identyczne… To tylko pozory – im więcej o nich czytasz, tym więcej masz wątpliwości.

Nie martw się, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy porównanie trzech modeli Ferrari, które znajdziesz w naszej ofercie! Teraz wybór będzie łatwiejszy.

Ferrari F360 Modena

F360 Modena to najstarszy model w naszym zestawieniu. Mimo upływu lat, wciąż przyciąga wzrok automaniaków. Zgrabne nadwozie zachwyca, a osiągi tego sprzętu wciąż pozostają w strefie marzeń posiadaczy innych samochodów. Zdecydowanie, F360 może określać powiedzenie „stare, ale jare”.

Przyjrzyjmy się bliżej wspomnianym osiągom, które sprawiają, że to auto jest tak wyjątkowe. Przyspieszenie do „setki” zajmuje zaledwie 4,3 sekundy – wynik możliwy tylko dla sportowych samochodów. Być może, wiek będzie dla Ciebie wadą, ale spójrz na to z innej strony. Dzięki temu jazda za kółkiem Ferrari F360 dostępna jest w atrakcyjnej cenie i może być na wyciągnięcie ręki!

 

Dostępność cenowa: ?????

Osiągi: ???

Wrażenia z jazdy: ????

Ocena końcowa: ????

 

Ferrari F430

Młodszy brat Modeny, tak samo jak ona, skonstruowany jest w oparciu o technologię używaną w najszybszym sporcie świata – Formule 1. Podstawową różnicą między F430, a F360 jest piekielnie szybka automatyczna skrzynia biegów. Biegi zmieniasz za pomocą łopatek umieszczonych przy kierownicy.

Wskazówka prędkościomierza osiągnie trzy cyfrową wartość już po 4 sekundach, czyli 0,3 sykundy szybciej niż poprzednik. Podczas profesjonalnych wyścigów taka różnica to przepaść, ponieważ to ułamki sekund decydują o zwycięstwie lub przegranej. Na torze nie ma to aż takiego znaczenia – w końcu chodzi tu o posmakowanie jazdy supersamochodem, a nie wyścig z czasem i przeciwnikami.

 

Dostępność cenowa: ????

Osiągi: ????

Wrażenia z jazdy: ????

Ocena końcowa: ????

 

Ferrari F458 Italia

Ostatni będą pierwszymi – tak też jest w tym przypadku. Chociaż na motoryzacyjny świat model F458 przyszedł najpóźniej to w niczym nie ustępuje swoim starszym braciom. Osiąga niesamowite wyniki i jest zdecydowanie najszybszym modelem w naszym zestawieniu. Najtrafniejsze określenie w tym przypadku to pocisk na kołach.

Już wyobrażasz sobie tę niesamowitą prędkość? Pamiętaj, że podczas jazdy na prawym fotelu siedzi instruktor, który będzie udzielał Ci wskazówek dotyczących techniki jazdy. Ma on również za zadanie czuwać nad Twoim bezpieczeństwem, dlatego nie pozwoli na pełne wykorzystanie mocy auta. Szczególnie osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z samochodami o tak niesamowitych parametrach muszą pamiętać, że nie warto przeceniać swoich umiejętności.

Dostępność cenowa: ?

Osiągi: ?????

Wrażenia z jazdy: ????

Ocena końcowa: ???

 

 

ferrari porównanie infografika

 

 

 

 

ferrari-porownanie

 

WERDYKT

My wybieramy jazdę modelem Ferrari Modena!

Zaskoczeni? Zastanawiacie się jak to możliwe, że najstarszy model okazał się dla nas najlepszy? Dla osób, które do tej pory nie miały styczności z samochodami o tak niesamowitych osiągach różnice między tymi trzema modelami będą wręcz niezauważalne. Dodatkowo, koszt przejazdu jednego okrążenia za kierownicą Ferrari F360 Modena jest 2 razy niższy niż w przypadku modelu F458 Italia!

Oczywiście, wybór należy tylko do Ciebie. Jedno jest pewne – to będzie niezapomniane przeżycie, a wspomnienia z przejazdu Ferrari pozostaną z Tobą już na zawsze!

POLECANE OFERTY: 

Wstecz