Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Bądź eko – wybierz e-voucher!

2021-12-06

Bądź eko – wybierz e-voucher!

W Super Prezentowej historii niejednokrotnie przekonaliśmy się, że jednym z najlepszych podarunków jest ten, który łączy ludzką pomysłowość z darami natury. Bo czym byłby lot balonem bez oceanu przestworzy lub nurkowanie bez wody? Między przyrodą a każdą ziemską istotą istnieje pewien rodzaj chemii, jednak tylko my zostaliśmy wyposażeni w świadomość i umysł, dzięki którym jesteśmy w stanie dojść do refleksji, że potrzebujemy żywiołów, roślin i zwierząt. Ponieważ również zdajemy sobie sprawę z ogromu dobrodziejstw Matki Ziemi, pragniemy przyczyniać się do utrzymania tego stanu rzeczy - zwłaszcza w kontekście lasów, których wspieranie umożliwia nam profil firmy.

Dobra strona rozwoju technologicznego

Wspomnieliśmy już, ile dobrego dała nam przyroda. A co my możemy podarować jej w zamian? Okazuje się, że bardzo wiele! Od kilkunastu lat symbolem postępu technologicznego jest internet, będący narzędziem doskonale odzwierciedlającym potrzeby i naturę społeczeństwa informacyjnego. Globalna sieć internetowa umożliwia nam nie tylko dotarcie do potrzeb klientów spragnionych beztroskiej zabawy. W trakcie spełniania naszej Super Prezentowej misji dokładamy wszelkich starań, aby przyczynić się do zmniejszenia produkcji papieru.

Jak to robimy?

Istotą podarunków w formie voucherów prezentowych jest sposób ich realizacji. Najważniejsze są emocje wynikające z przeżycia, a sam kupon jest zarówno potwierdzeniem dla Organizatora, jak i doskonałą oprawą, która wynika z dawania i nie traci na swoim uroku ani funkcjonalności, bez względu na sposób przekazania. Oprócz standardowej wersji voucherów oferujemy również e-vouchery w formie pliku PDF, różniące się od standardowych kuponów podarunkowych jedynie tym, że ich otrzymanie jest procesem znacznie szybszym, a wręcz błyskawicznym w porównaniu do tradycyjnej przesyłki kurierskiej lub pocztowej.

Znacznym ułatwieniem w procesie realizacji e-voucherów jest fakt, że również Organizatorzy przyjmujący kupony nie wymagają ich papierowej formy – wystarczy okazać elektroniczną wersję na urządzeniu mobilnym.

W Jaki sposób uzyskać elektroniczny kupon podarunkowy?

Warunkiem otrzymania e-kuponu prezentowego jest przesłanie potwierdzenia przelewu po dokonaniu zakupu na naszej stronie internetowej. Celem potwierdzenia transakcji przelewem tradycyjnym, należy wystosować wiadomość mailową pod adres info@superprezenty.pl i załączyć w niej potwierdzenie przelewu w formie załącznika. Jeżeli realizacja transakcji odbyła się poprzez platformę PayU, wtedy żadna  dodatkowa czynność nie jest wymagana – kupon zostanie dostarczony na skrzynkę mailową natychmiastowo.

POLECANE OFERTY:

Wstecz