Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Skok ze spadochronem nad morzem

Chcesz zrobić niespodziankę bliskiej osobie? A może sam marzysz o tym, żeby odbyć skok spadochronowy w wyjątkowo pięknym miejscu? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skoków spadochronowych nad morzem. Skok w tandemie możesz zrealizować na przykład w okolicach Trójmiasta (Zatoka Gdańska, Półwysep Helski) lub w województwie zachodniopomorskim.  

Filtry
Brak produktów pasujących do wybranych filtrów. Spróbuj usunąć jedną lub więcej opcji.

Skoki spadochronowe - jak przebiega atrakcja?

Superprezenty.pl współpracują tylko z najlepszymi firmami lotniczymi. Wybierając prezent lotniczy z naszej oferty (taki jak voucher na skok ze spadochronem nad morzem), zyskujesz gwarancję wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Każda firma zatrudnia doświadczonych instruktorów - skoczków z wieloletnim doświadczeniem. Za sterami samolotu, który wznosi uczestników w przestworza, siedzi certyfikowany pilot. Zarówno samolot, jak i spadochron, posiadają wszystkie niezbędne atesty.

Skoki spadochronowe z naszej oferty to głównie skoki w tandemie. Tandem oznacza, że podczas skoku uczestnikowi towarzyszy doświadczony instruktor. To on dba o to, aby czasza spadochronu otworzyła się w odpowiednim momencie i to on wybiera bezpieczne miejsce lądowania.

Bezpieczny, certyfikowany sprzęt, doświadczona i sympatyczna załoga oraz jej profesjonalizm - to wszystko sprawia, że skok spadochronowy jest nie tylko emocjonującym, ale również bezpiecznym przeżyciem. Gdy inni dbają o Twój komfort, Ty możesz skupić się na tym, co najważniejsze - skoku w pięknym miejscu nad morzem.

Skok spadochronowy - przykładowy przebieg atrakcji:

 • Spotkanie w miejscu realizacji, rozpoczęcie przygotowań do skoku.

 • Profesjonalny instruktaż dotyczący skoku w tandemie.

 • Przygotowanie skoczka (instruktor dobiera kombinezon do skoku i gogle) i udanie się na pokład samolotu.

 • Lot na wysokość 4000 metrów, podczas którego już można podziwiać spektakularne widoki z lotu ptaka.

 • Skok tandemowy ze spadochronem - w tym momencie skoczek doświadcza uczucia swobodnego spadania. Swobodne spadanie trwa około 60 sekund.

 • 8-10 minut szybowania w powietrzu na otwartej czaszy spadochronu.

 • Bezpieczne lądowanie.

Choć sam skok ze spadochronem nad morzem trwa tylko kilka minut, wspomnienia z niego pozostają na całe życie!

Skoki spadochronowe - odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Kto może zapisać się na skok spadochronowy?

Skok w tandemie to wspaniała powietrzna rozrywka, z której może skorzystać praktycznie każdy. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania zdrowotne do tego, aby wykonać skok. Należą do nich między innymi: choroby układu krążenia, epilepsja czy niewydolność układu oddechowego.

Jeśli masz wątpliwości, czy możesz skorzystać z takiej atrakcji, skonsultuj się z lekarzem. Przed odbyciem skoku w tandemie należy podpisać oświadczenie o stanie swojego zdrowia. Warto również wcześniej przeczytać regulamin firmy, która organizuje skok ze spadochronem nad morzem.

Każdy organizator określa parametry, takie jak minimalny wzrost czy maksymalna waga uczestnika.

Z reguły minimalny wzrost uczestnika to 140 cm, a maksymalna waga - 110 kg. Podczas realizacji usługi przez osoby poniżej 18. roku życia wymagana jest dodatkowo obecność rodziców bądź zgody rodzica/opiekuna prawnego.

Aby odbyć skok ze spadochronem, uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających (alkoholu i innych substancji).

Czy osoby niepełnosprawne mogą odbyć skok spadochronowy w tandemie?

Skakać w tandemie mogą również osoby niepełnosprawne. Najlepiej skontaktować się z organizatorem wcześniej i omówić szczegóły, ponieważ niektóre dysfunkcje mogą ograniczać możliwość skoku.

Kiedy odbywają się skoki spadochronowe?

Niektóre firmy realizują vouchery na skoki spadochronowe tylko w sezonie lotniczym (od kwietnia do października), inne latają cały rok. Przed skokiem warto zapoznać się ze szczegółami oferty i regulaminem organizatora.

Voucher z oferty Superprezenty.pl ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Skoki ze spadochronem nie odbywają się, gdy występują intensywne opady i silny wiatr. Decyzję o starcie zawsze podejmuje pilot. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z innych przyczyn technicznych zostanie zaproponowany inny termin.

Gdzie odbywają się skoki spadochronowe nad morzem?

Skoki spadochronowe nad morzem realizowane są zarówno w województwie pomorskim, jak i zachodniopomorskim.

Najczęstsze lokalizacje to: Jastarnia, Hel i cały Półwysep Helski, a najpopularniejsze miejsce startu: lotnisko Jastarnia.

Skok spadochronowy nad morzem to spełnienie marzeń dla wszystkich miłośników przepięknych, nadmorskich widoków. Podczas szybowania na otwartym spadochronie można z góry podziwiać bezkres morza, piękne plaże, rozległe wydmy i połacie zielonych lasów iglastych.

Czy voucher na skok w tandemie zawiera usługę filmowania?

Przed skokiem warto dokładnie zapoznać się z ofertą. Niektóre vouchery na skoki w tandemie, dostępne w naszej ofercie, zawierają również usługę foto i wideo. U innych organizatorów tę usługę trzeba dokupić dodatkowo.

Materiał filmowy i zdjęciowy zazwyczaj kręci zewnętrzny kamerzysta. Zdjęcia i film w wysokiej rozdzielczości otrzymujesz na USB.

Kup voucher na skok w tandemie i zobacz Hel i okolice z zupełnie innej perspektywy!

Wybierając voucher na skok spadochronowy z katalogu Superprezenty.pl, w pakiecie otrzymujesz:

 • lot z doświadczonym pilotem na wysokość 4000 metrów,

 • tandem z licencjonowanym instruktorem, który dba o Twój komfort i bezpieczeństwo przez cały czas trwania usługi,

 • niesamowite widoki na morze, Hel i cały Półwysep Helski,

 • wspaniałe emocje,

 • przeżycia, które pozostają w pamięci na długo.

Skocz do naszej oferty, Super Prezenty czekają!