Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić mamie na urodziny?

2017-09-01

Co kupić mamie na urodziny?

Co kupić mamie na urodziny? To dylemat, który wraca do nas co rok. Mimo, że panie lubią być nieodgadnione wiedz, że każda z nich uwielbia dostawać prezenty. Wystarczy je odpowiednio dobrać do ich zainteresować i temperamentu. Kilka ciekawych pomysłów, jakie możemy Ci zasugerować to podróże w różne interesujące miejsca, loty balonem, pobyty w SPA, romantyczne kolacje czy też warsztaty kulinarne. Szczegóły sprawdź tu.              

W siną dal

Jeśli Twoja mama od lat planuje wyjazd w Bieszczady, do Tyńca, nad Biebrzę, polskie morze czy do Kazimierza Dolnego, masz trop, którego możesz się uchwycić. Spraw, aby jej plany wyszły poza fazę wyobraźni i mogły się urzeczywistnić. Takie wyjazdy organizowane są nie tylko w Polsce, ale również za granicę. Można znaleźć opcję na jedną noc, weekendową lub z dłuższym pobytem. Wyjazd solo lub w towarzystwie to dobry pomysł na prezent składkowy.

W wiklinowym koszu

Nie każda pani w średnim wieku lubi stąpać twardo po ziemi. Jeśli Twoja mama nie ma nic przeciwko dużym wysokościom, pomyśl o odlotowym w sensie dosłownym prezencie, jakim jest lot balonem. Taka atrakcja odbywa się w bezpiecznym wiklinowym koszu. Dodatkowo można brać udział w rozkładaniu i składaniu balonu. Zwykle lot widokowy trwa od 30 - 60 minut, dając niezapomniane wrażenia. Często lot kończy się drobnym poczęstunkiem i lampką szampana.

WSPAniały relaks

Każdy, kto choć raz spróbował zregenerować swoje siły w SPA wie, jak wiele możliwości dają te miejsca. Nie tylko gwarantują wymarzony relaks, ale również poprawiają ogólną kondycję. Dobrym pomysłem na prezent jest taki ośrodek SPA, który łączą wypoczynek z zabiegami, przypominającymi fizjoterapię, jak masaż leczniczy kręgosłupa. Efekty można wspomóc dodatkowo okładem borowinowym, kąpielą w solance, wizytą w saunie czy grocie solnej.

Kameralna kolacja

Jeśli Twoja mama docenia niebanalną kuchnię, możesz jej zafundować kolację dla dwojga w jednej z wielu restauracji. Lista lokali, które oferują vouchery na takie kulinarne uczty jest coraz dłuższa. Zasugeruj się smakami, jakie lubi. Osoby o szerokich horyzontach kulinarnych docenią również pobyt w restauracji z kuchnią zupełnie im nieznaną, choć warto ten wariant wcześniej przedyskutować i uzyskać wstępną akceptację wybranej kuchni.

Kulinarne wyzwania

Ciekawą formą pomysłu na prezent są również warsztaty kulinarne. Mimo, że wiele potraw z różnych krajów jest nam znanych, nie wiemy, jak przyrządzać je w sposób, najbliższy oryginałowi. Twoja mama będzie mogła zgłębić tajniki jednej lub wielu kuchni. Do wyboru są warsztaty śródziemnomorskie, meksykańskie, bałkańskie, chińskie, peruwiańskie oraz coraz popularniejsze kursy wegetariańskie i wegańskie.

Prezent dla mamy warto dokładnie przemyśleć po to, aby mieć pewność, że jest on dostosowane do jej zainteresowań i możliwości. Można go również zaplanować jako prezent zbiorczy od kilku osób. Dobrze dobrana niespodzianka będzie najlepszym wspomnieniem urodzinowym.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz