Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

The Esthetic Group

The Esthetic Group to warszawski salon świadczący od 12 lat kompleksowe usługi pielęgnacyjne, wyróżnia ich: manicure oraz pedicure w 60 min oraz najskuteczniejsze zabiegi kosmetyczne. To zaangażowanie w każdy aspekt wizyty jest mocną stroną tego miejsca, natomiast doskonała atmosfera - połączona z talentem tutejszych specjalistek - sprawia, że klientki wracają tu „po więcej”. Elegancki, czysty wystrój perfekcyjnie odzwierciedla profesjonalizm i przyłożenie do każdego szczegółu, lecz najważniejszym plusem The Esthetic Group jest jakość świadczonych usług – nie zaznamy tu banału czy braku wyczucia; efekty przeprowadzanych zabiegów utrzymują się bardzo długo, co wydaje się iloczynem umiejętności oraz wysokiej jakości produktów używanych przez stylistki oraz kosmetologów.

Filtry

Średnia cena 570,07 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ka

Zweryfikowany użytkownik

Karol

Pakiet manicure i pedicure dla niego w Warszawie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Prezent urodzinowy :)

2024-04-11