Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

5 mitów na temat prezentów w formie przeżyć

2016-10-13

5 mitów na temat prezentów w formie przeżyć

Prezenty w formie przeżyć odważnie zajmują miejsce pod choinką, stając się idealną alternatywą dla tradycyjnych podarunków. Jest kilka powodów, które zachęcają do ich zakupu. Przede wszystkim, większość znas jest już znudzona kupowaniem co rok tych samych prezentów. Już setki tysięcy osób podarowało bliskim prezent w postaci przeżycia, a dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili i mają wątpliwości, co do tej formy podarunków, obalamy 5 najczęstszych mitów. 

 

1. Prezenty przeżycia są drogie

To chyba najczęściej spotykany i co za tym idzie najważniejszy czynnik, który zniechęca do ich zakupów. W końcu, takie prezenty kojarzą nam się głównie z ekstremalnymi skokami z samolotu. Niestety, ocenianie całej oferty przez pryzmat samych skoków spadochronowych nie jest najlepszym pomysłem.

Bez problemu możemy znaleźć prezenty, które kosztują mniej niż 100 zł, co czyni je doskonałą alternatywą dla perfum, ubrań czy płyt. Zapytacie z pewnością, jaki prezent przeżycie mogę kupić za tę kwotę? Zaskoczymy Cię, wybór w tej kategorii cenowej jest naprawdę ogromny. Od masażu tajskiego, przez ekstremalny skok ze stadionu, przygodę na Flyboardzie, na wystrzałowym pobycie na strzelnicy kończąc.

 

2. Mało osób korzystało i są niesprawdzone

Prezenty w postaci przeżyć są dostępne w Polsce już kilka lat i skorzystało z nich kilkaset tysięcy osób, co sprawia, że ten argument jest wyssany z palca.

W każde święta, świadomość takiej formy prezentów rośnie. Dodatkowo, w internecie można przeczytać opinie z serwisów takich jak Opineo czy Ceneo, gdzie klienci wypowiadają się o takiej idei obdarowywania w samych superlatywach…ale najlepszym sposobem na odkrycie zalet takich prezentów, jest po prostu ich zakup.

 

3. Kiedy zapomnę przepadają

Na realizację prezentu mamy 12 miesięcy, co pozwala na wybranie odpowiedniego terminu. Co więcej, istnieje możliwość przedłużenia wygasłego kuponu. Nasza polityka pozwala na przedłużenie kuponu aż o kolejne pół roku za dodatkowe 39 zł. Mnóstwo zapominalskich osób już skorzystało z tej opcji, wykorzystując swój prezent po terminie ważności.

 

4. Są niebezpieczne

Ekstremalne przeżycia niosą ze sobą mnóstwo pozytywnych emocji, ale pojawia się również ułamek strachu i niepewności. Nie ma się co dziwić, w końcu chcemy być pewni, że chociaż jest to ekstremalna usługa, to sposób jej wykonania jest jak najbardziej bezpieczny, a osoby odpowiedzialne za ich realizację są przeszkolone i doświadczone.

Za przykład mogą tu posłużyć loty widokowe samolotem lub helikopterem. Do ich realizacji uprawnione są wyłącznie podmioty posiadające certyfikat AOC. Jest on niezwykle istotny w tej działalności, ponieważ jako jedyny gwarantuje, że wszystkie samoloty przechodzą odpowiednie audyty, a sama obsługa ma wymagane doświadczenie.

Nasza firma, jako jedyna posiada w swojej ofercie wyłącznie oferty certyfikowanych przewoźników, dlatego kupując lot widokowy na prezent masz pewność, że Twoi bliscy będą w dobrych rękach.

 

5. Wyglądają nieatrakcyjnie

Część osób twierdzi, że prezenty w formie voucherów wyglądają nieatrakcyjnie. Nic bardziej mylnego! Szata graficzna kuponów sprawia, że nadają się one na każdą, nawet najbardziej podniosłą okazję. Warto dodać, że kupując kartę w fizycznym sklepie będzie ona wydrukowana w formie specjalnej karty podarunkowej na sztywnym, wysokiej jakości papierze.

 

Podsumowując, możecie słuchać opinii innych osób, często takich, które nigdy nie korzystały z takich prezentów, możecie również przekonać się o ich zaletach podarowując je bliskim.

Wybór należy do Ciebie!

POLECANE PREZENTY:

Wstecz