Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Thai Lamai masaż tajski

Thai Lamai to ceniony salon masażu, stworzony z fascynacji do kultury Azji oraz jej holistycznego podejścia do człowieka. Jest to wyjątkowe miejsce, które swoim wystrojem wnętrz nawiązuje do egzotyki Tajlandii. Dzięki odpowiedniej kolorystyce i unoszącym się aromatycznym zapachom pozwala na odbycie niesamowitej podróży w głąb Azji. Salon specjalizuje się w wykonywaniu masaży tajskich oraz balijskich. Celem oferowanych zabiegów jest przede wszystkim przywrócenie harmonii organizmu oraz odblokowanie przepływu energii w ciele. Masaże te pozytywnie oddziałują również na krążenie krwi i limfy, wzmacniają układ odpornościowy, a także zapewniają głęboki relaks. Jeśli potrzebujesz poprawić swoją kondycję fizyczną, duchową bądź intelektualną, skorzystaj z voucherów oferowanych przez salon Thai Lamai w Poznaniu.

Filtry

Średnia cena 255,95 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 2 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100.00%

4 punkty 0.00%

3 punkty 0.00%

2 punkty 0.00%

1 punkt 0.00%

Al

Zweryfikowany użytkownik

Alina & Anton

Masaż tajski olejkami aromatycznymi dla dwojga w Poznaniu

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2024-02-12

Iz

Zweryfikowany użytkownik

Izabela

Rytuał Zdrowy Dotyk Tajlandii w Poznaniu

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-01-17