Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Yasumi Kraków Ruczaj i Lipska

Yasumi należy do sieci gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Salon powstał z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego większość oferowanych w salonie zabiegów przybiera postać rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.Właściwym przebiegiem terapii w salonach Yasumi zawiaduje wykwalifikowana kadra kosmetologów i fizjoterapeutów, którzy z należytym pietyzmem, starannie dobierając oprawę muzyczno–aromatyczną oraz wykorzystując najnowsze technologie, dostosowują program pielęgnacji do potrzeb klientów. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty Yasumi produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.Salony Yasumi oferują cały wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych, m.in. twarzy, z gruntownym oczyszczeniem, nawilżeniem, złuszczeniem, liftingiem i działaniem przeciwzmarszczkowym, a także ciała — pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Filtry

Średnia cena 277,33 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 4 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ag

Zweryfikowany użytkownik

Aga

Masaż gorącymi kamieniami w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Prezent dla zmęczonej i zestresowanej studentki.

2023-12-15

Bo

Zweryfikowany użytkownik

Bogumiła

Voucher do salonu Yasumi w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Dlaczego wybrałam ten prezent?.... bo to chyba najlepszy prezent dla córki i młodej mamy:)

2023-12-04

St

Zweryfikowany użytkownik

Studenci

Masaż gorącą czekoladą w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-12-15

An

Zweryfikowany użytkownik

Andrzej

Masaż relaksacyjny w Yasumi w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-10-07