Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Teatr Syrena

Warszawski Teatr Syrena prowadzi swoją działalność już od 1945 roku, a od lat pięćdziesiątych występuje jako jeden z najbardziej charakterystycznych oraz rozpoznawalnych obiektów kulturalnych w stolicy. Zawdzięcza się to jego upaństwowieniu, a także istotnemu faktowi, iż to właśnie tutaj narodziły się największe gwiazdy wielkiego teatralnego formatu, takie jak Ewa Szykulska czy Roman Kłosowski. Dodatkowo Syrena należy do pierwszych teatrów, które współpracowały ze sławnymi artystami, między innymi Julianem Tuwimem, Markiem Grechutą i Violettą Villas. Voucher na wyjście do Teatru Syrena to przede wszystkim idealny prezent dla koneserów bądź miłośników wielkiej sztuki, a także osób otwartych na pożyteczne, rozwojowe treści.

Filtry

Średnia cena 524,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

4.7 3 - ilość oddanych głosów

5 punktów 66,67%

4 punkty 33,33%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

An

Zweryfikowany użytkownik

Anna

Spektakl z kolacją w Teatrze Syrena w Warszawie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Ponieważ bardzo dawno nie byłam w Teatrze SYRENA a walentynki to super okazja.

2024-02-12

ro

Zweryfikowany użytkownik

robert

Kulturalny wieczór w Teatrze Syrena dla dwojga w Warszawie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-04-28

MO

Zweryfikowany użytkownik

MONIKA

Spektakl z kolacją w Teatrze Syrena w Warszawie

Zweryfikowany użytkownik

4.0

2021-02-16

Teatr Syrena – miejsce narodzin gwiazd

Teatr Syrena jest warszawskim teatrem, który prowadzi swoją działalność już od 1945 roku, a od lat pięćdziesiątych występuje jako jeden z najbardziej charakterystycznych oraz rozpoznawalnych obiektów kulturalnych w stolicy. Zawdzięcza się to jego upaństwowieniu, a także istotnemu faktowi, iż to właśnie tutaj narodziły się największe gwiazdy wielkiego teatralnego formatu, takie jak Ewa Szykulska czy Roman Kłosowski. Dodatkowo Syrena należy do pierwszych teatrów, które współpracowały ze sławnymi artystami, między innymi Julianem Tuwimem, Markiem Grechutą i Violettą Villas. Bilet do Teatru Syrena to przede wszystkim idealny prezent dla koneserów bądź miłośników wielkiej sztuki, a także osób otwartych na pożyteczne, rozwojowe treści. Na superprezenty.pl znajdziesz bilety dla dzieci i dorosłych w wersji premium.

Co grają w Teatrze Syrena?

Teatr Syrena w Warszawie to teatr muzyczny, a jego adres to Litewska 3, czyli dzielnica śródmieście. Od lat specjalizuje się w repertuarze satyrystycznym, a od 1997 roku Teatr Syrena proponuje również spektakle komediowe i muzyczne. Wiele z propozycji teatru to musicale, głównie polskie wersje spektakli Broadwayu i West Endu, ale też i te rodzimych twórców. Wejściówka do Teatru Syrena ucieszy też fanów sztuki dramatycznej, bowiem i takie spektakle znajdują się w repertuarze instytucji, w której funkcje dyrektora pełni Monika Walecka.  Teatr Syrena w swoim repertuarze ma musicale dla dzieci i dorosłych. Litewska 3 na przedstawienia zaprasza również seniorów.

Teatr Syrena – przepis na komfortowe spotkanie z kulturą

Teatr Syrena to przepis na komfortowe spotkanie z kulturą i sztuką. Proponuje on wygodne sale, gdzie odbywają się zarówno warsztaty, jak i realizowane są spektakle. Wszystkie przedstawienia odbywają się na terenie Warszawy, a lokalizacja to ul. Litewska 3– Teatr Syrena nie organizuje tournée po Polsce. Dla przyjezdnych przygotował jednak do godne godziny przedstawień. Realizowane są one popołudniami, co ułatwia podróż do domu po zakończeniu musicalu.

Podobnie jak inne teatry w Warszawie również Syrena przystosowana jest do potrzeb każdego widza. Teatrwyposażony jest w podjazdy, podnośniki, platformy schodowe oraz toalety przystosowane do potrzeb poruszających się na wózkach. Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami czekają też w kasach teatru, na widowni oraz w bistro. Bilety dostępne są również dla osób niesłyszących i nie widomych, bowiem istnieje możliwość zamówienia napisów do spektaklu dla osób niesłyszących oraz audiodeskrypcji dla osób niewidomych. Teatr Syrena proponuje również udogodnienia dla dzieci w postaci poduszek podwyższających. Najmłodsi (i nie tylko) widzowie doceniają również fakt, że przy adresie Litewska 3 działa bistro. Można w nim zjeść śniadania oraz obiady, a także sprzedawane są przekąski i napoje na godzinę przed rozpoczęciem musicalu i w jego przerwie.

Teatr Syrena - Litewska 3 – miejsce, gdzie grają gwiazdy

Od początku swojego istnienia Teatr Syrena był miejscem, gdzie rodziły się i świeciły gwiazdy estrady. Na jego deskach występowali m.in.: Kazimierz Brusikiewicz, Stan Borys, Jerzy Połomski, Irena Santor, Izabela Trojanowska i Violetta Villas, Hanna Śleszyńska, Krystyna Tkacz, Wojciech Malajkat, Piotr Polk, Zbigniew Zamachowski, Jacek Bończyk, Jan i Marian Kociniak, Tomasz Sapryk i Piotr Szwedes. Dziś wybierając się do Syreny, można natomiast oglądać grę takich aktorów jak Agnieszka Rose, Anna Terpiłowska, Michał Konarski czy Jacek Pluta. Występują oni w takich spektaklach jak „Bitwa o tron”, „Matylda”, „Rodzina Addamsów” „Czarny Szekspir” czy „Next to normal”.

Teatr Syrena – dla małych i dużych widzów

Bilety do Teatru Syrena to dobry pomysł na prezent dla wielbicieli sztuki w każdym wieku. Nasza strona proponuje wejściówki na przedstawienia dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży, a trzeba przyznać, że dla tych ostatnich repertuar jest bardzo ciekawy. Najmłodszym na prezent na urodziny, dnia dziecka czy świąt możesz podarować muzyczną adaptację słynnej powieści Astrid Lindgren -"Dzieci z Bullerbyn:, a także wejściówki na "Kajko i Kokosz. Szkoła latania" czy "Kota w Butach". Dzieci, a także dorośli w Teatrze Syrena mogą nie tylko oglądać przedstawienia, ale także wziąć udział w warsztatach z postaw gry aktorskiej, wymowy, dykcji, emisji głosu. Specjalne warsztaty proponowane są również seniorom, więc jeśli szukasz prezentu dla babci lub dziadka, Teatr Syrena przychodzi Ci z pomocą!

Warsztaty w Teatrze Syrena

Teatr Syrena swoim widzom proponuje szeroką ofertę edukacyjną. Obejmuje ona warsztaty taneczne, ruchowe, musicalowe, dubbingowe oraz z zakresu charakteryzacji. Teatr Syrena kieruje je do dzieci, dorosłych oraz seniorów. Warsztaty odbywają się cyklicznie i aby wziąć w nich udział, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się. Edukacyjna działalność teatru to nie tylko warsztaty, ale też podcast „Nawet lubię musicale” prowadzony przez Jacka Mikołajczyka. Dyrektor Teatru Syrena opowiada o wszystkim, co najciekawsze w musicalach, o Broadwayu i okolicach, o twórcach i widzach, producentach, skandalach i sensacjach. Jest on dostępny na platformach takich jak Spotify, YouTube, Apple Podcasts, Open FM i miejskiej platformie VOD Warszawa. Nowe odcinki pojawiają się co dwa tygodnie, w podobnej częstotliwości wychodzą też mini wykłady Jacka Mikołajczyka „Historia musicalu w 5 minut”.

Co obejmują vouchery do Teatru Syrena?

Teatr Syrena to wyjątkowe miejsce na mapie kulturalnej Warszawy. Na przygotowywane przez niego przedstawienie chętnie przychodzą mieszkańcy, a także przyjeżdżają osoby spoza stolicy. Bilety należy kupować z dużym wyprzedzeniem, szczególnie jeśli chce się zająć dobre miejsca. W superprezenty.pl wejściówki do Teatru Syrena możesz kupić w atrakcyjnej cenie, a także w wersji premium. Nasze propozycje dają możliwość nie tylko obejrzenia musicalu, ale także zapraszają na trzydaniową kolację w Bistro Syrena przed spektaklem. Prawdziwą gratką jest też zwiedzanie kulis teatru z aktorem Syreny. Takie wejściówki do Teatru Syrena kupisz u nas w wersji dla jednej lub dwóch osób. Stanowią one idealny prezent dla rodziców, dziadków, rodzeństwa, partnera, szefowej. Elegancki, a zarazem uniwersalny podarunek możesz wręczyć z każdej okazji.

Na jakie przedstawienie dostępny jest voucher do Teatru Syrena?

Repertuar Teatru Syrena jest niezwykle barwny. Udostępniany jest na kilka miesięcy z góry, a bilety rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Kupując voucher do Syreny, nie musisz jednak od razu decydować, w jakim musicalu będzie brać udział osoba otrzymująca bilety. Może ona sama wybrać spektakl, a także datę jego realizacji.