Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Symulator lotu w Warszawie

Filtry

Średnia cena 749,03 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Symulator lotu – Warszawa

Chcąc się rozerwać, spędzić jakoś kreatywnie wolny czas i zaznać wiele radości poszukujemy rozmaitych rozrywek, które w mniejszym lub większym stopniu odpowiadają naszym oczekiwaniom. Współczesny człowiek nastawia się raczej na coś niebagatelnego, odlotowego, a zarazem będącego spełnieniem jego marzeń z dzieciństwa. Niestety, często okazuje się, że wybrana aktywność jest dość kiczowata, nie pasująca do oczekiwań danej osoby albo kompletnie nie trafiona. Jak więc wybrać rozrywkę, która na sto procent będzie spełniała oczekiwania niejednej osoby? Rozwiązaniem może być tutaj symulator lotu w Warszawie. Nie dość, że zapewni niezapomniane przeżycia, to dla wielu będzie ziszczeniem marzeń z dzieciństwa.

Symulator samolotu w Warszawie – poczuj się jak w przestworzach!

Kiedy zapytamy dzieci kim chciałyby zostać w przyszłości, to niejedno z nich odpowie, że właśnie pilotem. Latanie od wieków fascynuje nie tylko dorosłych, ale też ich pociechy. Warto zauważyć, że dzieci wykorzystując zabawki, plac zabaw, meble w domu oraz swoją wyobraźnię potrafią wzbijać się w przestworza i dokonywać wspaniałych, awiacyjnych wyczynów, godnych podziwu. Niestety, kiedy dziecko dorasta, a pragnienie kierowania prawdziwym samolotem wciąż jest w nim żywe i co gorsza nie widać perspektyw na jego realizację, to wówczas łatwo o zawód. Na szczęście ludzkość wymyśliła symulator samolotu, który pozwoli każdemu zasiąść za sterami samolotu i poczuć się jak pilot.

Symulatory lotów pozwolą każdemu zasiąść w kabinie pilota i dzięki nowoczesnej technologii dadzą bardzo realistyczne złudzenie lotu samolotem wiele kilometrów nad ziemią. Czy to jednak jest naprawdę godna uwagi atrakcja? Czy to nie jest zwykła ułuda niewiele mająca wspólnego z prawdziwym lataniem, tzw. pic na wodę, fotomontaż? Nic bardziej mylnego! Lot symulatorem sprawia, że uczestnicy już po zakończeniu korzystania z usługi są bardzo zadowoleni. Chwalą sobie symulację, znajdując w niej wiele podobieństw do prawdziwego lotu. To zdecydowanie ciekawe doświadczenie.

Symulator lotu to spełnienie marzeń niejednej osoby

Podchodząc do tematu z nieco innej strony można przyjrzeć się ostatecznym efektom, jakie powoduje skorzystanie z symulacji lotu samolotem. Jest to uczucie satysfakcji, znacznie poprawiony humor, ale przede wszystkim… poczucie spełnienia marzeń. Nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady. Wcale nie tak mało osób już po skorzystaniu z usługi zauważa, że symulacja pozwoliła zrealizować sen z dzieciństwa o zostaniu pilotem. Wprawdzie nie jest to rzeczywiste oderwanie się od ziemi i szybowanie wśród chmur, ale jest to na tyle realistyczne, że mózg robi swoje. Dobrze jest wiedzieć, że aby wziąć udział w symulacji nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia w dziedzinie awiacji. Z symulatora mogą korzystać osoby, które mają nawet zerowe teoretyczne pojęcie o kierowaniu samolotem.

Co trzeba wiedzieć o symulatorze lotu w Warszawie?

Każda osoba chętna może już teraz skorzystać z symulatora lotu w Warszawie. Polega to na wcieleniu się w rolę pilota jednego z najbardziej popularnych samolotów. Uczestnik zasiada w kokpicie pilota. Miejsce to jest dokładnym odzwierciedleniem prawdziwej kabiny pilota z prawdziwego samolotu – odpowiednio do wybranego modelu maszyny. Są tam wszystkie przyciski, wajchy i pokrętła. Naprzeciw siebie uczestnik ma obraz płyty lotniska. Po otrzymaniu odpowiedniego instruktarzu uczestnik „startuje” samolotem, widząc to tak, jakby miało miejsce na żywo – w prawdziwym samolocie. W trakcie lotu musi robić wszystko to, co prawdziwy pilot – zarówno podczas wznoszenia się maszyny, samego lotu jak i późniejszego lądowania. Prawdziwym smaczkiem dodającym nieco adrenaliny jest wybranie przez uczestnika dowolnej awarii, z którą będzie musiał sobie poradzić w trakcie trwania usługi.

Jakie samoloty są uwzględnione w symulacji?

W Warszawie możesz skorzystać z takiej symulacji lotu, gdzie to wyboru będziesz mieć niejeden bardzo spopularyzowany na świecie samolot. Wybór jest duży i warto w tym miejscu skupić się na kilku wybranych egzemplarzach. Airbus A320 to samolot pasażerski, na którego pokładzie może się znajdować 186 osób. Waga tego giganta to aż 78 ton. Diamond DA 40/42 to najnowocześniejszy model samolotu wielosilinkowego i tłokowego. Jest to maszyna lekka, bardzo prosta w pilotowaniu. Dalej mamy Alsim AL250, który również dostarczy niesamowitych przeżyć. Warto też zwrócić uwagę na Cassenę C152. Jest to klasyk wśród aeroplanów. Kierując tym modelem możesz poczuć niepowtarzalny klimat retro. Jeśli interesuje Cię duży kaliber i chcesz na maksa przetestować swoje umiejętności, to ciekawą propozycją może być dla Ciebie Boeing 737 MAX.

Ile kosztuje lot w symulatorze w Warszawie?

Cena jest zmienna w czasie, dlatego wszystko zależy od tego, kiedy przeglądasz wybrane oferty. Duże znaczenie ma to, jaki model wybierzesz oraz jaki czas pilotowania będzie Cię interesował. Mniejsze modele przy locie zajmującym zaledwie 20 minut będą kosztowały w symulacji od 100 do 200 zł. Zbliżony w czasie lot, trwający od 20 do 30 minut, to w przypadku innych modeli koszt nawet 400 zł. Oczywiście im dłużej będziesz chciał pilotować, tym usługa będzie droższa. Naprawdę hardcorowa wersja jest dostępna przy boeingu, gdzie możesz pilotować nawet przez 7 godzin. Taka przyjemność kosztuje już powyżej 2000 zł.

Czy symulator lotu jest dla dzieci?

Tak, nie ma ograniczeń wiekowych dlatego zarówno dziecko w wieku szkolnym jak i niepełnoletnia młodzież mogą bez żadnego problemu korzystać z symulacji. Nie jest podany minimalny wiek uczestnika. Kluczowe jest to, aby Twoja pociecha była już na tyle duża, by mogła faktycznie w jakiś sposób pokierować wybranym modelem i żeby coś z tego wyniosła dla siebie. Lot to nie tylko radość i niesamowita frajda jaką dasz swojemu dzieciakowi, ale też nauczysz go czegoś nowego. Lot w symulatorze da dzieciom szansę na dalszy rozwój ich pasji związanej z lotnictwem.

Komu podarować voucher na symulator lotu na prezent?

Lot w symulatorze w Warszawie to prezent idealny dla każdego, kto jest miłośnikiem lotnictwa i kto kiedykolwiek marzył o locie w przestworzach. Kup voucher by podarować lot w prezencie komuś innemu albo sobie.