Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

5 pomysłów na Dzień Ojca

2019-06-17

5 pomysłów na Dzień Ojca

Jest Twoim wzorem, wsparciem i życiowym drogowskazem. Tata – siłacz, mechanik, kierowca, nauczyciel, piłkarz i najlepszy przyjaciel. Czego to on nie potrafi? W coraz bardziej wymagających czasach coraz trudniej być ojcem, ale mimo to on zawsze daje radę. Żeby to poświęcenie trwało, wystarczysz mu Ty – ukochane dziecko. Dom jest dla niego gniazdem, które pielęgnuje, a rodzina najcenniejszym kruszcem. Pokaż zatem, jak ważny jest dla Ciebie Tata i odwdzięcz mu się za wszystko, co dla Ciebie zrobił i zrobi w przyszłości.

Prezent z okazji Dnia Ojca powinien zawierać pewną symbolikę, którą nawiążesz do ciekawej sytuacji z jego życia lub Waszej wspólnej chwili. To przeżycia są nośnikami wspomnień, dlatego przedstawiamy pięć prezentów, którymi zadziałasz na uczucia. Te podarunki nigdy nie ulecą z jego pamięci!

Jeżeli  prócz samego prezentu pragniesz dać Tacie możliwość wyboru – Zestaw Podarunkowy będzie idealnym rozwiązaniem. Super On to sto procent męstwa i zero nudy! Jazda Quadem, Skok na Bungee, Lot Paralotnią i kilkadziesiąt innych propozycji, a każda z nich pełna szalonych emocji!

Który mężczyzna nie lubi samochodów? Super Moto Premium to możliwość  spełnienia motoryzacyjnych marzeń dzięki największym, najszybszym i najbardziej popularnym wyzwalaczom adrenaliny. Ferrari, Lamborghini, MacLaren – to tylko kilka z całej gromady rozwścieczonych bestii. Pozwól Tacie zasiąść za kierownicą jednej z nich – niech  spróbuje ją ujarzmić.

Kolejny podarunek jest gwarancją udanego Dnia Ojca. Strzelnica to wystrzałowy prezent i jednocześnie kłębowisko emocji, które będzie towarzyszyć mu w trakcie próby celności. Legendarne bronie, takie jak Colt i Mp40 – czekają na Twojego Tatę!

Wypoczynek to spełnienie relaksacyjnych marzeń i możliwość regeneracji spracowanego ciała. Podaruj Tacie namiastkę magicznego pobytu w pięknym hotelu, w którym spędzi pięć najwspanialszych dni swojego życia. Pokoje LUX, baseny, łaźnie parowe, gry i pyszne jedzenie – to wszystko, czego potrzebuje ukochany Ojciec.

A gdyby pozwolić Tacie świętować ten dzień jeszcze w jego pracy? Masaż biznesowy to upust nadmiaru zbędnych myśli i szansa na emocjonalny odpływ, w którym nie będzie miejsca na choćby strzępy codziennych zmartwień. Podaruj regenerację jego mięśniom – w końcu to one pomagają mu odnosić sukcesy. Niech relaks sam do niego przyjdzie!

To dla Ciebie za mało? Po adresem www.superprezenty.pl znajdziesz ponad 2000 różnych propozycji, którymi podkreślisz wspaniałość Twojego ukochanego Taty.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz