Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Stacja Tlen Tlenoterapia Hiperbaryczna Kołobrzeg

Stacja Tlen to kołobrzeska działalność z branży health&beauty i jedyny obiekt pielęgnacyjny w tym rejonie, który oferuje klientom możliwość odbycia profesjonalnych sesji w komorach hiperbarycznych.Pobyt w tak pożytecznym miejscu owocuje dziesiątkami korzyści prozdrowotnych, z których większość dotyczy oczyszczenia, unormowania procesów krążeniowych, redukcji fizycznego bólu oraz regeneracji – zwłaszcza w obrębie układu mięśniowego. Tutejsza kadra to zespół certyfikowanych specjalistów. Osoby obsługujące komory posiadają szeroki zasób wiedzy odnośnie działania ludzkiego organizmu. Dostosowując przebieg sesji do indywidualnych preferencji i możliwości, Stacja Tlen zapewnia klientom opiekę do ostatniej sekundy pobytu w salonie. 

Stacja Tlen Tlenoterapia Hiperbaryczna Kołobrzeg
Filtry

Średnia cena 219,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty