Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Jak zapakować prezent?

2022-12-19

Jak zapakować prezent?

Świąteczne prezenty to jeden z najbardziej emocjonujących elementów świąt. Co podarować, jak wręczyć, gdzie schować, w co zapakować? Pytań jest wiele, a poszukiwanie odpowiedzi nie zawsze jest łatwe. Jak zapakować prezenty, aby zachwyciły obdarowaną osobę już w sekundę po wręczeniu? Podpowiadamy!

Zakupy zrobione, w garnku pyrka już barszcz, a choinka ogrzewa ciepłem lampek dom. Siedzisz w fotelu otulona kocem i rozmyślasz o tym, jakie piękne są święta. I właściwie to wszystko może być prawdą, gdyby nie to, że taką z filmu. Przedświąteczna gorączka wygląda jednak nieco inaczej. Ostatnie zakupy, drobne sprzeczki i niekończąca się lista rzeczy do zrobienia na chwilę przed pierwszą gwiazdką może przytłoczyć nawet największych mistrza organizacji. A na szczycie tej listy zawsze jest to samo - PAKOWANIE PREZENTÓW! Kto to zrobi, kto potrafi najładniej zawiązać wstążeczki, komu podarunki przekazać albo gdzie schować, żeby dzieci nie znalazły? Prezenty to zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących momentów w czasie świąt, dlatego warto zadbać o każdy detal, tak aby nie tylko pięknie wyglądały, ale także sprawili mnóstwo radości każdej obdarowanej osobie.

Jak ładnie zapakować prezenty?

Pakowanie prezentów, to najczęściej jeden z najbardziej skomplikowanych elementów świąt. Wiele osób nie czuje się na siłach, by zrobić to tak ładnie jak w amerykańskich filmach: wstążka za duża, torebka za mało kreatywna, a papier się wygniecie - każdy z nas to zna. Do tego próba poradzenia sobie z nożyczkami, taśmą i tymi wszystkimi niewymiarowymi upominkami spędza sen z powiek wielu Mikołajom. Co zrobić aby świąteczne prezenty pięknie prezentowały się pod choinką? Oto kilka cennych wskazówek:

  1. Oddać pakowanie prezentów w ręce profesjonalnych elfów, które jak mało kto znają się na tej robocie. Można ich znaleźć w każdym centrum handlowym albo sklepie internetowym, w którym zakupuje się świąteczne upominki. Dzięki temu prezent będzie pięknie zapakowany, Mikołaj zadowolony, a obdarował osoba oczarowana. Z powodzeniem wiele sklepów spakuje upominki nie tylko w firmowe torby, ale także specjalnie w tym celu przygotowane pudełka, filie i kokardki. Taka usługa to często niewielki koszt, a sam upominek wygląda pięknie. Kupując prezenty w naszych punktach sprzedaży oraz na stronie internetowaj także możesz wygrać jeden z wielu wariantów opakowań. Eleganckie, kolorowe, okazjonalne - Ty najlepiej wiesz, co spodoba się osobie, dla której jest prezent.
  2. Postawić na znanych i lubianych w sieci i zainspirować się pomysłami na pakowanie prezentów w serwisach internetowych. Często przed świętami na wielu stronach internetowych czy social mediach pojawiają się treści związane z pakowaniem świątecznych prezentów.
  3. Wybrać łatwe w pakowaniu kształty prezentów i gotowe wstążki - zapakowanie sześcianu jest dużo łatwiejsze i kosztuje mniej nerwów - mamy to sprawdzone!
  4. Spakować prezentu w torebki. Teraz w sklepach jest mnóstwo ciekawych, oryginalnych wzorów. I uwaga - stawiajmy na rozwiązania EKO! W taki sposób podpiszmy torebki, żeby można je było wykorzystać w kolejnych latach!


Pakowanie prezentów w dniu Wigilii to standard w większości polskich domów, a to oznacza, że zostało jeszcze trochę czasu na rozejrzenie się za najlepszym (i najmniej stresującym rozwiązaniem). Wesołych i spokojnych świąt!

Wstecz