Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

SurfSzkola przy molo w Jastarni

Surfszkoła to firma ulokowana w Jastarni, zajmująca się organizacją szkoleń z zakresu Kite i Windsurfingu. Wykorzystywanie metod rekomendowanych przez międzynarodowe organizacje owocuje profesjonalizmem i jest jednocześnie gwarancją rzetelności nabytej wiedzy, natomiast doświadczona kadra przykłada szczególną uwagę do każdego etapu kursu, dzięki czemu osoba realizująca jest nie tylko bezpieczna, ale i opatrzona odpowiednim nadzorem w kontekście instrukcji postępowania przy każdej procedurze związanej z surfingiem. Organizator prowadzi szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, dlatego lekcje surfingu nie ograniczają się na żaden przedział wiekowy, płeć ani kwalifikacje.

SurfSzkola przy molo w Jastarni
Filtry

Średnia cena 704,41 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników