Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Skok ze spadochronem | Szczecin

Skok ze spadochronem Szczecin - Przygoda w chmurach Szukasz prezentu, gwarantującego niezapomniane emocje? Wśród Twoich bliskich jest osoba, która marzy o skoku ze spadochronem? A może Ty chcesz zobaczyć Szczecin z góry i poczuć pęd powietrza na twarzy? Zerknij na naszą kategorię "skok ze spadochronem Szczecin" i wybierz najlepszą ofertę na prezent idealny dla kogoś bliskiego lub... samego siebie!  

Filtry

Średnia cena 921,52 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

Skok ze spadochronem Szczecin - Przygoda w chmurach

Szukasz prezentu, gwarantującego niezapomniane emocje? Wśród Twoich bliskich jest osoba, która marzy o skoku ze spadochronem? A może Ty chcesz zobaczyć Szczecin z góry i poczuć pęd powietrza na twarzy? Zerknij na naszą kategorię "skok ze spadochronem Szczecin" i wybierz najlepszą ofertę na prezent idealny dla kogoś bliskiego lub... samego siebie!

Spadochron typu tandem, czyli co warto wiedzieć na temat skoków spadochronowych?

Dawniej skok na spadochronie zarezerwowany był tylko dla nielicznych. Dziś z oferty skoków może skorzystać praktycznie każdy, o ile pozwala mu na to zdrowie. W naszej ofercie znajdziesz skoki spadochronowe w różnych zakątkach Polski, w tym w okolicach Szczecina.

Większość ofert dla osób bez doświadczenia to skoki tandemowe. Skok w tandemie oznacza, że podczas całego skoku uczestnikowi towarzyszy doświadczony instruktor. To on dba o to, aby czasza spadochronu otworzyła się w odpowiednim momencie i to on zapewnia bezpieczne lądowanie dwóch osób.

Każdy skoczek przypięty jest do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Pasażer zaś ubrany jest w specjalną uprząż, przy pomocy której przyczepiony jest do uprzęży spadochronu.

Skoki spadochronowe z oferty Superprezenty.pl - gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa

Superprezenty.pl współpracują jedynie z najlepszymi firmami z branży spadochroniarskiej.

Wybierając skok ze spadochronem Szczecin z naszej oferty, masz gwarancję usługi najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Oto dowody:

 • Organizator skoków zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która dba o komfort i bezpieczeństwo skoczków przez cały czas trwania usługi. Kadra (składająca się najczęściej ze skoczków z długoletnim doświadczeniem) przeprowadza profesjonalne szkolenie, odpowiada na wszystkie pytania klientów oraz gwarantuje bezpieczeństwo.

 • Spadochrony posiadają system SIGMA spowalniający prędkość opadania, czasza spadochronów tandemowych posiada powierzchnie pozwalające na bezpieczne wylądowanie.

 • Uprząż pasażera posiada atest wytrzymałości obciążeniowej (wielokrotnie przewyższający wagę instruktora i pasażera).

 • Sprzęt spadochronowy jest regularnie serwisowany i przeglądany przez certyfikowanych mechaników spadochronowych.

 • Skok spadochronowy Szczecin odbywa się najczęściej na terenie dużego i bezpiecznego lotniska w Chojnie - 60 km na południowy-zachód od Szczecina.

Skok spadochronowy - przebieg atrakcji

Dokładny przebieg skoków spadochronowych zależy od wybranego organizatora. Najczęściej jednak przebieg realizacji usługi można streścić w kilku punktach.

Skok ze spadochronem - lotnisko Chojna:

 • spotkanie w miejscu realizacji usługi i krótkie szkolenie spadochronowe z instruktorem,

 • 15-minutowy lot samolotem na wysokość około 4000 metrów,

 • skok tandemowy z samolotu z doświadczonym instruktorem i swobodne spadanie, które trwa średnio 50-60 sekund,

 • szybowanie na otwartej czaszy spadochronu przez kilka minut - idealny moment na podziwianie widoków z lotu ptaka,

 • lądowanie, o które zadba doświadczony instruktor,

 • wręczenie pamiątkowych certyfikatów, potwierdzających skok ze spadochronem z samolotu z wysokości 4000 metrów.

Skok spadochronowy Szczecin - niezbędne informacje:

Na pobyt na lotnisku należy zarezerwować sobie około 3-4 godzin. Nie zawsze udaje się wystartować o czasie, często są opóźnienia związane z warunkami pogodowymi bądź technicznymi.

Cena uwzględnia szkolenie przed skokiem, gogle ochronne i kombinezon. Zdjęcia ze skoku i filmowanie to usługi płatne dodatkowo.

Voucher na skok ze spadochronem w Szczecinie ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz u organizatora. Voucher można zrealizować od maja do września w terminach wskazanych przez organizatora.

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu, wówczas klient wraz z organizatorem ustalają inny termin.

Skok ze spadochronem w tandemie - najczęściej zadawane pytania

#1 Kto nie może skakać ze spadochronem?

Tandem to wspaniała powietrzna rozrywka, z której może skorzystać praktycznie każdy. Wystarczy znaleźć w sobie odwagę i można spełniać marzenie! Istnieją jednak pewne przeciwwskazania zdrowotne do tego, aby wykonać skok. Należą do nich między innymi: choroby układu krążenia, epilepsja czy niewydolność układu oddechowego.

Jeśli masz wątpliwości, czy możesz skorzystać z takiej atrakcji, skonsultuj się z lekarzem. Przed odbyciem skoku w tandemie należy podpisać oświadczenie o stanie swojego zdrowia. Minimalny wzrost uczestnika to 140 cm, a maksymalna waga - 110 kg. Nie ma ograniczeń wiekowych (ogranicza nas wzrost i waga), jednak podczas realizacji usługi przez osoby poniżej 18. roku życia wymagana jest dodatkowo obecność rodziców bądź zgody rodzica/opiekuna prawnego. Uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających (alkoholu i innych substancji).

#2 Czy osoby niepełnosprawne mogą skakać w tandemie?

Skakać w tandemie mogą również osoby niepełnosprawne. Najlepiej skontaktować się z organizatorem wcześniej i omówić szczegóły, ponieważ niektóre dysfunkcje mogą ograniczać możliwość skoku.

#3 Czy do skoków spadochronowych trzeba się specjalnie przygotowywać?

Nie, wystarczy, że posiadasz voucher na skok spadochronowy w Szczecinie i masz w sobie odwagę, aby go zrealizować! Nie musisz obawiać się o dodatkowe akcesoria, na miejscu dostaniesz nawet kombinezon. Aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podczas skoku, warto założyć wygodne ubranie i sportowe, sznurowane buty.

Skok ze spadochronem w Szczecinie na prezent - kogo obdarować takim upominkiem?

Skok spadochronowy na prezent to doskonała opcja dla:

 • każdego miłośnika przygód i przestworzy,

 • osoby odważnej, która uwielbia podziwiać nieziemskie widoki z lotu ptaka,

 • każdej pozytywnej osoby, która nie boi się nowych wyzwań i w życiu stawia przede wszystkim na dobrą zabawę!

Voucher na skok tandemowy Szczecin to wspaniały prezent na różne okazje - urodziny, rocznice czy święta. Zaskocz swoich bliskich nietuzinkowym upominkiem, podaruj im niezapomniane przeżycia!  

Inne atrakcje związane ze skokami na naszej stronie: