Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić przyjaciółce na urodziny?

2017-08-23

Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Co kupić przyjaciółce na urodziny? Jeśli nie chcesz powielać pomysłów, które zastosowałaś już wcześniej, zastanów się nad czymś, co z pewnością długo będzie mile wspominane. Do wyboru jest kilka opcji: zbiegi na twarz/ciało, masaże, loty paralotnią, warsztaty kreatywne, voucher do teatru, Wystarczy dobrać coś idealnego do zainteresowań i temperamentu przyjaciółki. Wszystkie prezenty dla przyjaciółki znajdziesz tutaj.

Coś dla ciała

Nie ma kobiety, która nie doceniłaby prezentu w postaci vouchera na zabiegi, obejmujące ciało czy twarz. Najczęściej to masaże i peelingi, ale oferty czasem przybierają formę całych rytuałów. W nazwie z reguły jest podany główny składnik, co ułatwia poszukiwania właściwego prezentu. Do wyboru są ceremonia żurawinowa, słodki masaż na bazie miodu, czy też złoty zabieg, po którym dzięki kombinacji złota i innych składników skóra staje się gładka i rozświetlona.

Dyskretny urok dotyku

Masaż to najmilsza metoda terapeutyczna, która z pewnością przypadnie do gustu Twojej przyjaciółce. Do tej kategorii zalicza się również szeroka gama zabiegów, które działają wyszczuplająco, ujędrniająco i antycellulitowo. Masaże nie tylko regenerują po przemęczeniu, czy stabilizują sen, ale również usuwają bóle i stany zapalne stawów i oraz likwidują nerwobóle.

W przestworzach

Twoja przyjaciółka zawsze marzyła o locie innym niż samolot? Zafunduj jej szybowanie paralotnią. To bezpieczny lot w tandemie z pilotem. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności, żeby z niego skorzystać, bowiem lot poprzedza szkolenie. Do wyboru są różne lokalizacje, od nadmorskich klifów, po okolice Zielonej Góry, Lublina, Poznania czy Łodzi. Świat, ujrzany z perspektywy lotu ptaka zapewnia niezapomniane wrażenia, które dodatkowo można fotografować lub filmować.

Kreatywna manufaktura

Osoby uzdolnione manualnie można z powodzeniem wysłać na warsztaty kreatywne. Rozpiętość tematyki jest spora, od warsztatów robienia mydła czy świec, zajęć ceramicznych, wykonywania artystycznej biżuterii aż po tworzenie naturalnych kosmetyków, jak własny krem do twarzy, masło do ciała czy balsam do ust. Są także kurs tańca irlandzkiego, nawigacji elektronicznej oraz lekcje gry na różnych instrumentach.

Wieczór z muzami

Dla miłośniczki spokojnego celebrowania wieczoru dobrą propozycją będzie voucher do teatru. Prezenty tego typu to opcja dla dwóch lub kilku osób. Bywają oferty, które łączą się również z degustacją posiłku i deseru po zakończonym spektaklu lub w przerwie pomiędzy poszczególnymi aktami. Rozpiętość sztuk jest duża od repertuaru z teatru dramatycznego, po komedie i rewie. Można nawet wybrać się na kilka zajęć ze zmysłowego tańca burleski.

 

Jeśli Twoja przyjaciółka nie lubi wybierać się sama w miejsca, których nie zna, pomyśl, aby towarzyszyć jej w realizacji prezentu. Zabiegi kosmetyczne, warsztaty tematyczne czy wyprawa do teatru ucieszą Was podwójnie.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz