Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić rodzicom na święta?

2021-11-04

Co kupić rodzicom na święta?

Co kupić rodzicom na święta? Co roku stawiasz na prezenty indywidualne? Pomyśl o takim dla dwojga. Jeśli Twoi rodzice to typowe papużki - nierozłączki, będą szczęśliwi, mogąc przeżywać niespodziankę wspólnie. Nasze pomysły na prezenty to degustacja piw, voucher do teatru, seans w grocie solnej, bowling i sesja rodzinna.

Piwnym szlakiem

Już od dawna piwo nie kojarzy się z napojem tylko dla panów. Z roku na rok rośnie grono kobiet, które chętnie się nim raczą. Jeśli Twoi rodzice doceniają walory smakowe tego trunku, zafunduj im degustację. To zazwyczaj praktyczny kurs wiedzy o piwie, omawianie zasad jego produkcji, historii i pochodzenia surowców, ale przede wszystkim cenne zasady sztuki degustacji. Szkolenie sensoryczne przygotowuje uczestników do profesjonalnej oceny jakości piwa.

Wieczór teatralny

Jeśli masz w domu miłośników dobrych sztuk teatralnych, pomyśl o voucherze na spektakl  dla rodziców. Coraz więcej placówek otwiera się na taką możliwość. Wystarczy wybrać sztukę i zarezerwować konkretny termin. Do wyboru są komedie, dramaty, kabarety, rewie a nawet zajęcia ze zmysłowego tańca burleski. Niektóre opcje zakładają również kolację jako wstęp do teatralnego wieczoru, lub kieliszek wina czy szampana w przerwie lub na zakończenie.

Solny relaks dla dwojga

Uważasz, że Twoim rodzicom należy się przede wszystkim wypoczynek? Zaproś ich do skorzystania z dobrodziejstw groty solnej. To doskonały sposób na szybki relaks, gdzie kojąca muzyka, przyjazny mikroklimat, łagodne oświetlenie i baśniowy wystrój odprężą już w 45 minut. Zalety wizyty to powietrze, bogate w mikroelementy i morski mikroklimat. Seans ułatwia oddychanie i umożliwia korzystanie z cennych mikroelementów, które znacząco wpływają na poprawę funkcjonowania organizmu.

Zespołowa zabawa

Bardziej towarzyskim rodzicom z powodzeniem zaproponuj wyjście na kręgle. To nie tylko doskonała zabawa, ale również pomysł na spędzenie miłego wieczoru. Kręgle nie bez powody stały się najbardziej popularną grą zespołową na świecie. Nie wymagają specjalnych umiejętności, wystarczy poznać technikę i od razu można przystąpić do zabawy. Bowling to aktywny wypoczynek i naładowanie się pozytywną energią w gronie rodziny lub przyjaciół.

Rodzinna fotografia

Każdy rodzic ma sentyment do zdjęć swoich bliskich. Jednak masowo wykonywane fotki z telefonu nigdy nie zastąpią pięknej, stylizowanej sesji, jaką możesz sprezentować z okazji świąt. Profesjonalne fotografie można wykonać w kolorze lub w wersji czarno białej. Ilość zdjęć oraz długość sesji jest uzgadniana indywidualnie. Zdjęcia można również otrzymać na płycie DVD. Będą nie tylko piękną pamiątką, ale również ozdobą rodzinnego albumu.

Prezenty dla rodziców powinny być dopasowane do ich zainteresowań oraz temperamentu. Nie ma sensu przekonywać ich do zrobienia rzeczy, na które nie mają ochoty, lub które rodzą w nich jakiekolwiek obawy. Dlatego na przykład fundowanie dużej dawki adrenaliny zarezerwujmy tylko dla wyjątkowo aktywnych rodziców.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz