Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

5 pomysłów na nietypową randkę

2018-11-07

5 pomysłów na nietypową randkę

Bukiecik róż, kino, cukiernia i spacer. Jesteście szczęśliwi, weseli. Aż przyjdzie północ i Was rozdzieli. Taki scenariusz ma większość romantycznych randek. Co prawda taki zestaw brzmi nieźle, nawet dobrze, bardzo dobrze. Ale… tu właśnie pojawia się pewne ale. Ile razy można wciąż wybierać te same rozwiązania? Najmocniej pamięta się o rzeczach nietypowych. Wspólnie przeżyte przygody umacniają więź między dwojgiem ludzi. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was zestawienie 5 pomysłów na oryginalną randkę.

 

1. Ekstremalne skoki

 

Szukasz pomysłu na prezent dla dwojga? Wspólnie możecie skoczyć do baru, skoczyć możecie również ze spadochronem. Któremu z tych dwóch skoków będą towarzyszyć bardziej spektakularne odczucia? Odpowiedź na to pytanie wydaje się prosta. Skok ze spadochronem będzie dla Was spektakularnym przeżyciem. Skok do baru co najwyżej może zakończyć się spektakularnym kacem. Jeśli cena tego ekskluzywnego prezentu stanowi pewną barierę, możecie ją przeskoczyć i zdecydować się na bungee. Tutaj również czekają na Was ogromne emocje. W obu wymienionych rodzajach skoków istnieje możliwość filmowania oraz fotografowania. Dzięki temu z nietypowej randki wyjdziecie z pamiątką na całe życie. I to nie z taką, z jaką można wyjść w wypadku skoku w bok – ten rodzaj skakania stanowczo odradzamy.

 

2. Podniebne przygody

 

Jeśli poziom Waszego uczucia sięga stratosfery, a ciągłe przebywanie na powierzchni Ziemi zaczyna Was ograniczać, możecie udać się na randkę wykraczającą poza ziemskie ramy. Lot widokowy, nie dość że pozwoli Wam spojrzeć na Ziemię z odpowiednim dystansem, to również da Wam możliwość wzniesienia się na poziom, na którym od dawna znajduje się Wasze uczucie. Mały, kameralny samolot, widoki zapierające dech w piersiach oraz niesamowita podniebna atmosfera – na nietypową randkę to plan wręcz genialny. Dla osób, które pragną jeszcze większego kontaktu z powietrzem idealną propozycją będzie lot motoparalotnią. Tutaj w przeciwieństwie do wygodnej kabiny samolotu, lecieć będziecie w wózku, przypięci jedynie pasami. Loty motoparalotnią to ogromna swoboda i pełen kontakt z powietrzem. Trzecią formą lotów widokowych są loty balonem. Chwile spędzone we dwoje w takich okolicznościach staną się dla Was niezapomniane. Jeśli w trakcie lotu balonem rozwiąże Ci się but, a nie masz w kieszeni zaręczynowego pierścionka, pod żadnym pozorem nie klękaj. Może to zostać źle odebrane. Jeśli natomiast nosisz się z zamiarem oświadczyn, lot widokowy to świetny moment, by zadać to ważne pytanie.

 

 

3. Strzelnice

 

Strzelanie to nic złego, jeśli trafia się na właściwych ludzi. Jeżeli uważasz, że Twoja druga połówka jest właśnie taką osobą, zabierz ją na nietypową, pełną emocji randkę. Umiejętność trafiania do celu jest bardzo przydatna, dzięki niej Wasz związek może wejść na dużo wyższy poziom. Zimny dotyk stali, gęsia skórka, przyśpieszony oddech – te uczucia będą Wam towarzyszyć zanim pociągniecie za spust. Strzelanie uczy spokoju oraz dokładności, pokazuje że każdy szczegół ma znaczenie. Ze związkami jest podobnie, te udane buduje się na wyżej wymienionych cechach. Polecamy, by ewentualne krzywdy i urazy jakie do siebie żywicie zostały wyjaśnione przed udaniem się na realizację prezentu. Dobry związek składa się z dwóch osób, szkoda by było złamać to podstawowe założenie i ograniczyć parę do jednej osoby. O wiele ciekawszym pomysłem będzie wystrzelenie z siebie wszystkich negatywnych emocji poprzez celowanie do tarczy. Po wizycie na strzelnicy zostaną w Was jedynie pozytywne emocje, a te zawsze są wskazane. Zanim oddacie pierwsze strzały, czekać Was będzie krótkie szkolenie podczas którego doświadczony instruktor przekaże Wam najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznego posługiwania się bronią. A później przyjdzie pora na Was, chwycicie broń do ręki i przekonacie się komu z Was trafianie do celu przychodzi z łatwością.

 

4. Escape Room

 

Wzajemne poznawanie swoich tajemnic to bardzo ważny etap dla każdej pary. Oznacza on pełne zaufanie dla drugiej osoby i sprawia, że zakochani bardzo się do siebie zbliżają. By przygotować się do tak istotnego etapu, warto odwiedzić escape roomy i wspólnie przećwiczyć działania prowadzące do odkrywania tego, co skryte głęboko. W pokoju tajemnic liczyć będzie się przede wszystkim Wasza współpraca. Przed Wami stanie szereg logicznych oraz zręcznościowych zagadek do rozwiązania. Dobra, zespołowa gra pozwoli Wam odkryć każdą tajemnicę. Oczywiście nie znaczy to, że teraz wszystkie tajemnice świata staną przed Wami otworem – rozgryzienie hasła do telefonu partnera to nie taka prosta sprawa. Im Wasz kontakt będzie lepszy, im częściej będziecie wybierać się w takie nietypowe miejsca, im bardziej będziecie sobie ufać, tym wszystkie hasła i blokady przeminą śmiercią naturalną.

 

5. Niewidzialne kolacje

 

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie – ostatni pomysł będzie! Naszą piątą propozycją są niewidzialne kolacje. Kolacje? Brzmi całkiem zwyczajnie, prawda? Otóż zupełnie tak nie jest! Na pierwsze miejsce wysuwa się tutaj słowo NIEWIDZIALNE. Ten fakt nie oznacza, że zapłacicie za jedzenie i go nie ujrzycie albo że będziecie musieli obejść się smakiem. Oznacza, że jeść będziecie w totalnym mroku, a Wasze zmysły wyostrzą się do granic możliwości. Podczas kolacji w ciemności przekonacie się również, jak trudną ale i zabawną czynnością może być posługiwanie się sztućcami w sytuacji totalnego mroku. Gdy już uda Wam się chwycić wymarzony kawałek serwowanej potrawy, nawet gdy spadnie Wam z widelca, nikt nie zauważy, że chwycicie go w ręce i w ten sposób dokończycie konsumpcję. Gorzej z plamami, te podobnie jak wspomnienia z niewidzialnej kolacji, mogą zostać z Wami na zawsze. Na szczęście przed plamami możecie się zabezpieczyć poprzez położenie serwetki na kolanach. Obrony przed wspomnieniami nie będzie – one zostaną z Wami na długi, długi czas.

Bez względu na to, czy jest to Wasza pierwsza, druga czy dwudziesta randka, warto postawić na oryginalny pomysł. Dzięki temu wspólnie spędzony czas będzie dla każdego z Was wyjątkowy. Niesamowite rzeczy robione we dwoje pozwolą Wam zbliżyć się do siebie i wprowadzić Waszą relację na zupełnie inny poziom.

POLECANE OFERTY: 

Wstecz