Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Zoe Wellness & Spa

Zoe Wellness & Spa to nowe miejsce na relaks w Wielkopolsce, gdzie piękno natury łączą się z pasją.  Bogato wyposażona strefa wellness, masaże i zabiegi bazujące na kosmetykach naturalnych, ekskluzywne rytuały Spa, masaże dla osób onkologicznych, pakiety dla dwojga to tylko część oferty. Doświadczona kadra specjalistów z branży beauty pomaga klientom zatroszczyć się o swoje ciało na poziomie fizycznym oraz duchowym, wyeliminować stres, dodać energii i radości życia. Wykonując zabiegi oparte na gigantycznych nakładach wiedzy oraz latach doświadczeń, osoby świadczące usługi są w stanie zaspokoić najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie luksus w pełnej harmonii z przyrodą.  Perfekcyjna oprawa wyjątkowej atmosfery przy blasku świec, zapachu olejków i relaksacyjnej muzyce gwarantuje niezapomniane przeżycia. 

Zoe Wellness & Spa
Filtry

Średnia cena 210,11 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników