Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

5 pomysłów na Dzień Dziecka

2019-05-31

5 pomysłów na Dzień Dziecka

Dziecko jest jak ciepła nuta radości zawieszona w ludzkim sercu i nigdy nie przestanie w nim grać. Nazywamy je pociechami, bo nas uszczęśliwiają, rozśmieszają oraz definiują sens życia. Chcemy dawać im to, co najlepsze bez względu na okoliczności i sytuacje. Ale oprócz tego pragniemy obdarowywać je tym, co buduje fundamenty szczęśliwego dzieciństwa.

Czym powinno się kierować przy wyborze prezentu na Dzień Dziecka?

Budulcem wspomnień z dzieciństwa są wrażenia. Ciężko umieścić w umyśle młodej osoby echo minionych chwil, gdy prezentem jest rzecz. Zabawka bywa dobrym dodatkiem, ale w tym szczególnym dniu warto postawić na aktywny, wspólny czas z pociechą.

Poniżej przedstawiamy pięć najlepszych propozycji na idealny prezent w Dniu Dziecka. Każdy z nich wywoła na jego twarzy szeroki uśmiech.

Aquapark Fala to istne siedlisko doskonałej zabawy. Tylko tutaj Twoje ukochane dziecko zanurzy swoje serce w niezliczonej liczbie atrakcji wodnych, takich jak baseny solankowe, zjeżdżalnie, symulatory fal czy specjalne boiska do badmintona! Warto wspomnieć, że jest to również największy obiekt wodny przeznaczony do tego typu aktywności, a na dodatek stosunek ceny do jakości jest wręcz powalający i czyni ten pobyt jednym z najlepszych prezentów dla dziecka, jakie tylko mógłbyś podarować!

Jeżeli Twoje dziecko woli przeżywać „odlotowe przygody”, podaruj mu Lot w Tunelu Aerodynamicznym. To spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu! Pozwól mu wznieść się pod wpływem strugi dmuchającego powietrza! Minimalny zastrzyk adrenaliny z pewnością mu nie zaszkodzi.

Dzieciom złaknionym rywalizacji proponujemy Bowling, który rozpali w nich płomień sportowych emocji. Ten rodzaj rozrywki daje również możliwość wyćwiczenia sokolej precyzji i koncentracji!

Wspaniałym sposobem na  celebrację idealnego Dnia Dziecka jest bez wątpienia pomoc w odkrywaniu jego pasji. Może stanie się nią malowanie po numerach? Obrazy po numerach to niezwykle oryginalny prezent, który zapewni dziecku niezapomniane przeżycia i rozwój zmysłu artystycznego, a wszystko w pięknej, kolorowej otoczce, jakby wyrwanej z bajki!

Jeśli to za mało, przenieś dziecko do innej rzeczywistości i podaruj mu podróż do świata ulubionej gry, gdzie możliwe jest wszystko, włącznie z transferem umysłu i ciała do świata głównego bohatera! Dodatkowo ruch przez zabawę czyni tę niespodziankę nie tylko doskonałym, ale i pożytecznym zwieńczeniem ważnego dnia.

 Jeśli nie znalazłeś jeszcze nic dla swojego Dziecka, na www.superprezenty.pl, znajdziesz ponad 2000 różnych propozycji, którymi wywołasz jego uśmiech.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz